• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.9

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser79

Guest
Rozpisz się kolego. Co Ci się nie podoba w punktacji? Bo nikt nie zgłaszał żadnych błędów, aby je trzeba było naprawiać, ale może po dzisiejszej aktualizacji coś miało miejsce ;)

Edit. Rzeczywiście ranking coś się popsiutał :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

astoN-

Rozbójnik
w turnieju wyswietla teraz prawdopodobnie wszystkie punkty jakie zdobylismy lacznie w turniejach, zamiast tylko z obecnego
 

DeletedUser79

Guest
Yhym, muszą to szybko naprawić, bo tak być nie powinno i nagrody otrzymają niewłaściwe osoby.
 

Deleted User - 34008

Guest
nie tylko to, na mapie mam zrobionych 10 prowincji i w każdej walczyłem tylko ja, ale w każdej jest odnotowana inna liczba punktów
 

DeletedUser832

Guest
Było to już przed aktualizacją - od samego początku tego turnieju - zgłaszałem do supportu (na forum nie zdążyłem wejść)
Wczoraj o 22-ej w rankingu turniejowym były widoczne jeszcze ilości punktów jakie zdobyło się w prowincjach + te dodatkowe jakie pojawiły się w poszczególnych prowincjach
Dziś natomiast widać (?) łączną ilość zdobytych przez nas punktów w dotychczasowych turniejach
Może i tak ma to wyglądać docelowo - lecz wtedy może niech dołożą dodatkową zakładkę z aktualnym rankingiem aktualnie trwającego turnieju
 

Deleted User - 34008

Guest
U mnie jeszcze o 14 było w porządku, dopiero po aktualizacji się zmieniło.
 

DeletedUser626

Guest
Aktualny turniej od początku działa nieprawidłowo, ponieważ pamięta stan z poprzedniego turnieju, próbujemy dojść dlaczego tak się stało i czy da to się to usunąć przed zakończeniem turnieju czy dopiero w następnej aktualizacji.

Edit: Została dziś wgrana poprawka naprawiająca ranking, natomiast punkty kontrole zostaną już z aktualnym postępem, zresetują się w następnym Turnieju.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser947

Guest
I stało się po ostatniej aktualizacji znika wyszkolone wojsko z koszar Trzeba jak naszybciej ten błąd naprawić Jestem bardzo cierkawy dla czego tak się dzieje że po każdej w zasadzie aktualizacji cosik jest zepsute
 

DeletedUser79

Guest
Od ostatniej aktualizacji? Mi się wydaje, że później, kilka dni temu jakoś.
 

DeletedUser626

Guest
Błąd Koszar pojawił się w piątek, gdy był wgrywany hotfix (szybka poprawka gry) i został naprawiony w poniedziałek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry