• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.31

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser967

Guest
Niziołki miały być za 2, 3 tygodnie a nie już. Nie dacie wgl nadgonić tych badań...
 

DeletedUser449

Guest
Narzekania, że nowości są zbyt szybko. Kolejne potwierdzenie że niezależnie co zrobić, zawsze są niezadowoleni.
Tak z ciekawości, kto twierdził że niziołki miały być za 2-3 tygodnie?

Niezbyt mi się podobają te ziarna. Bonusy nowego antycznego cudu wskazują, że będą na dłużej niż nowy rozdział, co oznacza konieczność produkcji dwóch stale ubywających "towarów". Z drugiej strony, do produkcji wymagają tylko rozbudowanego kupca.
Szkoda tylko, że wliczają się poziomy antycznych cudów. Kolejny argument za tym, by tworzyć multikonta i zacząć pushować własne konto punktami wiedzy. Nie dość że to bardzo pomaga, to biorąc pod uwagę jak wiele osób ma po kilka (a nawet kilkanaście) cudów na 20 poziomie, nie jest sprawdzane nawet w gronie graczy top 20. A akurat kilkunastu najlepszych rankingowo graczy jest "na świeczniku" i brak żadnych działań w ich przypadku jest niezwykle zauważalny.
Czy naprawdę to, że zazwyczaj bardzo dużo kupują diamentów uprawnia do tego, żeby regulamin gry i zwykłe fair-play ich nie obowiązywały? Innego wyjaśnienia naprawdę nie potrafię wymyślić.
 

DeletedUser967

Guest
@Kalart wiem, że nie mogłeś się opanować od napisania złośliwości w moją stronę, ale zluzuj ;););););)

"Niezbyt mi się podobają te ziarna...." a wcześniej "Kolejne potwierdzenie że niezależnie co zrobić, zawsze są niezadowoleni. "....
 

astoN-

Rozbójnik
Narzekania, że nowości są zbyt szybko. Kolejne potwierdzenie że niezależnie co zrobić, zawsze są niezadowoleni.
Tak z ciekawości, kto twierdził że niziołki miały być za 2-3 tygodnie?

Niezbyt mi się podobają te ziarna. Bonusy nowego antycznego cudu wskazują, że będą na dłużej niż nowy rozdział, co oznacza konieczność produkcji dwóch stale ubywających "towarów". Z drugiej strony, do produkcji wymagają tylko rozbudowanego kupca.
Szkoda tylko, że wliczają się poziomy antycznych cudów. Kolejny argument za tym, by tworzyć multikonta i zacząć pushować własne konto punktami wiedzy. Nie dość że to bardzo pomaga, to biorąc pod uwagę jak wiele osób ma po kilka (a nawet kilkanaście) cudów na 20 poziomie, nie jest sprawdzane nawet w gronie graczy top 20. A akurat kilkunastu najlepszych rankingowo graczy jest "na świeczniku" i brak żadnych działań w ich przypadku jest niezwykle zauważalny.
Czy naprawdę to, że zazwyczaj bardzo dużo kupują diamentów uprawnia do tego, żeby regulamin gry i zwykłe fair-play ich nie obowiązywały? Innego wyjaśnienia naprawdę nie potrafię wymyślić.

przez to ze nic nie robili tak dlugi czas, wiekszosc juz gra na klika-kilkanascie kont, teraz to by musieli polowe serwera zbanowac.... nawet mali gracze maja juz cuda na 20 poziomie.... niektorzy to odstawiaja od drogi zeby nie bylo widac kto tam wrzuca....
 

jakub357

Łucznik
Mi się ta rasa bardzo podoba, jest naprawdę dopracowana. Nowe rozwiązania produkcyjne też bardzo ciekawe. Miło patrzeć, że gra się rozwija i idzie do przodu - tak trzymać :)
 

DeletedUser192

Guest
Ziarna otrzymywana codziennie, zależy od liczby podbitych prowincji, poziomu Ratusza i połączonych poziomów wszystkich Twoich Antycznych Cudów!

a co jesli ktoś nie ma ŻADNEGO cudu? czy w takim przypadku da się w ogóle skończyć epokę czy może zbiory będą tak marne że nie ma szans :D może wzór podacie? sam sobie wyliczę różnicę :)

ps: pytam bo nie mam żadnego, a nie że męczę bułę dla sportu :p
 

DeletedUser626

Guest
Bazowa produkcja zależy od prowincji i Ratusza, Antyczne Cuda mają wpływ tylko na bonus i spokojnie można grać bez niego, choć oczywiście im więcej Ziaren tym lepiej. Nie ma jednak obaw, że jak ktoś nie ma Cudów, to utknie w grze.

I tak, Ziarna zostaną w grze tak jak Mana. Jedne i drugie będą się rozpadać, bo byłoby dziwne, gdyby Ziarna wyciekały... zresztą nie wiem, co dodadzą w przyszłości, a wygląda na to, że mechanika ta będzie jeszcze stosowana.
 

DeletedUser626

Guest
To pytanie wraca co temat niemal, a ja nie mam nic nowego do powiedzenia. Jeśli będzie wprowadzone jakieś rozwiązanie systemowe ze strony firmy, będzie o tym informacja. Bardzo proszę, aby pozostać tutaj przy temacie aktualizacji.
 

jakub357

Łucznik
@Dragomira czy jest możliwość, aby zostały udostępnione grafiki koncepcyjne, czy jakieś inne prace związane z tą rasą gościnną? Fajnie by było, gdyby to jakoś posklejać i zrobić z tego tapety na pulpit - obecnie takiego czegoś prawie wcale nie ma.
Albo po prostu bezpośrednio zapytać, czy mogliby zrobić jakąś tapetę... Przynajmniej mi takiego czegoś brakuje, bo chętnie ustawiłbym sobie coś fajnego, związanego z Niziołkami, na pulpicie.
 

alienator

Wędrowiec
Kolejny argument za tym, by tworzyć multikonta i zacząć pushować własne konto punktami wiedzy. Nie dość że to bardzo pomaga, to biorąc pod uwagę jak wiele osób ma po kilka (a nawet kilkanaście) cudów na 20 poziomie, nie jest sprawdzane nawet w gronie graczy top 20. A akurat kilkunastu najlepszych rankingowo graczy jest "na świeczniku" i brak żadnych działań w ich przypadku jest niezwykle zauważalny.
witam
proszę nie uogólniać:mad: jestem ósmy i nie mam multikonta!
 

DeletedUser449

Guest
Proszę czytać ze zrozumieniem. Nie ma tam żadnego uogólnienia.
 

DeletedUser967

Guest
To pytanie wraca co temat niemal, a ja nie mam nic nowego do powiedzenia. Jeśli będzie wprowadzone jakieś rozwiązanie systemowe ze strony firmy, będzie o tym informacja.
Wraca i jest dalej olewane. Uczciwi gracze na tym tracą i oni są niejako karania (niskimi lvlami cudów), przez to że nie mają pusherów. Macie chyba odpowiednie narzędzia kontroli? Wystarczy tylko sprawdzać tych którzy zostaną zgłoszeni i budzą podejrzenia innych graczy.
 

Christo

Rozbójnik
Na każdym kroku, gdzie człowiek nie spojrzy tam zero uczciwości. Co z tym światem się porobiło.

Już jutro aktualka. Ciekaw jestem jak ta nowa rasa wygląda :)
 

DeletedUser629

Guest
Przykro stwierdzić .. że w takich czasach teraz żyjemy i niech nikt mi nie pisze, że to tylko gra ... otóż NIE ... człowiek uczciwy jest w dalszym ciągu uczciwym ... a człowiek chciwy - chciwym ... zły pozostaje złym ... a dobry - dobrym ...
Zastanawia mnie jaką przyjemność z gry mają gracze .. z multikontami ... że są na "szczycie" ? .. i co to Im dało i daje ?
Nie jest sztuką wejść na szczyt "windą" .. ale właśnie "drabiną" ... i to jest przyjemność ... stawiać czoła przeciwnościom bez osób i rzeczy trzecich ... zobaczyć ile potrafię - samemu ... a nie pokazać na co mnie stać, w dążeniu do celu ... to już nie jest gra ! .. ale na to odpowiedz sobie Sam ...
Też mam drugie konto .. i nie ukrywam tego ... tu jestem Elficzką, a tam Człowieczkiem ... tam gram bez bractwa i jestem w epoce wróżek, gram tylko jak mam więcej czasu ... bo nie da się ogarnąć dwóch czy trzech kont na raz.. bo to już nie gra, tylko gonitwa i nic nie pasuje wtedy.. pare razy wymieniałyśmy się "tomikami" przy końcówce cudu, ale nigdy nagminnie tego nie zrobiłam ... nawet o tym nie pomyślałam ehh... ciekawe dlaczego !!
Rozumiem jak upraszczamy sobie grę przez .. "przewijanka" - "kółka" ... bo to daje nam możliwość na dodatkowe wolne miejsce w Grodzie ... tak samo jak kupowanie diamentów ... ale bez przesady ...
Myślę, że w takim wypadku ... powinien być zniesiony ... ranking ... jeżeli nie można takich graczy banować ... to może byłby lepszy efekt i gra zostałaby tylko grą ...
Pozdrawiam Wszystkich i miłego dnia :)
 

DeletedUser626

Guest
Proszę nie wprowadzać innych Graczy w błąd, kupowanie premium nie ma tutaj nic do rzeczy, tak samo jak posiadanie "rodzeństwa". Potem będzie wielkie zdziwienie jak komuś poleci konto "ale na forum pisali..."
Temat pushu już był wielokrotnie wałkowany, jeśli ktoś ma pytania to zapraszam do supportu, w tej dyskusji kolejne posty będę kasowała.


@jakub357 - grafiki mam takie z Niziołków
700px-GR6_BackI.png

Elvenar---Spring-Grove.jpg
 

jakub357

Łucznik
Ooo, dzięki Dragomira - te grafiki są świetne! Jakby udało Ci się coś jeszcze zdobyć, to bardzo bym prosił. Założyłem specjalny temat ,,Elvenar Arts", więc tam też można wstawić :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry