• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.8

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser937

Guest
Nie jest zbyt doswiadczonym graczek (koncze dopiero II rozdzial) - ale tak sobie mysle...
dodajecie ciagle jakies cuda... a miejsca na mapie nie przybywa... nie sadzicie, ze w koncu nikt nie bedzie mial miejsca na te nowe bajery?
 

DeletedUser580

Guest
Kasacja nieaktywnych Graczy będzie teraz zaczynała się od centrum mapy, zamiast od brzegów, w celu przygotowania mapy na nadchodzące zmiany mające rozwiązać problemy, jakich doświadczamy w związku z nieaktywnymi użytkownikami.
A praktyce zmiana w tym algorytmie oznacza co? ;)
Teraz szczęściarze z centrum mapy będą mieć kopalniane pustynie?
Z ciekawości pytam. ;)
 

DeletedUser878

Guest
Kolejne cuda? Odważne posunięcie. W końcu mieliśmy dostać ekspansje darmową na te cuda, bo nie każdy ma miejce - wiele osób ma już ustalony szyk budowli w mieście, wzystko ładnie ustawione, pobudowane. Inna sprawa, że odblokowując technologię tych cudów, znów zmniejszy mi się % na uzyskanie runy. Nic ciekawego w tej aktualizacji, nie skorzystam na razie, nie będę ładował punków wiedzy w to.
 

DeletedUser740

Guest
  • Iglice Burzy - zwiększają procentowo siłę lekkich jednostek strzelających i zwiększają szybkość szkolenia w Koszarach - jak we wszystkich Antycznych Cudach: im wyższy poziom Antycznego Cudu, tym większe bonusy
Szkoda tylko, że lekkie jednostki strzelające są całkowiecie do bani u elfów i nikt ich nie szkoli i wątpię by był sens stawiania specjalnie cudu, żeby poprawić jakość łuczników. I tak szkolić będzie się tylko czarodziejki i golemy.
 

DeletedUser878

Guest
  • Iglice Burzy - zwiększają procentowo siłę lekkich jednostek strzelających i zwiększają szybkość szkolenia w Koszarach - jak we wszystkich Antycznych Cudach: im wyższy poziom Antycznego Cudu, tym większe bonusy
Szkoda tylko, że lekkie jednostki strzelające są całkowiecie do bani u elfów i nikt ich nie szkoli i wątpię by był sens stawiania specjalnie cudu, żeby poprawić jakość łuczników. I tak szkolić będzie się tylko czarodziejki i golemy.

O czym Ty mówisz? Lekkie jednostki są NIEZBĘDNE do walczenia z niektórymi przeciwnikami. Nie masz w ogóle pojęcia, że bez podstawowych jednostek walka jest naprawde trudna.
 

DeletedUser449

Guest
Mowa tutaj o lekkich jednostkach STRZELAJĄCYCH - więc akrobaci ostrzy się do nich nie łapią. Ale przecież niewykluczone, że kolejna rasa gościnna je wzmocni.
Sam bonus zwiększenia szybkości szkolenia jest tak cenny, że tylko zastanawiać się, skąd wziąć runy. Trzeba liczyć na diamentowiczów i walczyć o każdą sztukę :)
 

DeletedUser965

Guest
tez po przeładowaniu gry mam czarny ekran, pokazuje sie adobe flash player ale jest aktualny
 

DeletedUser626

Guest
Tak, zapewne większość Graczy. Trwają już prace nad przywróceniem prawidłowej strony logowania i ładowania gry.
 

Deleted User - 34008

Guest
Podsumowanie bitwy to jakiś koszmar. Paski pod jednostkami nie odwzorowują strat, wszystko na kupie i mało przejrzyste.
 

DeletedUser

Guest
Jest może info kiedy zniknie 404 ?
Właśnie miałem załączyć manufaktury marmuru ,
nic mnie nie obchodzi - będziecie oddawać odsetki :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser48

Guest
Ale niestety nadal nie ma potwierdzenia gdy skarbiec jest pełen zbioru z Ratusza i rezydencji!
Rozszerzenia kiedy są w planie, bo te ary sa już trochę małe.
 

Celebrinda

Wędrowiec
tez po przeładowaniu gry mam czarny ekran, pokazuje sie adobe flash player ale jest aktualny
Też tak mam w przeglądarce Waterfox. Pokazuje się komunikat: "Context3D not available! Possible reasons: wrong wmode or missing device support." Przeinstalowałam flash player'a i działało przez chwilę, a potem wracał znów ten sam komunikat. Ściągnęłam i zainstalowałam przeglądarkę Slimjet (64 bit) i gra działa.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser928

Guest
Mały błąd zauważyłem. Odwiedzając sąsiadów lub innych członków bractwa wyświetlała się wcześniej ich pozycja w rankingu, teraz jak odwiedzam cały czas widzę swoją pozycję.
 

DeletedUser

Guest
Mały błąd zauważyłem. Odwiedzając sąsiadów lub innych członków bractwa wyświetlała się wcześniej ich pozycja w rankingu, teraz jak odwiedzam cały czas widzę swoją pozycję.

Masz racje , zawiesily sie ranki odwiedzanych graczy :(

  • Kasacja nieaktywnych Graczy będzie teraz zaczynała się od centrum mapy, zamiast od brzegów, w celu przygotowania mapy na nadchodzące zmiany mające rozwiązać problemy, jakich doświadczamy w związku z nieaktywnymi użytkownikami.
A co to nie idzie zrobić skryptu jaki kasuje konta po XX dniach nieaktywności bez względu gdzie się ono znajduje na mapie tylko od strony tej czy owakiej ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser740

Guest
O czym Ty mówisz? Lekkie jednostki są NIEZBĘDNE do walczenia z niektórymi przeciwnikami. Nie masz w ogóle pojęcia, że bez podstawowych jednostek walka jest naprawde trudna.

Mowa tutaj o lekkich jednostkach STRZELAJĄCYCH - więc akrobaci ostrzy się do nich nie łapią. Ale przecież niewykluczone, że kolejna rasa gościnna je wzmocni.

Nie wiem jak daleko jesteście w drzewku, ale kombinacja granitowych golemów i czarodziejek III jest wystarczająca dobra na wszystko. A patrząc na dotychczasowe wzmocnienia, to można liczyć, że łucznicy dostaną większe obrażenia i więcej punktów życia oraz +10% przeciwko lekkim strzelającym. Jaka to będzie konkurencja dla obrażeń przeciwko lekkim strzelającym, które mają golemy lub wytrzymałości czarodziejek?
Zapewne jak dojdą najemnicy (haha) to w ogóle nie będzie miejsca na łuczników w elfickiej armii.

Powstają kolejne cuda które jeden bonus mają w miarę ciekawy (dopóki nie okaże się, jak zwykle, że liczby są po prostu śmieszne), a drugi to śmiech na sali. Ja bym się nie martwił o brak miejsca na nowe "cuda", bo w dalszym ciągu warto postawić jedynie górskie hale i ewentualnie klasztor/sanktuarium i to tylko po to, by nie marnować książeczek jak się już dotrze do ściany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry