• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.47

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

jakub357

Łucznik
Było mówione, że błąd z zadaniami to priorytet...

@Edit: Czy ten opis nowego rozdziału oznacza, że będą kolejne rasy gościnne, które również będą opierały się na żywych towarach? @Dragomira - masz jakieś spoilery, czy tak właśnie będzie?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2017

Guest
W aplikacji nie widać nadal turniejów choć wiele osób pisało o tym aby wprowadzono je do wersji mobilnej, mamy za to zaklęcie choć akurat te nie są aż tak potrzebne jednak dzięki ci Inno za to :) Po ostatnich narzekaniach graczy na nowego kupca ciekaw jestem co na akurat dadzą te gwiazdki dobrego.
 

Midi67

Rozbójnik
Przybycie Nowej Rasy (12lvl) trwało to baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo długo 2 x dłużej (8 miesięcy pomiędzy rozdziałami) niż w przypadku wprowadzania wcześniejszych rozdziałów. Mam nadzieję, że FUN, który da 12 rozdział zrekompensuje okres oczekiwania.

Mały PLUS za dotrzymanie terminu 8.02 zapowiadanego wcześniej.
 

DeletedUser1775

Guest
Z grafiki na angielskiej wiki wynika, że pozostałe towary też będą w nowej wersji

MHmenu.png
 

Hassano

Łucznik
Jakoś jestem bardzo sceptycznie nastawionej do tej nowej rasy.. Niby dobrze że W KOŃCU ją zrobili ale jej forma nie do końca do mnie przemawia
 

DeletedUser1775

Guest
A ja nie jestem aż tak sceptyczna - poziom trudności w każdej grze rośnie z poziomu na poziom, więc czemu nowa rasa miałaby być łatwiejsza/przyjemniejsza od poprzedniej?... Łatwe i przyjemne były wróżki ;)))
 

DeletedUser

Guest
@jagienkaa i najładniejsze jak dla mnie grafika mogłaby się skończyć na wróżkach :)
A'propos tego jakoś nie przemawia do mnie szata graficzna żywiołaków, miałem nadzieję na coś bardziej "zywiołowego" a nie wenecję
 

Christo

Rozbójnik
Przybycie Nowej Rasy (12lvl) trwało to baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo długo 2 x dłużej (8 miesięcy pomiędzy rozdziałami) niż w przypadku wprowadzania wcześniejszych rozdziałów. Mam nadzieję, że FUN, który da 12 rozdział zrekompensuje okres oczekiwania.

Mały PLUS za dotrzymanie terminu 8.02 zapowiadanego wcześniej.
Terminu nie dotrzymali, bo ponoć nowa rasa miała być w styczniu, a mamy luty ;)
 

Hassano

Łucznik
Mam nadzieje ze po aktualizacji gra zacznie sie normalnie wczytywać bo teraz to jest dramat.. Każde wejście na miasto innego gracza czy wejście do ksiąski lub na mape świata trwa wieki..
 

DeletedUser392

Guest
@Dragomira - jest po godzinie 14 a aktualizacji 1.47 nie ma..... czyżby znowu coś w Inno Games nie wypaliło?

Dorzucam się do zapytania. Miała być...a tu taka godzina...i nadal cisza. Uwzględniając porę godzinową to odczuwam że ktoś tu ma poślizg czasowy.
 

Midi67

Rozbójnik
Hehehe.... nadejszla wiekopomna chwiła :D IG wprowadza aktualizację (chyba) 1.47.... o 15:07 wooooooow....
 

DeletedUser1174

Guest
Ale wy niecierpliwi - czekaliście od jesieni, a robicie raban o godzinę? :p
Dla mnie ironią jest, że najpierw muszę wywalić 130 książek i sporo surowców oraz many na zaawansowany zwiad, w sytuacji gdy zdobywanie kolejnych prowincji mija się z celem, gdyż nie skutkuje zdobyciem ekspansji.
 

Krzysztof23

Wędrowiec
@Dragomira Zaktualizowałem aplikację Elvenar do wersji 1.47.1 i nadal nie widzę możliwości korzystania z akademii magii.
Nie widzę również w inwentarzu posiadanych przeze mnie zaklęć.:(
Co może być powodem takiej sytuacji?
 

Midi67

Rozbójnik
Pierwsze wrażenie związane z 12 rozdziałem ...... fajnie, ze wystartował po tylu miesiącach oczekiwania, niestety rozdział 12 to KOSMICZNE zapotrzebowanie na Populację.... oraz mimo zmian rozmiarów budynków zbyt mało miejsca....

Brak możliwości zdobywania ekspansji z mapy oraz jedna ekspansja z badań.... to nie ładne "zgranie" IG w stosunku do graczy, którzy wchodzą w ten rozdział. Żadnym argumentem ze strony IG dla mnie nie jest że na wejście w rozdział 12 wymaga odkrycia 280 prowincji (bo skąd My gracze mamy BRAĆ NOWE EKSPANSJE?). Niestety wychodzi bardzo mocno teraz, że o ile nie masz ekspansji premium to udusisz się w swoim mieście ze względu na brak miejsca.....
 

miriella

Zwiadowca
Pierwsze wrażenie związane z 12 rozdziałem ...... fajnie, ze wystartował po tylu miesiącach oczekiwania, niestety rozdział 12 to KOSMICZNE zapotrzebowanie na Populację.... oraz mimo zmian rozmiarów budynków zbyt mało miejsca....

Brak możliwości zdobywania ekspansji z mapy oraz jedna ekspansja z badań.... to nie ładne "zgranie" IG w stosunku do graczy, którzy wchodzą w ten rozdział. Żadnym argumentem ze strony IG dla mnie nie jest że na wejście w rozdział 12 wymaga odkrycia 280 prowincji (bo skąd My gracze mamy BRAĆ NOWE EKSPANSJE?). Niestety wychodzi bardzo mocno teraz, że o ile nie masz ekspansji premium to udusisz się w swoim mieście ze względu na brak miejsca.....

czemu brak możliwości ekspansji ? jestem w Niziołkach mam odkrytych 378 prowincji , większość walkami , a co do ekspansji z badan to sie zgadzam , to nie jest ładnie ze strony IG ,że nie ma więcej ekspansji z badań
 
Status
Zamknięty.
Do góry