• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.48

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

visit0r

Paladyn
czyli to nie byl przypadek myslalem ze to przegladarka mi cos zamieszala ze wywalilo do ekranu logowania
 

visit0r

Paladyn
Od ras gościnnych.
W każdym rozdziale można zyskać po 400 diamentów. 200 za otwarcie Skrzynki, dodatkowe 200 z zadań.

Niesprawiedliwością jest możliwość prze-klikania zadań! Nie wiem jak to wygląda i nawet nie mam zamiaru testować.

Aktualnie nie mam możliwości prze-klikania zadań (robię na bieżąco). Tak więc moje pytanie- co z graczami którzy zadań nie robią?
Jak już wcześniej wspomniałam, również dla większości wiadomą jest otrzymanie dodatkowych diamentów za odblokowane badanie.
Gracze, którzy "olewają" zadania epokowe mają być nagradzani w ten sam sposób?!!

Według mnie jest to wyłącznie odciążenie supportu. Zapewne niejednokrotnie musieli reagować na "niemożność" zebrania produkcji portalowej w celu zaliczenia zadania. Szczególnie jeśli gracz w epoce Elfów obudził się i zaczął działać, ale niestety został zaskoczony przez zgraję Orków!
dziwne, w ubiegłym tygodniu wchodzilem w nową rasę i przybyło tylko 200 diamentów a zadania mam zrobione wszystkie z poprzedniej rasy
 

DeletedUser1530

Guest
witam
co do aktualizacji to nie mam się czego czepiać ale już wersja mobilna to co innego.
z tego co wiem miała być wprowadzona produkcja i używanie zaklęć jakoś nie mam tego w rozkładzie inwentarza a także dalej nie produkuję zaklęć
 

DeletedUser

Guest
witam
co do aktualizacji to nie mam się czego czepiać ale już wersja mobilna to co innego.
z tego co wiem miała być wprowadzona produkcja i używanie zaklęć jakoś nie mam tego w rozkładzie inwentarza a także dalej nie produkuję zaklęć

To miało być w 1.47 ale cytując :
  • Dodaliśmy pierwszą porcję funkcji związanych z Akademią Magii: produkcję Zaklęć i Inwentarz. [odłożone na później]
 

jakub357

Łucznik
Diamenty z zadań nie zawsze są za ostatnie zadanie. Dostaje się je tylko we Wróżkach za Zaawansowany Zwiad, oraz za Antyczne Cuda (czyli początek i koniec rozdziału). Następnie w Orkach za Antyczne Cuda (koniec rozdziału). Potem w Czarodziejach i Smokach za Zaawansowany Zwiad (początek rozdziału). W Niziołkach za Antyczne Cuda (koniec rozdziału) i w Żywiołakach za przedostatnie zadanie (koniec rozdziału).

Czyli:
Krasnoludy: -
Wróżki: 200 (początek) + 200 (koniec)
Orki: 200 (koniec)
Leśne Elfy: -
Czarodzieje i Smoki: 200 (początek)
Niziołki: 200 (koniec)
Żywiołaki: 200 (koniec).

Wychodzi 1200 diamentów z zadań.
Rozumiem, że jeśli przeskoczy się zadania, to dostanie się tylko te diamenty ze skrzyni?
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 172852

Guest
To ja jeszcze dorzucę coś od siebie :)
@Dragomira
Zadania jak znikały tak znikają. Czat nadal się zawiesza. W cudzych wioskach ładują się moje cuda - z nakładaniem się na cudze włącznie.
A co do możliwości odrzucenia zadań z głównej linii z poprzednich rozdziałów... Miałam zaległe, przeklikałam (odrzuciłam kilka), jakieś zadania mi zaliczyło i lista zadań wróciła do stanu poprzedniego. Czyli nadal tkwię na tym samym zadaniu, na którym kiedyś utknęłam (tak, utknęłam z własnej winy/głupoty). Skoro jednak wprowadzono możliwość pominięcia zaległych zadań, to chyba temu właśnie powinno to służyć :)
Jakby tego było mało lista zadań powtarzalnych i lista zadań głównych mieszają się wzajemnie i zamieniają miejscami, co powoduje koszmarne zamieszanie przy próbach przewinięcia misji powtarzalnych.
To tyle z moich obserwacji :)
 

pikaaa-k

Wędrowiec
Brak czatu!!! super dwa tygodnie sie zawiesza i nagle ginie calkiem i co chwile wwala z gry..;/Coraz to bardziej chyba Nas próbujecie zniechecic do gry...
 

DeletedUser2487

Guest
Ech,
Mało, że czatu nie ma, to jeszcze aby wiadomości zobaczyć nowe muszę grę odświeżać, nie jest to normalne. Zatem: seriously Inno?
Pozdrawiam
 

Krzysztof23

Wędrowiec
@Dragomira Zgłaszam brak możliwości korzystania z czatu po najnowszej aktualizacji aplikacji mobilnej elvenar.:(

Proszę o jak najszybsze rozwiązanie tego problemu.
 

rispetto

Wędrowiec
Wątki o kolejnych aktualizacjach czytam od jakiegoś czasu i zaczynam zastanawiać się nad tym jak ludzie psychicznie znoszą tą (czy "tę", cholera, nigdy nie wiem ;) ) grę. Nie znalazłem ani jednego wpisu pozytywnie oceniającego zmiany. Wieczne narzekanie i malkontenctwo. Co ciekawe, na innych podforach językowych nie ma takich lamentów. Naprawdę jest tylko gorzej? Coraz większa udręka? Naprawdę podziwiam niektórych, że pomimo tego cierpienia nie ustają w klikaniu. Szacun za masochistyczne podejście.
Tak, widzę niedociągnięcia gry, ale fun z niej jest niezmienny. Dzięki Inno za stworzenie możliwości fajnego spędzenia paru chwil w ciągu dnia i oderwania się od prozy życia :) Tak długo w żadnej grze online'owej jeszcze nie wytrzymałem ;)
I trzymam kciuki za szybkie usunięcie awarii czatowej.
 

DeletedUser626

Guest
Zadania rasowe (z zamkniętych rozdziałów) można przeklikać, więc do Gracza należy wybór czy odrzuci wszystkie jak leci czy część zrobi i odbierze nagrody. Nie wszystkie zadania z rozdziału wymagają budynków/produkcji rasowych.

Problem z zadaniami jest niestety ponownie w trakcie naprawy, przepraszamy za to.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Ja się cieszę, że już nie ma szreczycy na ekranie logowania.
Zniknął też wystrój zimowy, na przełomie dzisiejszej nocy. Cieszę się z tego, bo zimy mam już dość i wreszcie się rozpogodziło i wyładniało, nawet w Elvenie :)
 

DeletedUser2330

Guest
Mam problemy z aktualizacja w wersji mobilnej. Wyskoczyło mi na telefonie, że mam nieaktualna wersje gry i nie mogłam się zalogować. OK. Pobrałam nową aktualizację i ...zaczęły się schody. Nie mogę się zalogować, bo gra się co chwila zawiesza. Gram na 3 światach więc przejścia między światami są nie do ogarnięcia. Jak juz mi sie uda przebrnąć przez wybór miasta, to zawiesza się wczytywanie strony...jakaś masakra. A na koniec jak po wielu próbach i wielu wczytywaniach hasła , w końcu uda mi się zalogować...to nie mogę tej gry wyłączyć...znowu się laguje.
Czy to tylko ja mam taki błąd? Czy u innych też się tak dzieje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry