• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.40

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser80

Guest
Podpadnę kilku osobom, ale pamiętam że była kiedyś dyskusja własnie o tym limicie (i to bardzo dawno temu), problem w tym że na wiki info było o nieograniczonej ilości a mało kto zwróci ewentualnie uwagę że mu monet nie przybywa.
Może Kikimora będzie pamiętać lepiej bo dyskusja była na chacie gildyjnym.
Inna rzecz, że komunikacja z graczami zawiodła na całej linii.
Znowu.
 

DeletedUser626

Guest
Przekazałam Wam to co zostało przekazane mnie, kompletnie nie jestem w stanie zweryfikować tego kiedy i jaki limit funkcjonował w grze. Były o tym rozmowy, kiedyś były o to pytania, więc wiem, że limit był, ale czy zawsze wynosił 20 i kiedy przestał działać, nie mam pojęcia. Nie wyczaruje więc żadnej innej odpowiedzi.

@Anike W wersji 1.39 limit został naprawiony, to znaczy, że nie działał wcześniej, dlatego wcześniej zbierałaś więcej monet. Gdyby limit działał poprawnie przed 1.39 to nie byłoby teraz zaskoczenia. Gdy udzielałam Ci odpowiedzi, byłam przekonana, że błąd nadal istnieje, a więc monety zbierają się do poziomu Ratusza. Sprawdziłam zresztą kilka kont, i zbierały się normalnie - nie sądziłam, że chodzi o 20tą motywkę. Gdybym wiedziała, że błąd jest naprawiony, to moja odpowiedź byłaby inna.
Łapka będzie złota, bez względu na to ile masz uzbieranych motywek.
 

DeletedUser174

Guest
Podpadnę kilku osobom, ale pamiętam że była kiedyś dyskusja własnie o tym limicie (i to bardzo dawno temu), problem w tym że na wiki info było o nieograniczonej ilości a mało kto zwróci ewentualnie uwagę że mu monet nie przybywa.
Może Kikimora będzie pamiętać lepiej bo dyskusja była na chacie gildyjnym.
Inna rzecz, że komunikacja z graczami zawiodła na całej linii.
Znowu.

wrrr jeszcze mnie wywaliło :/

@PanGry czuję się jak dinozaur... grozi mi wyginięcieo_O?

aczkolwiek potwierdzam, ze limit był. I wynosił właśnie 20 kliknięć (i/lub pojemność ratusza). Zasada była prosta: ratusz przyjmował nieograniczoną ilość motywek, ale zapisywał tylko 20 - nadwyżka była za ciężka i nie mogła wisieć nad ratuszem :D

A swoją drogą nie rozumiem Waszego zbulwersowania :eek: Przecież nie od dziś wiadomo, ze kazdy nawet najmniejszy błąd działający na korzyść graczy jest eliminowany w trybie przyspieszonym. Naprawdę o tym zapomnieliścieo_O?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser80

Guest
A swoją drogą nie rozumiem Waszego zbulwersowania :eek: Przecież nie od dziś wiadomo, ze kazdy nawet najmniejszy błąd działający na korzyść graczy jest eliminowany w trybie przyspieszonym. Naprawdę o tym zapomnieliścieo_O?
Na wiki dalej jest informacja o nieograniczonej ilości motywek na ratusz.
Gdy błąd wystąpił nikt nawet o tym nie wiedział, nikt nie zgłaszał więc błąd funkcjonował długo potwierdzając wersję wiki.
Najprawdopodobniej ktoś na innym forum zwrócił na to uwagę (bo nie na polskim) i Inno kurcgalopkiem postanowiło naprawić ten jakże zakłócający balans gry błąd:)
 

DeletedUser629

Guest
hejo...
też o tym nie wiedziałam... nawet pisze się w bractwie żeby w czasie urlopu - klikać na ratusz ... a wielu graczy ma w opisie Ratusz ehhh
no cóż ... ciekawe co jeszcze mnie tu zadziwi :confused: tylko po co te "ciche" blokady .. ja lubię konkrety - przynajmniej wiem na czym stoję :)
Naprawdę szkoda tej gry :(
 

DeletedUser1174

Guest
Czy dobrze widzę, że w ramach tej aktualizacji ponownie zepsuto zielone łapki w powiadomieniach? Złote działają u mnie poprawnie.
 

DeletedUser80

Guest
Czy dobrze widzę, że w ramach tej aktualizacji ponownie zepsuto zielone łapki w powiadomieniach? Złote działają u mnie poprawnie.
Dobrze widzisz, co ciekawe (u mnie) dotyczy to tylko niektórych, konkretnych osób, u innych działa poprawnie.
 

Hassano

Łucznik
Czy dobrze widzę, że w ramach tej aktualizacji ponownie zepsuto zielone łapki w powiadomieniach? Złote działają u mnie poprawnie.

Też mam wrażenie że coś nie do końca dobrze działa. Baa nawet zauważyłem że gdy mam zielone łapki z możliwością dania motywki to po ponownym wejściu w powiadomienia łapka nadaj wyświetla że moge dać motywke.
 

DeletedUser1220

Guest
Przekazałam Wam to co zostało przekazane mnie, kompletnie nie jestem w stanie zweryfikować tego kiedy i jaki limit funkcjonował w grze. Były o tym rozmowy, kiedyś były o to pytania, więc wiem, że limit był, ale czy zawsze wynosił 20 i kiedy przestał działać, nie mam pojęcia. Nie wyczaruje więc żadnej innej odpowiedzi.

@Anike W wersji 1.39 limit został naprawiony, to znaczy, że nie działał wcześniej, dlatego wcześniej zbierałaś więcej monet. Gdyby limit działał poprawnie przed 1.39 to nie byłoby teraz zaskoczenia. Gdy udzielałam Ci odpowiedzi, byłam przekonana, że błąd nadal istnieje, a więc monety zbierają się do poziomu Ratusza. Sprawdziłam zresztą kilka kont, i zbierały się normalnie - nie sądziłam, że chodzi o 20tą motywkę. Gdybym wiedziała, że błąd jest naprawiony, to moja odpowiedź byłaby inna.
Łapka będzie złota, bez względu na to ile masz uzbieranych motywek.

Przepraszam bardzo, to jaki błąd został naprawiony w aktualizacji 1.39? Wcześniej twierdziłaś, że dotyczący braku powiadomień po przekroczeniu limitu 20 motywek, a po tej wypowiedzi to raczej, że po prostu naprawiono działanie samego limitu, a ja szczerze mówiąc uważam, że w aktualizacji 1.39 dopiero zostało to wprowadzone. Wybacz Dragomiro, ale to jednak diametralna różnica zbierać 5000k monet w porównaniu z 1900k.

Dlaczego na wiki do dnia dzisiejszego jest podawana błędna informacja skoro limit był już wprowadzony cho cho dawno temu? Tylko drogi CM nie tłumacz mi to brakiem czasu i brakiem ludzi. (Przy okazji przejrzałam sobie jeszcze wiki po niemiecku i angielsku, i na każdej z nich jest podawana błędna informacja o braku limitu).
 
Nie mam pojęcia co ci twórcy gry sobie myślą,według mnie każdy normalny deweloper gry dbałby o swoich graczy, a tu wszystko idzie na odwrót.Od jakiegoś czasu gra popada w bagno,informatycy nie potrafią dobrze wprowadzić wydarzeń bractw,cuda,które były czegoś warte,teraz prawie nic nie dają(aż strach stawiać nowe cudeńka,bo nie wiadomo czy za tydzień już będą bezużyteczne),teraz są jakieś limity na ratusz,o którym pierwszy raz słyszę,a gram już 2 lata. A szczytem wszystkiego jest mi proponowanie co 2 dni diamentów na event,nie chcę ich i fajnie jakby była opcja wyłączenia takich spamów. GRAM w tą grę,bo prowadzę bractwo,w którym mam świetnych ludzi i gdyby nie to,że nie chcę opuścić ludzi z którymi znam się kilka lat to by mnie tu dawno nie było. Dragomira przekaż na górze,żeby w końcu zatrudnili normalnych informatyków,bo błędy,które notorycznie się pojawiają tutaj przyprawiają już o irytację i zrezygnowanie. A i niech zaczną wprowadzać chociaż kilka propozycji graczy,bo tak szczerze to oni powinni nam wchodzić w tyłek(sorki za kolokwializm),a nie my im!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser1865

Guest
Witam Kiedy zostana cofniete zmiany z Antycznych Cudów Wielkiej Dzwonnicy i Kryształowej Latarni ? Obecny system nagradzania jest do bani i ten kto na to wpadl powinien wpierw skonsultowac sie z graczami.
Pozdrawiam
Zmiany ani myślą się cofać. Przeciwnie, rozwijają się doskonale. Dziś, podczas otwierania skrzyń ze skarbami, dostawałem to co jest w skarbie, natomiast to, co było przypisane do Dzwonnicy, wcale nie wchodziło na stan. Brawo "ulepszacze". Oby kasa na wasze konta za "poprawianie" gry wpływała dokładnie w ten sam sposób. Na liście płac jest, a na koncie ZERO!!! Tego wam życzę z całego serca :p
 

DeletedUser1445

Guest
Zmiany ani myślą się cofać. Przeciwnie, rozwijają się doskonale. Dziś, podczas otwierania skrzyń ze skarbami, dostawałem to co jest w skarbie, natomiast to, co było przypisane do Dzwonnicy, wcale nie wchodziło na stan. Brawo "ulepszacze". Oby kasa na wasze konta za "poprawianie" gry wpływała dokładnie w ten sam sposób. Na liście płac jest, a na koncie ZERO!!! Tego wam życzę z całego serca :p

surowce z kuferka zaliczane do schowka są dopiero przy motywce u nastepnego gracza, nie wiadomo oczywiście dlaczego :mad:
 

DeletedUser62

Guest
No naprawde zaczynacie mnie wkurzac i to na ostro !!!!!!! :mad:
co do cholery zrobiliscie z ta aktualizacja ???? :confused:
Na iPadziei i na iPhonie na przegladarce Puffin nie chodzi gierka !!!!! :eek: Czy naprawde wszystko musicie zwalac w tej grze ?????:(
Nie jednokrotnie bronilam tworcow gry na forum, ja jestem spokojna i wyrozumiala ale zaczynacie przeginac !!!!!!!:mad:
 

DeletedUser1496

Guest
Ja mam taką propozycję : róbcie aktualizację 1 raz w miesiącu, nie 1 raz w tygodniu. Może wtedy uda się informatykom czy też tym, którzy informatyków udają dopracować szczegóły. Bo to co się dzieje z kolejnymi aktualizacjami jest po prostu nie do przyjęcia !!!:(
Musiałabym powtórzyć kilka postów z tego wątku - po prostu przyjmijcie (IG) do wiadomości, że po każdej kolejnej aktualizacji, coraz więcej elementów gry działa naprawdę źle !!!:mad::mad:
I może pora spojrzeć "prawdzie w oczy", jesteście omylni - może nawet statystycznie częściej niż reszta społeczeństwa - więc zacznijcie znowu testowanie na becie (bo po to jest) zanim wprowadzicie coś na główny serwer.:confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 172852

Guest
No naprawde zaczynacie mnie wkurzac i to na ostro !!!!!!! :mad:
co do cholery zrobiliscie z ta aktualizacja ???? :confused:
Na iPadziei i na iPhonie na przegladarce Puffin nie chodzi gierka !!!!! :eek: Czy naprawde wszystko musicie zwalac w tej grze ?????:(
Nie jednokrotnie bronilam tworcow gry na forum, ja jestem spokojna i wyrozumiala ale zaczynacie przeginac !!!!!!!:mad:

U mnie na tablecie działa z Puffinem. Może to kwestia przekombinowanego systemu w danym urządzeniu? :) Bo niby Android to system wspólny dla większości urządzeń, a jednak nie jest jednakowy, bo producenci dostosowują go do własnych potrzeb :)
 

DeletedUser62

Guest
na iPadach i iPhonach (Apple) mamy system ISO . Przegladarke Puffin sprawdzilam na 3 iPadach i 2 telefonach i g*wno nie dziala :confused:
Sprawdzilam przegladarke Photon, bo kiedys przed Puffinem na tym chodzila gierka. Teraz to nawet nie chce mnie logowanie na polskim serwerze przepuscic, serwer Beta i amerykanski puszcza logowanie ale niestety gierka nie chce chodzic :eek: stoi w miejscu ani mapy przesunac nie mozna ani w zasadzie nawet zbiorow nie idzie zrobic :mad:
Jeszcze w srode gra chodzilla, a po aktualizacji szlag ja trafil :(
 

Deleted User - 172852

Guest
na iPadach i iPhonach (Apple) mamy system ISO . Przegladarke Puffin sprawdzilam na 3 iPadach i 2 telefonach i g*wno nie dziala :confused:
Sprawdzilam przegladarke Photon, bo kiedys przed Puffinem na tym chodzila gierka. Teraz to nawet nie chce mnie logowanie na polskim serwerze przepuscic, serwer Beta i amerykanski puszcza logowanie ale niestety gierka nie chce chodzic :eek: stoi w miejscu ani mapy przesunac nie mozna ani w zasadzie nawet zbiorow nie idzie zrobic :mad:
Jeszcze w srode gra chodzilla, a po aktualizacji szlag ja trafil :(

Aż poszłam sprawdzić u siebie na telefonie. I też mi nie działa na Puffinie :( Jednak nie mam pewności czy to wina aktualizacji gry, czy aktualizacja systemu to sprawiła (nastąpiły mniej więcej w tym samym czasie).
 

DeletedUser629

Guest
Puffina nie używałam w niedzielę, ale apka działała bez zarzutu :)
 

babaruba

Wędrowiec
Zmiana w konfliktach dotyczy tylko mapy świata. W tej chwili możecie spotkać 4 do 8 oddziałów, zostały więc dodane opcje 1,2,3, przy zachowaniu sił wroga. Tzn. mogliście spotkać przeciwnika który ma 6 oddziałów po 100 jednostek, a teraz będziecie mogli też spotkać 1 oddział = 600 jednostek. Oznacza to również że w tych prowincjach będzie mniejsze zróżnicowanie typów, no bo oddziałów będzie mniej. Owszem, oddział zaatakuje mocniej bo będzie większy, ale zaatakuje raz, a nie 6. Testowałam już takie walki, o wiele przyjemniej się je robi.

Drago-> nie bierz tego do siebie, ale nauczony doświadczeniem podchodzę sceptycznie do każdej zmiany. Założenia kupuję zobaczymy jak wyjdzie to w grze. Obawiam się, że ta aktualizacja, jak poprzednie będzie miała drugie dno. Przeżyjemy zobaczymy. pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry