• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.75

DeletedUser3033

Guest
§9 Pozostałe zasady
9.1 Obsługa gry zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu w dowolnym czasie, po wcześniejszym poinformowaniu graczy o treści planowanych zmian
9.2 Nadużywanie lub wykorzystywanie w niewłaściwy sposób systemu zgłoszeń do supportu również jest zabronione.
9.3 Przypisane do konta zasoby (surowce, Punktu Wiedzy itp) mogą być usunięte w formie kary.
9.4 Nieaktywne konta w okresie przekraczającym 30 dni będą kasowane. Przypisane do nich Diamenty dalej pozostaną na głównym koncie.
9.5 W przypadku utraty opcji premium (Diamentów) w wyniku naruszenia regulaminu gracz nie ma możliwości ubiegania się o zwrot.
 

DeletedUser1921

Guest
§9 Pozostałe zasady
9.1 Obsługa gry zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu w dowolnym czasie, po wcześniejszym poinformowaniu graczy o treści planowanych zmian
9.2 Nadużywanie lub wykorzystywanie w niewłaściwy sposób systemu zgłoszeń do supportu również jest zabronione.
9.3 Przypisane do konta zasoby (surowce, Punktu Wiedzy itp) mogą być usunięte w formie kary.
9.4 Nieaktywne konta w okresie przekraczającym 30 dni będą kasowane. Przypisane do nich Diamenty dalej pozostaną na głównym koncie.
9.5 W przypadku utraty opcji premium (Diamentów) w wyniku naruszenia regulaminu gracz nie ma możliwości ubiegania się o zwrot.
Zasady ściągnięte z FoE. Jestem ciekaw kiedy wdrożą punkt 9.4. W FoE od razu od wprowadzenia zaczęły funkcjonować. Tutaj jak widać idą w statystyki. Gdzie gracze nieaktywni są co najmniej aktywni od przeszło roku czasu.
 

DeletedUser3033

Guest
to też ale mnie takie zasady paraliżują
gdzie gracz może ...
gracz ma prawo .....
zasady można interpretować jak kto woli ale dobre chęci można nazwać nadgorliwością
zasady są tak sprzeczne że jedyne co można by zrozumieć to że mam prawo zachować milczenie ......
 

DeletedUser1921

Guest
Ja FoE straciłem pięć miast z powodu nieaktywności i nie żałuję.
 

DeletedUser3033

Guest
coś w tym jest:)
tylko późnej dylemat :confused:
czy doszukiwać się swoich praw tylko jakich :cool::D
czy po prostu podziękować zważywszy że niema opcji usuń konto ;):p

Edit
wiem że to tak działa albo nie wiem nom w sumie to nie istotne tak tylko o tym wspomniałem bo pisałeś że straciłeś kont czy coś
ale odnośnie tych zasad to zaczynam wychodzić z założenia
nie wiem
nie znam się
zapracowany jestem
i bardziej mi chodziło że można coś stracić choćby konto czy co tam kwestia interpretacji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1921

Guest
coś w tym jest:)
tylko późnej dylemat :confused:
czy doszukiwać się swoich praw tylko jakich :cool::D
czy po prostu podziękować zważywszy że niema opcji usuń konto ;):p
Jest możliwość. Po przez usunięcie konta. We wszystkich grach inno games. Na prywatną wiadomość wyślę sposób. Ja wykasowałem 6 kont :cool:;)
 

Koval92

Kapłan
Źle to napisali, automatycznie kasowane są konta graczy którzy nie logowali się od 30 dni, będących poniżej jakiegoś tam poziomu w drzewku rozwoju, coś mi się obiło o uszy, że poniżej 3 rozdziału.

Otaczają mnie konta-duchy z rozdziałów wyższych niż 3, które nie są czynne od roku czasu i dalej nie zostały usunięte, a pomimo opcji "przenieś w lepszą lokację" włączonej w ustawieniach, ani razu nie przeniosło mnie poza moje zadupie na krańcu mapy w Felyndralu.
 

DeletedUser1921

Guest
Źle to napisali, automatycznie kasowane są konta graczy którzy nie logowali się od 30 dni, będących poniżej jakiegoś tam poziomu w drzewku rozwoju, coś mi się obiło o uszy, że poniżej 3 rozdziału.

Otaczają mnie konta-duchy z rozdziałów wyższych niż 3, które nie są czynne od roku czasu i dalej nie zostały usunięte, a pomimo opcji "przenieś w lepszą lokację" włączonej w ustawieniach, ani razu nie przeniosło mnie poza moje zadupie na krańcu mapy w Felyndralu.
Widocznie,zrobili aktualuzację. Bo jest żywczem ściągnięte z zasad FoE.
 

Koval92

Kapłan
Ja akurat za 2 dni mija rok, jak zacząłem grać, mam wokół siebie graczy, którzy akurat wtedy zakończyli grę i dalej ich miasta są. Nie rozumiem jak działa ten ich algorytm przenoszenia graczy, rok czasu już mnie nie przeniosło, po lewej obok siebie mam jedno miasto po czym jedną wielką dziurę, same prowincje bez miast z których kasę zbieram, taki jakby kraniec mapy.

Teoretycznie powinni tam co chwila pojawiać się nowi gracze, praktycznie nowych graczy tam nie wsadzą bo zastępują oni tych usuwanych przed 3 rozdziałem. A tych usuwanych jest więcej niż przychodzących, bo nowi gracze z reguły jak widzą, że mają 2/5 robotników, reszta za diamenty i wyskakuje im paczka powitalna za 32 zł to mówią "pay to win, to ja dziękuję papa" .

Powinni zrobić opcję "przenosiny na żądanie" i przenosić graczy którzy są w naprawdę złej sytuacji pod względem sąsiadów i umiejscowienia na mapie. Jest jakaś taka opcja? Poprzez support albo coś?

Potem żywymi towarami się handlować nie da bez prowizji bo 5 osób gra na 100 sąsiadów i tylko jedna powyżej żywiołaków
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1921

Guest
Ja z 10 aktywnych graczy mam na 220 prowincji. I te miasta widma są bardzo w nerwiające. Aż krew zalewa.
 

Koval92

Kapłan
A czy przypadkiem handel żywymi nie odbywa się bez prowizji?

Oby tak było, mam nadzieję. Na wiki nie ma informacji na ten temat.

Jak dałem pomysł na zmianę zwykłych towarów bonusowych za diamenty to dużo osób tłumaczyło, że się nie da, bo zależą one od prowincji, które nas otaczają, natomiast handel zwykłymi towarami opierał się na tym, że odkrywasz sąsiadów i handlujesz z nimi bez prowizji. To by miało sens gdyby grała chociaż 1/3 graczy wokół, ale są rejony gdzie na 100 graczy gra pięciu.

Z mojej perspektywy - o wymianę jedwabiu na pozostałe i klejnotów na pozostałe jest strasznie ciężko, prawie nie ma z kim wymieniać na mapie a do którego bractwa nie przejdę, tam jedwab i klejnoty ma połowa i ofert wymiany jedwabiu za zwoje jest na 10 stron.
 

Tajniakos

Paladyn
Potem żywymi towarami się handlować nie da bez prowizji bo 5 osób gra na 100 sąsiadów i tylko jedna powyżej żywiołaków
@Koval92 a teraz Ciebie zaskoczę :) Są dni że u kupca jest więcej ofert żywych towarów niż tych T1 :) Niepotrzebnie się martwisz bo akurat z tymi towarami nie będziesz miał problemu :)
@grain jak możesz to rozdziel swoją wypowiedź od cytatu :) post będzie bardziej czytelny :)
 

DeletedUser3033

Guest
hmm mogłem to zapisać tak
coś w tym jest:)
tylko późnej dylemat :confused:
czy doszukiwać się swoich praw tylko jakich :cool::D
czy po prostu podziękować zważywszy że niema bezpośredniej opcji usuń konto ;):p

lub tak
coś w tym jest:)
tylko późnej dylemat :confused:
czy doszukiwać się swoich praw tylko jakich :cool::D
czy po prostu podziękować ;):p
nie czepiam się bo to nie istotne i wyrwane z kontekstu jak i mogłem to edytować i zmienić ale nie widziałem potrzeby
choć rozumiem może ktoś chciał mi pomóc myśląc że nie wiem że ta opcja jest
 

Nusion

Kapłan
Wyczytałam na becie, że podwójne informacje o produkcjach w budynkach to nie błąd, a celowe działanie w związku z przygotowaniami do wprowadzenia nowej mechaniki gry w najbliższym evencie.
Pracują nad lepszym rozwiązaniem, ale na razie musi zostać tak jak jest.
Najpewniej ma to jakiś związek z nowym zaklęciem, karmą dla zwierzaka :)
 

DeletedUser3033

Guest
hmm to teraz to się przeraziłem
spełnia się mój horror będę hodował jednorożce :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
@Nusion dzięki

Jestem przerażony. Jak iG wprowadza swoje ostateczne rozwiązania np. renowacja to nie jest najlepiej. Znacznie bardziej bym wolał by dokończyli to co jest rozgrzebane (np. wiadomości i antyki na apce) niż wprowadzali nowe crossy z innych gier
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Eeee to nie prawda ;), nie było przez 2 tygodnie informacji, to teraz za to będzie podwójnie przez następne 2 tygodnie, średnia będzie w sam raz:D
 
Do góry