• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.75

Wyrecze wielu innych: wiadomosci na apce jak nie bylo, tak nie ma.
Niektore osoby w bractwie korzystaja prawie wylacznie z aplikacji,
wiec przy dosc aktywnym i "zywym" czacie, gdzie 100 wpisow potrafi
pojawic sie w godzine i stare wpisy szybko znikaja, nie ma praktycznie
mozliwosci kontaktu z nimi.
 

DeletedUser2262

Guest
A o czym tu dyskutować ?
Główny błąd dot. braku informacji o aktualnej produkcji nie został poprawiony [...]
Rankingi też nie zostały poprawione, odwiedziny innych miast w aplikacji nadal są bezużyteczne, brak rekompensaty za rebalans.
 

DeletedUser2017

Guest
Właśnie błąd ten że nie pokazuje aktualnego stanu produkcji miał zostać naprawiony przy najbliższej aktualizacji po za tym w dalszym ciągu na apce nie mamy możliwości chociażby czytania wiadomości nie mówiąc już o wymianie PW w cudach nawet w obrębie bractwa czyli pozostaje nam w dalszym ciągu tylko podziwianie miast innych graczy :)

EDIT: a przygody już stukają do drzwi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1921

Guest
"czwartek 21 marca planowane są prace techniczne na serwerze, które wprowadzą najnowszą aktualizację gry do wersji 1.75.
*Uwaga: Aktualizacja trwa ok. kilkunastu minut. W czasie przerwy nie będzie możliwości zalogowania się do gry. Za utrudnienia przepraszamy.




Ulepszenia


  • Konflikty w prowincjach oraz okna walki zostały przerobione, aby były łatwiejsze w użyciu.
    • Ikony w oknie przygotowania do walki zostały zwiększone, a od teraz będą również funkcjonować jako przyciski dodawania jednostek do walki. Ponadto, poziomy jednostek będą widoczne bez konieczności sprawdzania ich w oknie dodatkowych informacji o jednostce.
      unitselection.png
    • Okna konfliktów zostały zmienione w przygotowaniu na przyszłe funkcje oraz dla lepszej czytelności nagród.
      encounteroverview.png

Naprawione błędy


Jak w przypadku każdej aktualizacji naprawiliśmy szereg błędów, między innymi poniższe:
  • Interfejs - Poprawiono kilka nachodzących na siebie tekstów: u Kupca oraz podczas odwiedzania członków Bractwa.
  • Tereny treningowe - Podpowiedź poprawnie wyświetla ikonę jednostki zamiast "?".
  • Zadania - Zadanie "Nowe zasoby" poprawnie wyświetla ikonę Orków zamiast "?" w wymaganiach zadania.
  • Podpowiedzi - Zwiększone produkcje ponownie wyświetlają się na zielono, zamiast udawać produkcje bez premii.

Aplikacja


Pamiętajcie: Aktualizacja aplikacji odbywa się niezależnie od aktualizacji wersji przeglądarkowej, zmiany nie pojawiają się w tym samym momencie.
  • Czytelność okna konfliktu została zwiększona w ten sam sposób, co w wersji przeglądarkowej.
  • Inwentarz - W Inwentarzu wyświetlało się nowe, tajemnicze zaklęcie, pomimo że nie istnieje. Nie będzie się już ono pojawiać."

Pozostawię atkualkę bez komentarza. Brak rozbudowy aplikacji o wiadomości,sprawnie działający chat,cuda, motywowanie co się chce,a nie to co aplikacja narzuca. Nieaktywni gracze i ich miasta widnieją nadal. A wystarczy zapytać się kolegów FoE to oni usuwają nieaktywne miasta. I Wiele innych. Może kiedyś się doczekam konkretów i usprawnienia tego projektu. Wrzucacie śmiecie. Co mnie obchodzi ikona walk, w obecnym wyglądzie jest czytelnie,w nowej p.......j wizji twórców będzie nie czytena.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
hmm nie wiem aktualizacja jeszcze chyba trwa to poczekam bo już namierzyłem błąd
ymmm ?
§7 Błędy w grze
7.1 Zabronione jest wykorzystywanie błędów w grze.
7.2 Każdy błąd lub naruszenie funkcjonowania systemu należy niezwłocznie zgłosić Obsłudze Gry
7.3 Wykorzystywanie błędów gry prowadzi do utraty uzyskanych korzyści, może skutkować również dodatkowymi sankcjami określanymi indywidualnie przez administrację gry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
a wiesz po przeczytaniu tych zasad to nie wiem co mam zrobić bo wyraznie pisze że to gracz odpowiada za błędy w grze
 

DeletedUser1921

Guest
a wiesz po przeczytaniu tych zasad to nie wiem co mam zrobić bo wyraznie pisze że to gracz odpowiada za błędy w grze
Za błędy odpowiadają twórcy gry. To zgłoś błąd w kategorii błędy. My z Rudą wałkowaliśmy temat czarnej dziury w mieście. I zrobili. Trzeba bezprzerwy przypomonać.
//
Nie ma to źle, jak są(nawet dwa razy) to też źle to już nie wiem co mamy zrobić ;)
Poprawnie przeprowadzić aktualizację co najmniej dobową. To wtedy będzie gra konkretnie działała.I przedewszystkim słuchać graczy i będzie dobrze;)
//Połączono: Hajmdal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie ma to źle, jak są(nawet dwa razy) to też źle to już nie wiem co mamy zrobić ;)
Nie jest zle, lepiej podwojnie niz wcale, choc za dobrze to nie wyglada ;)
Widze, ze w budynkach eventowych paski postepu produkcji np. many czy
surowcow zostaly poprawione, to idzie definitywnie na plus. Ale u gory wciaz
jest pokazywana zupelnie zbedna suma produkcji (prod. podstawowa + linki),
zamiast samej produkcji bazowej. Drobnostka, idealnie nie jest, ale na pewno
lepiej niz bylo.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm uznam że to nie błąd tylko zamysł twórców
a to ze zmianą wyglądu to zauważyłem po 2s gry
 
No chyba nie do końca zamysł twórców
Wydaje mi sie, ze te podwojne info to po prostu prowizorka, zupelnie
swiadomie wprowadzona na szybko tuz przed Przygodami, bo robienie
odznak z produkcji w warsztatach i manufakturach byloby niesamowicie
utrudnione bez informacji, co sie w nich aktualnie produkuje. Gdyby to
byl niezamierzony blad, to pierwszy z brzegu tester i to ze spoznionym
refleksem wylapalby to juz po 5 sekundach. Nie ma co robic z tego
problemu. Wrazenia to niby dobrego nie robi, ale to kosmetyka.
 
Do góry