• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.23

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1088

Guest
kiedy poznamy statystyki i wielkości nowych budynków???
 

DeletedUser174

Guest
a ja poproszę o definicję słowa "mądrzejsza" wg słownika IG. Tak na wszelki wypadek, bo już wiele razy się okazywało, ze nasz słownik języka polskiego podaje nieprecyzyjne definicje, a przynajmniej niezgodne z definicjami IG. Ostatnio słynne <nieco> w odniesieniu do zmian kupca, wcześniej <balans> czy <rebalans> jeżeli chodzi o wojsko, czy chociazby odmieniana na wszelkie możliwe sposoby <równowaga> czy <sprawiedliwość>. To tak dla pewności żebyśmy sie dobrze zrozumieli jaka jest definicja słowa <mądrzejsza> (w domyśle AL)?

I jeszcze poproszę o wyjaśnienie:
"III poziom jednostek odblokowuje dodatkowe umiejętności, ale nie zwiększa ponownie ataku i obrony. Tak więc III poziom nie zostaje zmieniony, a zmiana dotyczy poziomu I i II. "

bo albo coś pozostaje niezmienione lub dostaje dodatkowe umiejętności. Tak bardziej po polskiemu proszę
 

DeletedUser110

Guest
I jeszcze poproszę o wyjaśnienie:
"III poziom jednostek odblokowuje dodatkowe umiejętności, ale nie zwiększa ponownie ataku i obrony. Tak więc III poziom nie zostaje zmieniony, a zmiana dotyczy poziomu I i II. "

bo albo coś pozostaje niezmienione lub dostaje dodatkowe umiejętności. Tak bardziej po polskiemu proszę
Wg mnie to znaczy, że zbadanie III poziomu nie będzie dawać takiego 'kopa' jak teraz.
 

Hassano

Łucznik
Z tego opisu wynika że nie zabrali sie za coś "nowego" do zepsucia tylko znowu weszli w "balans walk" :) może to będzie pierwsza aktualka która poza normalnymi błędami po prostu nie doprowadzi graczy do samobójstw.. Czy uda sie naprawić walke czy nie to już inna kwestia ale przyzwyczaili nas że działa lekko mówiąc"słabo" więc może nie będzie fali frustracji..

Ktoś gdzieś wspominał że niby kupca mają przywrócić starego do czasu wymyślenia czegoś "lepszego" ale w opisie niema o tym ani słowa więc..??
 
Nie wiem czy mam się cieszyć z nowej aktualizacji czy troszkę obawiać. Mam nadzieję,że walki w prowincjach idą ku lepszemu. Sama nowa rasa zapowiada się ciekawie,ale na moje szczęście jeszcze do niej mi dużo brakuje,więc nie mam na razie potrzeby się martwić miejscem na kampus.
 

DeletedUser626

Guest
Statystyki będą dostępne na wiki gdy tylko dostanę artykuły do nowej rasy.

Dopracowałam opis zmiany w poziomach jednostek, tak by był jaśniejszy i wskazywał tylko na bonusy. Statystyki nie ulegają zmianie. Na wszelki wypadek jednak jeszcze to rozpiszę:
I poziom będzie miał bonus do ataku i obrony obecnego II
II poziom będzie miał bonus do ataku i obrony obecnego III
III poziom pozostanie bez zmian względem obecnego III, czyli awans z II na III doda jedynie umiejętność specjalną, tak jak się to działo do tej pory.
Podsumowując: Wzrośnie siła jednostek I i II poziomu, z III poziomem nic się nie zmieni.

AI jest generalnie poprawiane pod względem doboru przeciwnika i będzie ulepszane dalej. Jakiś czas temu już o tym pisałam, zdajemy sobie sprawę, że system walk automatycznych wymaga dopracowania, jutrzejsza aktualizacja to tylko jeden krok w tym kierunku.
 

Mikekun

Rozbójnik
siemanko

Ciężko zrozumieć wasz nowy cudowny balans w grze. W szczególności jeśli chodzi o automatyczne walki. Skoro ich nie chcecie to je przebudujcie bądź wycofajcie a nie poprawiacie inteligencje wroga. W tej sytuacji walka automatyczna jest korzystna dla gracza, a nie dla wroga. Ostatecznie gracze mogą zrezygnować kompletnie z podboju prowincji ponieważ wróg jest za mądry.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser1088

Guest
ale jazda, czytanie ze zrozumieniem jest dla niektórych za trudne???

Ciężko zrozumieć wasz nowy cudowny balans w grze. W szczególności jeśli chodzi o automatyczne walki. Skoro ich nie chcecie to je przebudujcie bądź wycofajcie a nie poprawiacie inteligencje wroga. W tej sytuacji walka automatyczna jest korzystna dla gracza, a nie dla wroga. Ostatecznie gracze mogą zrezygnować kompletnie z podboju prowincji ponieważ wróg jest za mądry.

chcieliście aby poprawić inteligencję więc będzie poprawiona, dotyczy to tak samo wrogich jednostek jak i naszych. Jaki będzie z tego wynik zobaczymy;) a dokłądnie przekonamy się o tym w turnieju po aktualce;)

Pytanie samo się nasuwa, po co podnosić siłę wojaka na poziom III w drzewku (i to jest obowiązkowe), jeżeli II i III mają te same walory?
Dołożyć trzeba czwartą gwiazdkę a nie spłaszczać wojaka.

nowy II i nowy III nie mają takich samych walorów;) w III będzie taka sama siła ataku i obrona, natomiast dochodzą umiejętności specjalne, takie jak obniżenie wartości obrony o %, wzmocnienie ataku o %, itd
jak dla mnie to żadna zmiana bo wszystko mam na III poziomie, ale dla młodszych stażem graczy powinno być mocno odczuwalne na korzyść;)
 

DeletedUser1088

Guest
jeśli chodzi o tereny treningowe i obóz najemników to się zgadza, natomiast w koszarach wszystko na maxa:)
wiedz @Rudolf ie, że nie używam kiepskich jednostek, a Ty jaki hop jesteś???;)
 

DeletedUser80

Guest
jeśli chodzi o tereny treningowe i obóz najemników to się zgadza, natomiast w koszarach wszystko na maxa:)
wiedz @Rudolf ie, że nie używam kiepskich jednostek, a Ty jaki hop jesteś???;)
Ja tam trochę niekumaty jestem, co ma poziom koszar do poziomu jednostek?
 

DeletedUser1088

Guest
to może wytłumaczę;)
jednostki koszarowe mam na maksymalnym III poziomie tj. barbarzyńca/kusznik/kapłan/paladyn/kanonier
natomiast jednostki w terenach treningowych i obozie najemników nie są na maxie, bo tfurcy nie dali szans ich zbadania;)

mam nadzieję, że rozjaśniło się trochę;)
 

Deleted User - 172852

Guest
Wydaje mi się, że 12-13. Ale mogę się mylić :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry