• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.7

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser580

Guest
Nie bardzo się wyróżnia ta monetka, czyż nie? :)
Na pewno bardziej niż Świetliki w Farmie i Tancerka III w Bastionie. ;)

Gdzie jest @thek jak jest potrzebny... ;) Chciałabym zobaczyć mapkę jego sąsiedztwa. Fajnie musi wyglądać ta pustynia z samymi kopalniami. ;)
 

Deleted User - 34008

Guest
No to go wyręczę, chociaż pewnie inaczej to będzie wyglądało bez prowincji turniejowych
l_1529264e9200b33kopalnie.jpg
 

DeletedUser727

Guest
Zamiast tych kopalni złota to dużo lepsze byłoby gdyby gracze mieli możliwość przeniesienia swego miasta w dowolne, wolne miejsce na mapie. No, ale teraz jak te kopalnie się pojawiły to już czegoś takiego nie dodadzą.
Problem w tym, że jak będzie możliwość jednorazowych przenosin, ktoś się przeniesie tam gdzie są sąsiedzi, a po tygodniu sąsiadów nieeee maaaa.

Sorki, że piszę drugi raz.
Według mnie, kopalnie wyglądają podobnie do miasteczek graczy. Przy odliczaniu do kolejnego zbioru w niczym nie przeszkadzają, jednak jeśli zbiór jest możliwy to ikona monety jakoś nie bardzo się wyróżnia - można by ją powiększyć/podświetlić/czy w inny sposób wyszczególnić. Ale ogólnie jest dobrze :p

Dla tych, którzy są pokrzywdzeni nawałem sąsiadów:
td7oG4E.jpg

Nie bardzo się wyróżnia ta monetka, czyż nie? :)

No to go wyręczę, chociaż pewnie inaczej to będzie wyglądało bez prowincji turniejowych
l_1529264e9200b33kopalnie.jpg

Kopalnie się wyróżniają :) Zebrać można gdy nie są zacienione, więc może nie monetka większa. Najwyżej niech kopalnia będzie animowana (tylko, że tak, by się mapa nie ładowała w ... długo)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser79

Guest
Od bidy może być, nikt nie powinien narzekać, ale jeśli da się to poprawić to czemu nie. Było pytanie, więc są odpowiedzi :p
 

DeletedUser

Guest
Mam misję " Rozbuduj 1 z bonusowych manufaktur do poziomu 11 lub wyższego ".
Rozbudowałem, ale misja nie została zaliczona.
 

DeletedUser79

Guest
A na pewno rozbudowałeś bonusową? Jeśli rzeczywiście tak jest to zgłoś błąd :p
 

DeletedUser580

Guest
@thek, szkoda, że masz tych 3 sąsiadów. ;) Jakby ich nie było, to obrazek byłby idealny... ;)
A tak serio, to jest jakaś groteska... Mając coś takiego w okolicy i dostając informacje, np. o turniejach, to nie pozostaje nic innego tylko 'head-desk'... ;)
Inna sprawa, że tak jak pisałam, mając graczy obok siebie, sytuacja zupełnie się nie zmienia.

Widzę jednak pewien pozytyw po ostatniej aktualizacji: przez 'dzwonek' można łatwiej motywować, bo ikonka ma inny kolor. Szkoda tylko, że nie uwzględnia odkrytego obszaru mapy. Jest piękna ikonka żółtych rączek, klikam... i okazuje się, że nie mogę rzucić motywki, bo gracza jeszcze nie odkryłam na mapie. Cóż... ;)
Fajnie by było jakby teraz w dzwonku powiadomienia były podzielone na: motywki, handel, bractwo, bo niestety intensywnie handlując usuwa się informacja o łapkach i rozwiązaniem wcale nie jest zwiększenie stron w dzwonku z 7 do 70! ;)

Za jakieś 3 lata, jak Elvenar zostanie wreszcie skończony, to to całkiem fajna gra będzie, a ja cierpliwa jestem, więc poczekam... ;)
 

DeletedUser48

Guest
Wie ktos ile bedzie dawala ksiega tajemnic PW na wyzszych poziomach?

ps.: mam nadzieje ze Elvenar nie zamieni sie w FoE, gdzie dziennie mozna zrobic 100 PW, ktore trzeba znajomym wrzucac ;]
Kto Tobie każe wrzucać, że piszesz, trzeba wrzucać PR?
 

DeletedUser727

Guest
@thek, szkoda, że masz tych 3 sąsiadów. ;) Jakby ich nie było, to obrazek byłby idealny... ;)
A tak serio, to jest jakaś groteska... Mając coś takiego w okolicy i dostając informacje, np. o turniejach, to nie pozostaje nic innego tylko 'head-desk'... ;)
Inna sprawa, że tak jak pisałam, mając graczy obok siebie, sytuacja zupełnie się nie zmienia.

Widzę jednak pewien pozytyw po ostatniej aktualizacji: przez 'dzwonek' można łatwiej motywować, bo ikonka ma inny kolor. Szkoda tylko, że nie uwzględnia odkrytego obszaru mapy. Jest piękna ikonka żółtych rączek, klikam... i okazuje się, że nie mogę rzucić motywki, bo gracza jeszcze nie odkryłam na mapie. Cóż... ;)
Fajnie by było jakby teraz w dzwonku powiadomienia były podzielone na: motywki, handel, bractwo, bo niestety intensywnie handlując usuwa się informacja o łapkach i rozwiązaniem wcale nie jest zwiększenie stron w dzwonku z 7 do 70! ;)

Za jakieś 3 lata, jak Elvenar zostanie wreszcie skończony, to to całkiem fajna gra będzie, a ja cierpliwa jestem, więc poczekam... ;)

Elvenar obchodził rok. Inna gra, w którą gram ma 4 lata i cały czas wciskają nam jakieś NIC !
 
Status
Zamknięty.
Do góry