• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.32

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser626

Guest
Nie można wprowadzać pomysłów Graczy, jeśli ich nie ma, co nie znaczy, że gdy są, to zostaną wprowadzone wszystkie. Wniosek: Muszę się dowiedzieć czego chcecie, żeby twórcy gry mieli z czego wybierać.

Nie wiem asun skąd bierzesz swoje teorie, ale nie mam w zwyczaju wyciągać od Graczy informacji mi do niczego niepotrzebnych, jeśli o coś pytam, to ma to znaczenie. Tylko jak zauważył hassano, mówimy o nowych przedmiotach, Inwentarz w grze już istnieje, ma swoje przeznaczenie, nikt nie chce tego zmieniać, tylko dodać nowe przedmioty. Jeśli rzucasz pomysł z serii "zróbcie wszystko inaczej", to faktycznie się rozminiemy.
 

DeletedUser382

Guest
zdefiniuj pojęcie " przedmioty" bo moje IQ tego nie ogarnia a nie chciałbym znowu narazić się na bezsensowną reprymendę , albo napisze inaczej NAPISZ JAK CHŁOPU NA MIEDZY O CO CI CHODZI - mam wymyślić nowe przedmioty w grze czy istniejącym przedmiotom nazwać zakładki ( jeśli to pierwsze to jaja sobie robisz , jeśli to drugie to wymień numeratywnie co uważasz za przedmiot do umieszczenia w inwentarzu) . Robisz zamieszanie niejednoznacznością swojej wypowiedzi i jeszcze śmiesz mi prawić dyrdymały o rozmijaniu się - trochę tu pachnie kafką.
Już Ci raz pisałem że jesteś cholernie inteligentną kobietą i powyższy wpis tego znowu dowodzi , inteligentnie pomijasz istotne problemy a kanałujesz tok w mętną wodę - widzę że lata praktyki zrobiły swoje. Żeby nie być gołosłownym - kilka wpisów wcześniej chwalisz Fredka za genialnego Architekta i wciskasz ludziom kit że w tym kierunku mają myśleć a jak dotknąłem tematu tabu to szybko każesz przestawić myślenie na bliżej nieokreślone przedmioty. Zdecyduj się....
Aha i jeszcze wyjaśnienie dla młodych graczy , często korzysta się w praktyce z metod heurystycznych , sztandarowym przykładem jest wynalazek zamka błyskawicznego, ALE ZAWSZE ZNANE SĄ PODSTAWOWE ZAŁOŻENIA, a w tym przypadku przypomina mi to zabawę z przedszkola - rozrzucamy klocki i mówimy dzieciom zaproponujcie jak ułożyć klocki w pudełkach chociaż i tak wiemy jakie wydamy polecenie na koniec bo znamy pojemności pudeł i ilości klocków i wiemy w które miejsce pójdą pudła , ale ile radości mają dzieciaki kłócąc się czy niebieskie do niebieskiej czy kwadratowe do niebieskiej. Oczywiście zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa istnieje szansa że dzieciaki znajdą lepsze rozwiązanie ale jest to minimalna szansa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1445

Guest
Po podświetleniu zaklecia Inspirujaca Medytacja wyskakuje info Limit zapełnienia paska +1000%, ciekawe:p
 

zata

Zwiadowca
Błąd z łapkami został częściowo naprawiony, nie znalazł się w ogłoszeniu, ponieważ częściowo, to nie całkowicie. Trwają nad tym prace.

Ładne mi naprawienie - jest 10x gorzej niż było - błąd został odwrócony tak jak mi się góra 3 łapki nie paliły błędnie tak teraz się odwróciło i 22 palą się błędnie, a 3 ostatnie ok !!!
 

DeletedUser626

Guest
@asun Przykro mi, że się nie zrozumieliśmy, nerwy jednak nie są potrzebne. W Inwentarzu istnieją Zaklęcia i Budynki, które są przedmiotami w mechanice gry, @Fredek z Fabryki Kredek podał pomysł na nowy przedmiot, coś czego można użyć na budynku, aby go dodać do Inwentarza, wszystko to jest spójne. Ty podałeś pomysł na zupełnie nowe zakładki w grze niezwiązane z poruszanym tutaj tematem. Przedmiotem może być nowe zaklęcie, ale też jednorazowy bonus, surowiec, towar, do natychmiastowego użycia "na kliknięcie" lub do trwalszych efektów jak zaklęcie czy budynek.

@mirage - Zgłoszone do naprawy, prawdopodobnie zniknie w następnej aktualizacji.

@zata - To, że generalnie błąd występuje rzadziej nie oznacza, że akurat na Twoim koncie będzie to odczuwalne. Przykro mi, że akurat u Ciebie jest gorzej. Jeśli uda się znaleźć rozwiązanie to poprawka zostanie wgrana bez czekania na aktualizacje.
 

zata

Zwiadowca
Jak dla mnie to ktoś tam z tymi łapkami "płynie" i zmiana w ostatniej aktualizacji polegała na tym że ktoś zrobił +1 lub -1 do iff.
Przedtem było tak że nie świeciły się łapki z tego samego dnia a teraz nie świecą się łapki z dnia poprzedniego - ktoś tam podstawowych operacji na datach nie potrafi wykonywać i cały dzień przesuwają o braku jakichkolwiek testów już nie wspominając - to mi się po prostu w głowie nie mieści. Ile to może być linii kod 2,5 może 10 jak ktoś miał fantazje.

Jakbyście napisali że główny core zespołu jest przesunięty do pisania nowego klienta gry (wiadomo flash'a zaraz uśmiercą definitywnie) i że do utrzymania gry zostały tylko niewielkie zasoby albo coś w tym stylu to zupełnie inaczej by gracze reagowali, a jeśli na usunięcie takiej pierdoły jak popsute łapki (był czas że działały dobrze) czekamy miesiącami to już nawet ja tracę cierpliwość.
 

DeletedUser625

Guest
Ja bym chętnie zobaczyła w inwentarzu zakładkę "Drogi" i przycisk dzięki któremu można by było przenieść cały rząd drogi do Inwentarza na czas przebudowy miasta a po zakończeniu przebudowy również za pomocą jednego ruchu można by było ponownie ustawić cały rządek . Nie wiem jak pozostali ale dla mnie przesuwanie każdego kwadracika drogi jest bezsensowną stratą czasu:mad: później trzeba to wszystko po kawadraciku ustawiać......już nie mówię o momencie kiedy jedna malutka droga schowa się gdzieś za budynkiem a ja próbuję wcelować żeby go przenieść:confused:
pewnie i tak nawet nie ma co liczyć na przychylność twórców ale czasem cuda się zdarzają :p:p:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

gamin

Rozbójnik
Ładne mi naprawienie - jest 10x gorzej niż było - błąd został odwrócony tak jak mi się góra 3 łapki nie paliły błędnie tak teraz się odwróciło i 22 palą się błędnie, a 3 ostatnie ok !!!

U mnie jest dokładnie tak samo. Po aktualizacji mam tylko 3 aktywne łapki pomimo, iż powinno być ich około 20... Przed aktualizacja było to max 3-4 łapki błędnie wyświetlane.
Nie mam w zwyczaju zbytnio narzekać ale ten błąd jest już bardzo długo i zaczyna bardzo denerwować w grze. Można zrozumieć, że coś wymaga czasu ale aż tyle... ? Dla porównania jak był błąd ze skrzynkami ( co w moim odczuciu było na wielki plus dla graczy-i mogłoby tak zostać ) to dołożono dużych starań żeby go jak najszybciej naprawić.
 

DeletedUser1445

Guest
U mnie jest dokładnie tak samo. Po aktualizacji mam tylko 3 aktywne łapki pomimo, iż powinno być ich około 20... Przed aktualizacja było to max 3-4 łapki błędnie wyświetlane.
Nie mam w zwyczaju zbytnio narzekać ale ten błąd jest już bardzo długo i zaczyna bardzo denerwować w grze. Można zrozumieć, że coś wymaga czasu ale aż tyle... ? Dla porównania jak był błąd ze skrzynkami ( co w moim odczuciu było na wielki plus dla graczy-i mogłoby tak zostać ) to dołożono dużych starań żeby go jak najszybciej naprawić.

potwierdzam, u mnie tak samo, 90% łapek nie świeci

A co do przedmiotów , to co tu dużo szukać,
może w inwentarzu zostaną umieszczone nie widoczne dla wielu a zdobyte schematy (które da się wreszcie wykorzystać),
no i odłamki run będzie mozna tam zmagazynowąc, bo to tez już długo czeka na uprządkowanie:mad:,
a przy okazji , opis Czarującego Podarunku +5% w góre jest dość nie jasny, można to odebrać jako 5% wiecej od klikniętego budynku (przez siebie albo przez sąsiada), nie wiadomo, czarna magia :D, dopiero po kliknięciu info można sie doczytać o co biega
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
Nie wiem czy tylko ja mam taki problem ale gdy ktoś przyklepie mi ofki na rynku nie dostaje surowców od razu.. czasem trwa to nawet po 5-10min chyba że sie przeloguje to wtedy wskakuje.. nie wspomnę już o łapkach bo to każdy wie jak działa po ostatniej wspaniałej aktualizacji.. ale problem z rynkiem jest denerwujący..
 

DeletedUser1067

Guest
było takie info w aktualizacji 1.30:

W celu uniknięcia coraz częściej powtarzających się błędów na poziomie funkcjonowania Kupca, jego mechanika zostanie nieco zmodyfikowana: Od teraz, gdy jedna z Waszych ofert zostanie zaakceptowana, towary nie zostaną automatycznie dodane do konta. Stan Waszych magazynów będzie aktualizowany przy każdym wejściu do gry lub kliknięciu na Kupca.
 

Hassano

Łucznik
było takie info w aktualizacji 1.30:

W celu uniknięcia coraz częściej powtarzających się błędów na poziomie funkcjonowania Kupca, jego mechanika zostanie nieco zmodyfikowana: Od teraz, gdy jedna z Waszych ofert zostanie zaakceptowana, towary nie zostaną automatycznie dodane do konta. Stan Waszych magazynów będzie aktualizowany przy każdym wejściu do gry lub kliknięciu na Kupca.

Co mnie obchodzi że programiści są nieudolni i coś nie potrafią zrobić czy naprawić.. Jak psuje sie auto to jedziesz do mechanika a nie odkręcasz koło i jeździsz na trzech.. Już nie mam sił czytać tych wypocin i męczyć sie w grze która ma sprawiać przyjemność i coraz poważniej myśle o zakończeniu tej pseudo zabawy..
 

DeletedUser1412

Guest
Od teraz, gdy jedna z Waszych ofert zostanie zaakceptowana, towary nie zostaną automatycznie dodane do konta. Stan Waszych magazynów będzie aktualizowany przy każdym wejściu do gry lub kliknięciu na Kupca.
a u mnie się dziś zaktualizowało jak kliknęłam na koszary :D
 

DeletedUser174

Guest
a ja mam pytanie dotyczące tego nowego kupca. Pomijam już fakt, ze przez 24h rozbudowy kupiec był niedostępny. Kupiec jest dość specyficznym budynkiem, wiec takie rozwiązanie jest w moim odczucie nieporozumieniem. Ale po ulepszeniu wchodząc na rynek automatycznie pojawia mi sie zakładka "zbierz". Wg mnie logicznym jest że wchodząc na rynek zamierzam wykonać jakieś operacje wymiany towarów, ale najwidoczniej jestem w błędzie co widać po okienku. To rozumiem, ze ilość ziarna zależy od ilości wejść na rynek? A może ma to wpływ na szybkość przyrostu tego ziarna? Czy samą siłą woli nieustannie patrząc na to okno przesunę pasek postępu? A może jest jakiś inny powód? Będę zobowiązana za odpowiedź co autor miał na myśli wprowadzając takie rozwiązanie. Bo chyba ma to jakiś cel? to ze ja nie widze tego sensu nie znaczy że go nie ma, prawda?
 

DeletedUser626

Guest
Nie wiem co autor miał na myśli, ale na pewno zwrócę mu na to uwagę.
Ilość ziaren oczywiście nie ma nic wspólnego z częstotliwością odwiedzania rynku.
 
Do góry