• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.47

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Midi67

Rozbójnik
czemu brak możliwości ekspansji ? jestem w Niziołkach mam odkrytych 378 prowincji , większość walkami , a co do ekspansji z badan to sie zgadzam , to nie jest ładnie ze strony IG ,że nie ma więcej ekspansji z badań


Jak będziesz miała odkrytych 457 prowincji.... to stracisz możliwośc pozyskania ekspansji z odkrycia kolejnych.... dlatego.... czyli przed Tobą jeszcze pozyskanie ok 7 ekspansji... i finito...
 

Tessi

Zwiadowca
Najbardziej martwi mnie fakt, że obszar rozbudowy miasta nie został powiększony.
Dokonałam już kompletnej ekspansji obszaru miasta. W drzewku widzę: "Ekspansja Miasta 43", ale co z tego, jeżeli nie mam gdzie jej umieścić na mapie miasta? Co z tego, że po otwarciu skrzyni i zbadaniu "Zaawansowanego Zwiadu" będę miała zredukowane koszty zwiadu, skoro zdobycie nowych prowincji i zdobycie kolejnej ekspansji z prowincji będzie bezproduktywne, bo obszaru miasta i tak nie powiększę?
Dragomira - czy twórcy elvenaru planują powiększenie obszaru miasta?
 

Christo

Rozbójnik
Najbardziej martwi mnie fakt, że obszar rozbudowy miasta nie został powiększony.
Dokonałam już kompletnej ekspansji obszaru miasta. W drzewku widzę: "Ekspansja Miasta 43", ale co z tego, jeżeli nie mam gdzie jej umieścić na mapie miasta? Co z tego, że po otwarciu skrzyni i zbadaniu "Zaawansowanego Zwiadu" będę miała zredukowane koszty zwiadu, skoro zdobycie nowych prowincji i zdobycie kolejnej ekspansji z prowincji będzie bezproduktywne, bo obszaru miasta i tak nie powiększę?
Dragomira - czy twórcy elvenaru planują powiększenie obszaru miasta?
A co mają powiedzieć gracze, którzy nie wspomagają się diamentami i mają do odblokowania w okolicach 20 ekspansji? Powinnaś znać ryzyko wspierając się diamentami ;)
 

DeletedUser626

Guest
@krzysztof23 Niestety ten element został w ostatnich chwili wycofany ponieważ nie działał stabilnie. Większość prac związanych z Akademią Magii została jednak już wykonana, więc tak czy inaczej, jej funkcje niedługo trafią do aplikacji. Przepraszamy za błąd w ogłoszeniu.

@Tessi Obszar pod rozbudowę prawdopodobnie będzie jeszcze kiedyś powiększany, trudno jednak powiedzieć kiedy - na pewno nie stanie się to szybko.
 

Hassano

Łucznik
Patologia z tymi ekspansjami no ale cóż.. Możesz mi Drago odpowiedzieć w końcu czy problem ze wczytywaniem sie wszystkiego to jakiś błąd i ktoś ma jego świadomość czy jak zwykle niech sie gracze męczą a my zrobimy mgłę..
 

Tessi

Zwiadowca
A co mają powiedzieć gracze, którzy nie wspomagają się diamentami i mają do odblokowania w okolicach 20 ekspansji? Powinnaś znać ryzyko wspierając się diamentami ;)

Diamenty są OK. Jeżeli w nie inwestuję, to chcę mieć z nich określoną korzyść. Między innymi taką uzyskałam poprzez możliwość szybszego powiększenia rozmiaru miasta. Coś za coś.
Przytyk o ryzyku jest tu niepotrzebny. Dzięki temu, że ktoś zainwestuje w diamenty i wykupi np. ekspansję, Ty możesz grać za darmo. Twórcy gry nie tworzą jej charytatywnie i nie dopłacają do jej rozwoju z własnej kieszeni z innych źródeł dochodów, ale prawdopodobnie liczą na samofinansowanie się ich produktu.

Poza tym to, że masz do odblokowania jeszcze 20 ekspansji, nie oznacza, że też w pewnym momencie nie dotknie cię ten sam problem.

@Tessi Obszar pod rozbudowę prawdopodobnie będzie jeszcze kiedyś powiększany, trudno jednak powiedzieć kiedy - na pewno nie stanie się to szybko.

Szkoda... :confused:
Czyli zdobywane ekspansje będą czekać na dogodną chwilę :)
 

DeletedUser174

Guest
@Tessi przytyk o graniu "za darmo" tez jest niepotrzebny. Tacy gracze są potrzebni jak powietrze. I to dzięki nim Ty też możesz grać. Chyba, zę wprowadzamy tylko płatne serwery - mi by taka opcja nie przeszkadzała i nawet jestem za

i dlaczego mają powiększać miasto??? Mam 23 wolne kratki. Po 1 expie z badań to łatwy rachunek: wytrzymam jeszcze 23 rasy... a to kawał czasu! nawet jak będą 2 rasy na rok (a nawet i 3) to i tak ten czas można liczyć w latach. Bardzo dobrze, ze nie ma zapowiedzi o powiększaniu miasta. A osoby, kótre wydały realne pieniązki na teren w miescie i tak mają przewagę 20! pól - to daje różnicę. A poza tym jakby powiększyli miasto to kto by kupował diamentowe budyneczki kulturowe? A tak macie fun :) tyle się tu mówi o tym fun-ie...

@Dragomira czy są planowane są jakieś modyfikacje kupca jeszcze? czy to już jest ostateczne wersja?
 

Christo

Rozbójnik
Diamenty są OK. Jeżeli w nie inwestuję, to chcę mieć z nich określoną korzyść. Między innymi taką uzyskałam poprzez możliwość szybszego powiększenia rozmiaru miasta. Coś za coś.
Przytyk o ryzyku jest tu niepotrzebny. Dzięki temu, że ktoś zainwestuje w diamenty i wykupi np. ekspansję, Ty możesz grać za darmo. Twórcy gry nie tworzą jej charytatywnie i nie dopłacają do jej rozwoju z własnej kieszeni z innych źródeł dochodów, ale prawdopodobnie liczą na samofinansowanie się ich produktu.

Poza tym to, że masz do odblokowania jeszcze 20 ekspansji, nie oznacza, że też w pewnym momencie nie dotknie cię ten sam problem.



Szkoda... :confused:
Czyli zdobywane ekspansje będą czekać na dogodną chwilę :)
Mogę ta samo powiedzieć, że przytyk o tym, że tacy jak Ty, którzy płacą i dzięki temu ja mogę grać za darmo także jest nie potrzebny. Twórcy gry dają możliwość gry za darmo, więc.. Gdyby było inaczej to nie byłoby mnie tutaj.

Z czego mam odblokować ekspansje jeśli nie wspomagam się diamentami? Ja tu nie widzę aby w "pewnym momencie" dotknął mnie ten sam problem.
 

jakub357

Łucznik
Ponieważ, Ekspansje są jak cukierki na choince dla dzieci - nie można zeżreć wszystkich naraz, ale po kolei, po jednym, ciup, ciup; tylko tyle ile trzeba na dany rozdział. Taką metodą radości nigdy nie będzie końca.
 

DeletedUser110

Guest
Kulson.
Kulson.
Zrzut_ekranu_2018-02-09_o_23.13.10.png


Nie ma dalej.
Nie ma
Koniec.
Do widzenia.
Możesz przestać grać, albo zapłacić.
FERSZTEJEN!!!?
 

DeletedUser174

Guest
@jakub357 możesz uzasadnić swoją teorię o ekspansjach? Najlepiej na przykładzie żebym swoim ograniczonym rozumkiem ogarnęła temat. Jestem w żywiołakach. Z badań dostaję 1 prowincję. Z mapy nie dostanę nic choćbym nie wiem jak chciała. Nowa rasa wymaga ok 20 prowincji. Mi brakuje 19... coś mi matematyka kuleje?
 

jakub357

Łucznik
@kikimora po prostu staram się znaleźć racjonalne wytłumaczenie na działania firmy iG. - ale jak widać takowych brak.


@EDIT: EUREKA! Znalazłem! Pieniądze.
 

DeletedUser1171

Guest
Miałem nie pisać, bo często to się źle kończy ;)
Jednak to zrobię :p
Moje uwagi po baaaaardzo długich wyczekiwaniach na nową rasę.
1. TYLKO 1 ekspansja z badań, brak możliwości zdobycia kolejnych z podboju prowincji.
2. Nowe technologie wymagają rozbudowy niebonusowych manufaktur do min 24 poz. Dopiero wtedy dodają możliwość produkcji (kamień księżycowy/platyna/elfi kauczuk)
To wymaga co najmniej 2 ekspansji.
3 Budynki "nowej rasy" to min. 7 ekspansji. (portal 8x5, min 1 kanał 2x6, min 1 kana 6x2, powietrze 6x4, ogień 4x6, ziemia 4x4, woda 3x6)
to nam daje: kwadrat 33x33. To jakiś żart z tymi ekspansjami. Mamy teraz wszystko niszczyć i stawać od nowa?!
Jeżeli do tego doliczymy rezydencje i warsztaty... oraz "większy" kupiec... sorry... ale ktoś chyba nie zsumował tego.

To już nie jest zdzierstwo, to zaczyna mi zakrawać o koniec gry :/
Szkoda... bo poświęciłem tej grze prawie 3 lata :/

Możesz to nam Dargomira wytłumaczyć co developerzy chcą uzyskać?
Przypomnę że mogę "kupić za diamenty", ekstra 7 prowincji, bo więcej choćbym chciał wydać, to nie wydam (nie przewidzieli).
NISZCZENIE miasta zostanie, jedynie to mi na myśl przychodzi.

PS. Możesz nam pokazać miasto developera (może być zrzut)... gdzie da się to wszystko pomieścić?
Chodzi mi o "normalną grę" czyli cuda, ratusz, koszary, zbrojownie itd. Jakoś ustawiałem w symulatorze i nie udało mi się tego ułożyć. Oczywiście nie wywalając wszystkiego i budowa od "zera".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Tak, @PanGry ma też ten problem, że kupił ekspansje premium i pomimo że ma odblokowane kolejne, to nie może ich stawić bo nie ma miejsca. Żenada, ktoś nie policzył.
 

DeletedUser174

Guest
Dlaczego do miasta przyszło jakieś szkaradztwo w misji "następcy elvenarów?" i nazywa mnie "opóźnionym dzieckiem"??? Tak jawnie i bez ogródek! "wyszło szydło z worka"?
... to że traktują nas jak upośledzonych to jedno, ale jawne szydzenie to już jest naprawdę przegięcie... chociaż fakt trzeba być debilem by to klikać... to może moje obrażenie się jest nieuzasadnione?
 

DeletedUser80

Guest
Tak, @PanGry ma też ten problem, że kupił ekspansje premium i pomimo że ma odblokowane kolejne, to nie może ich stawić bo nie ma miejsca. Żenada, ktoś nie policzył.
Nie mam tego problemu:) brakuje mi wydanych 1.400zł:)
Ja ten problem wcześniej zauważyłem.
Spodziewałem się pretensji (zresztą słusznych) tych, którzy tyle albo i więcej wydali.
I się zaczęło:)
 

DeletedUser1171

Guest
Jeszcze jedna "mała" uwaga.
Nowe manufaktury nie mają produkcji 24h i 48h. Czyli do "kochanych" przygód, czy innych zdań eventowych... będę musiał dodatkowo stawiać kolejne manufaktury?
 
Status
Zamknięty.
Do góry