• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.89

Proqrator

Rozbójnik
Mozliwe ze ta opcja wchodzi podobnie jak na aplikacji. Tam tez na poczatku część osob dostala wcześniej na probe a pozniej dodali dla wszystkich
 

DeletedUser174

Guest
Niestety, uzyskałem tylko informację że intensywnie nad tym pracują i chcą to jak najszybciej wprowadzić do apki, chodzi oczywiście o wiadomości.
niestety to wiadomości juz dawno powinny być na apce... przed cała listą inny popierdółek. Tak, wiem to nie Twoja wina...

pewnie każdy jakoś sie nauczył z tym brakiem żyć.

na stronach startowych wielu bractw widziałam wpis : apkowiczów nie przyjmujemy...

osobiście też już od jakiegoś czasu wychodzę z założenia, że to nie moja wina że apkowicze nie mają dostępu do wiadomości i tym bardziej nie mogę ponosić odpowiedzialności za to. Całkowicie ignoruję fakt, ze ktoś nie ma dostępu do wiadomości. Brutalna prawda: grasz tylko na apce? spadaj (skrót myślowy)

tylko że to naprawdę nie może tak być. I nie ogarniam swoim małym rozumkiem dlaczego mamy durnowata animację na turnieju, a nie mamy wiadomości... I o ile w najbliższych aktualizacjach nie będzie zapowiedzi wiadomości na apce to ja bedę chciała znać odpowiedź na to pytanie.
 

visit0r

Paladyn
A ja mam pytanie czemu nie wszyscy mają możliwość ustawiania produkcji w warsztatach za pomocą magicznego guziczka?? dochodzą mnie słuchy że nie wszyscy mają tą opcje na pc.. to dopiero niesprawiedliwość ig
jesli dobrze pamietam to weszlo jako opcja testowa dla "wybranych", tych samych wybranych ktorzy dostaja np maile z waluta ewentowa
wlasnie naszlo mnie olsnienie
trzeba sprawdzic czy magiczny guziczek i maile wystepuja u tych samych osob
 

DeletedUser3983

Guest
Zaktualizowałem grę,a magicznych budynków w Iglicy nie ma,gram na aplikacji czy to ma znaczenie?
 

Proqrator

Rozbójnik
Iglica zaczela sie wczoraj wiec pewnie leci na starych ustawieniach. Obstawiam ze te nagrody wejda od nastepnej
 

Nusion

Kapłan
Zaktualizowałem grę,a magicznych budynków w Iglicy nie ma,gram na aplikacji czy to ma znaczenie?
Na becie u pierwszego bossa zamiast przedstawicielstwa handlowego jest magiczna rezydencja, natomiast na PL wciąż mam przedstawicielstwo, więc u nas jeszcze tego nie ma. Dalszych poziomów nie widzę bo nie ruszyłam jeszcze iglicy. Mówię o wersji przeglądarkowej. Może w czwartek wejdzie z aktualizacją? Nie wiadomo
 

Proqrator

Rozbójnik
Aktualizacja miala wejsc dzis, nie w czwartek. I wg mnie to slabe jesli magiczne wejda do trwajacej iglicy, bo czesc osob mogla juz w niej sporo zrobic. Miedzy innymi ja zalapalem sie na iglice na wzmocnieniach po turnieju i zrobilem w niedziele od razu
 

Tajniakos

Paladyn
No i już po aktualizacji. I mamy magiczną rezydkę u bossa :)
U mnie na trzecim poziomie iglicy u Bossa, nie ma jeszcze magicznych rezydek :)
1.jpg

Edit: na pierwszym poziomie są na pewno rezydki:) a na drugim poziomie pokazały się magiczne warsztaty.
@jarq to, że na trzecim poziomie u bossa nie ma magicznych budynków to efekt zamierzony czy błąd gry?
 
Ostatnia edycja:

Proqrator

Rozbójnik
Czyli ta rezydencja na pierwszym i warsztat na drugim poziomie beda stale w ostatnich skrzynkach co tydzien? Czy to bedzie co jakis czas?
I jeszcze jedno pytanie - czy ktorys z magicznych moze pojawic sie w tej dodatkowej skrzynce pojawiajacej siw czasem po zamknieciu konfliktu?
 

DeletedUser3983

Guest
W koncu budynki magiczne są i u mnie,ale po aktualizacji w cudach opisy się rozjechały,teraz zachodzą na siebie też tak macie?,ja z apki gram.
 

Ethel

Rozbójnik
@jarq ... Mam prośbę... Czy nie mógłbyś napisać do kogo tam trzeba pytanie o te animacje po bitwie w turnieju na aplikacji? Nie rozumiem tej "innowacji"- turnieje na aplikacji to była rzecz która działa dobrze.... a teraz działa bardzo bardzo źle.... Jest to zbędny element który nie daje żadnej korzyści- a przynosi szkody.... Dlaczego to jeszcze jest ? Po co ktoś to wprowadził? Mógłbyś zadać te pytania ?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq ... Mam prośbę... Czy nie mógłbyś napisać do kogo tam trzeba pytanie o te animacje po bitwie w turnieju na aplikacji? Nie rozumiem tej "innowacji"- turnieje na aplikacji to była rzecz która działa dobrze.... a teraz działa bardzo bardzo źle.... Jest to zbędny element który nie daje żadnej korzyści- a przynosi szkody.... Dlaczego to jeszcze jest ? Po co ktoś to wprowadził? Mógłbyś zadać te pytania ?
Uwierz mi że pisałem i nawet pokazywałem na żywo przy jednym ze spotkań.
 

G4PISZONEK

Wędrowiec
Po ostatniej aktualizacji gra na iPadzie co chwile się wyłącza. Nic nie można zrobić. Nawet nie można skontaktować się z pomocą techniczna.
 
Do góry