• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.40

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1865

Guest
surowce z kuferka zaliczane do schowka są dopiero przy motywce u nastepnego gracza, nie wiadomo oczywiście dlaczego :mad:
Faktycznie, zaczęły wchodzić. Chyba jednak coś poprawili. Jednak cała "poprawka" (czytaj spartolenie) 1.39 jest ok kant... Z Pomocą Sąsiedzką wchodzę wyłącznie w swoim Bractwie. Sąsiadów mam gdzieś, Kasy mam pod dostatkiem, nawet kupuję Punkty Wiedzy po 500 kilo za sztukę. A działalność charytatywna? Czy ja jestem Matka Teresa z Kalkuty??? No i zamiast 35 kilo dobroci po obleceniu 250 sąsiadów mam 3 razy po niecałe 1,5 kilo. Zupełnie poważnie myślałem o sprzedaży Dzwonnicy. Może jednak w końcu dotrze do imbecyla, który to wymyślił, że warto wrócić do poprzedniego stanu. Chociaż wątpię. Coś mi się to kojarzy z polityką naszej Władzy, ale nie będę sypał hejtem na tym Forum. Pozdrawiam myślących. :) Pozdrowienia absolutnie nie dotyczą autorów Gry :mad:
 

DeletedUser1496

Guest
Weźcie również pod uwagę fakt, ze przy motywowaniu z aplikacji - nie dostaje się nic.
Zwracałam na to uwagę już wcześniej i namawiałam żeby szukać innej rekompensaty, na pewno nie przez zwiększanie liczby tych skrzynek.
Może faktycznie rebalans ilości surowców otrzymywanych z motywek byłby najlepszym i chyba technicznie najłatwiejszym rozwiązaniem - to już było, więc i informatycy się nie napracują.
 

DeletedUser1496

Guest
Jakubie :)
dlaczego struchlałeś ? :)
Wiadomo, że nie lubią pracować, a tutaj można skorzystać z utartych ścieżek ;)

A chyba też chciałbyś, żeby chociaż trochę nam oddali, prawda ? :)
 

jakub357

Łucznik
Oczywiście, że chciałbym...
Wiadomo, że nie lubią pracować
:)
... i kamieni kupa.

Przyszło mi teraz na myśl, że pracownicy firmy iG. to może zwyrole, którzy lubią pastwić się nad innymi. Ich to śmieszy, że tak ,,płaczemy" i nic sobie z tego nie robią. Jeszcze trzepią na tym pieniądze jak urodzinową piniatę. Bach, bach, bach - o tak!
A teraz przypomniał mi się film, Folwark Zwierzęcy, jak knury dorwały się do władzy i siedziały na miękkich fotelach, nażerając się ciężką pracą innych. Kaprawe, wąskie oczka.
 

blazius1

Paladyn
Ten rebalans wojska po stronie wroga wyszedł imo dobrze.
Tzn. kto ma ochotę ręcznie powalczyć z nietypowym składem wojsk wrogich, ten powalczy.
W automacie też można coś zadziałać więcej niz przed 1.40. W szerszych granicach ryzyka wtopy w walce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry