• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.23

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1412

Guest
Musicie jak zwykle źle dobierać wojsko. Pamiętajcie, że jeśli usprawnili AI w automacie to tak samo jest z przeciwnikiem, dlatego to się równoważy.
może rzeczywiście się pospieszyłam z narzekaniem :D (zazwyczaj mam dużo cierpliwości i wyrozumiałości). Rzeczywiście 2x razy odpowiednio zróżnicowałam wojsko i udało mi się wygrać. Uff uff już się wystraszyłam. Także ten, zwracam honor w tej kwestii :)
 

DeletedUser626

Guest
AI (sztuczna inteligencja) na walce automatycznej działa po obu stronach, to znaczy, że lepsze decyzje podejmuje wasze wojsko, ale i przeciwnika. Póki co jednak nadal wybierany przeciwnik (z obu stron) nie zawsze jest tym najbardziej opłacalnym do zaatakowania, dlatego AI będzie dalej zmieniane. Faktycznie będzie to odczuwalne, gdy AI nauczy się dobrze wykorzystywać bonusy i umiejętności specjalne jednostek, ponieważ wtedy dobrze dobrane wojsko będzie miało realną przewagę nad przeciwnikiem mimo tego samego poziomu "mądrości" jednostek.

Jeśli komuś zniknęło z budynków zaklęcie Czarującego Podarunku po aktualizacji, a przed upływem czasu zaklęcia - proszę o kontakt z supportem, pomożemy.

Generalnie, w sprawach wszelkich błędów proszę kontaktujecie się z supportem, nie sprawdzimy na forum co i dlaczego komuś się nie wyświetla, ani nie możemy na forum udzielać odpowiedzi związanych z danymi konkretnego konta.

Pierwsze w kolejności były Turnieje i wrzuciłam ogłoszenie na temat planowanych zmian, Kupiec jest następnym tematem w kolejności, którym zajmą się projektanci gry.
 

DeletedUser1449

Guest
Kupiec jest następnym tematem w kolejności, którym zajmą się projektanci gry.
2 aktualizacje oznaczają co najmniej kolejny miesiąc z obecnym kupcem o_O mogli chociaż przywrócić starego na ten czas. Ja się już w miare uniezależniłem od kupca, ale ci, którzy są w 1-3 epoce mają przez obecnego większy próg wejścia. Mocno też się wykruszyli moi sąsiedzi przez ostatni miesiąc. Coraz mniej osób do handlowania, zarówno dla mnie jak i bractwa, żadnego ratunku u obecnego kupca. Normalnie jakaś równia pochyła -.-
 

DeletedUser192

Guest
eeeee... były zmiany w Leśnych Przetwórniach?

na 99,9% produkowałem po 32 sztuki sztuki sadzonek trenta w przetwórni poziomu trzeciego. zbieram właśnie a tam tylko 20 sztuk...

co to ma być? takie zmiany jak ludzie kończą drzewko i ciułają tygodniami na ostatnie badania?
 

Christo

Rozbójnik
eeeee... były zmiany w Leśnych Przetwórniach?

na 99,9% produkowałem po 32 sztuki sztuki sadzonek trenta w przetwórni poziomu trzeciego. zbieram właśnie a tam tylko 20 sztuk...

co to ma być? takie zmiany jak ludzie kończą drzewko i ciułają tygodniami na ostatnie badania?
Najlepsze jest to, ze nie Ty jeden o tym mówisz. Dochodzą głosy z gry, że właśnie coś posypało się z produkcją nie tylko tak jak u Ciebie, ale też w epoce orków. Nic w informacjach dotyczących aktualizacji nie istnieje by mieli cos zmieniać w produkcjach gościnnych ras. Czy @Dragomira może się do tego odnieść czy znowu oleje moje pytanie?
 

DeletedUser1088

Guest
podaję sposób naprawy:
odłącz portal od drogi
wyloguj się
zaloguj się
podłącz portal

powinno zadziałać, sprawdzone
 

DeletedUser629

Guest
A ja dostałam bug ... bonusikowy :) ... aktualka zmotywowała mi robotników :p ... szkoda że tak wcześnie ... bo nic nie mam do rozbudowy ;)
 

DeletedUser1220

Guest
Ja mam bug z ilością bonusowych monet na ratuszu. Nie odświeża ilości po kolejnym zmotywowaniu przez sąsiadów mojego ratuszu.
 

astoN-

Rozbójnik
jaki jest, w ogole sens bety skoro po trzech tygodniach wprowadzacie patch ze wszystkimi bledami? niektore byly zglaszane 3 tygodnie temu, chociazby "zielone raczki" w powiadomieniach:

https://beta.forum.elvenar.com/inde...n-notification-screen-shows-incorrectly.7296/

Ja mam bug z ilością bonusowych monet na ratuszu. Nie odświeża ilości po kolejnym zmotywowaniu przez sąsiadów mojego ratuszu.

rowniez znany od dawna blad, pokazuje tylko jedna motywke na ratuszu
 

Hassano

Łucznik
bo ta beta to jest gówno, tam nawet jak gracze powiedzą że coś im nie pasuje to kto ich słucha? i tak wsadzą to do gry i potem naprawiają błędy ale szkielet i tak pozostaje taki sam.. jak ja bym chciał tych programistów dostać w swoje ręce albo żeby chociaż weszli na to forum i poczytali większość komentarzy od graczy.. ciekawe co by wtedy powiedzieli..
 

DeletedUser580

Guest
O, został też skopiowany błąd ze skrzynkami z pomocy sąsiedzkiej. ;)
Fajnie, przynajmniej nie trzeba ich już szukać, bo zawsze są w tym samym miejscu... ;)
 

DeletedUser1445

Guest
Nowa rasa jest, ale informacji zadnych. Kiedy bedzie aktualizacja na wiki?
 

DeletedUser1174

Guest
Pochwaliłem poprawę AI w turnieju na poziomie 1 i 2 gwiazdek, teraz niestety na poziomie czwartej gwiazdki jest gorzej - od piątej prowincji całkowita huśtawka wyników, przy jednakowych kryteriach doboru jednostek. Od utraty zaledwie pół oddziału na walkę, do niemożności wygrania walki na automacie niezależnie jak by się wojska nie dobierało (i bezproblemowym wygraniu jej ręcznie).
 
Status
Zamknięty.
Do góry