• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.98

mayder

Tancerz ostrzy
  • Przegląd rankingów został zaktualizowany tak, by teraz pokazywać także, jak Gracze radzą sobie w cotygodniowych Turniejach.

Co do tych rankingów to czy dalej będzie wyświetlane pierwsze 50 osób (lub bractw) czy będzie można zobaczyć wszystkich? Kiedy będzie dodana opcja wyszukiwania graczy lub bractw na aplikację?
 

xEasyRiderx

Rycerz
To bardzo miło że IG dba o odpowiednie statystyki dające graczowi wgląd na sytuację w swoim mieście a także w bractwie. Jednak czy jest to tak bardzo niezbędne jak inne niedociągnięcia gry które nadal nie są usuwane?
Tak na szybko: brak możliwości inwestowania PW w cuda innych graczy chociażby w obrębie bractwa na apce, filtr dla kupca czy możliwość większego wyboru bractw w aplikacji.
 

Koval92

Kapłan
Od kiedy można rzucać zaklęcia kultury na budynki ewolucyjne bez efektu karmienia? Bo nie kojarzę kiedy to wchodziło
 

Nusion

Kapłan
O co chodzi z tym podwojeniem?
Mi się wydaje, że nie chodzi o podwojenie, tylko o rzeczownik "podwoje", czyli drzwi. Chociaż to i tak trochę dziwne, bo my w iglicy drzwi otwieramy a nie zamykamy... ;)

Edit: Ok, spóźniłam się, jarq już wyjaśnił
Zresztą i tak nie miałam racji :p
 

Ethel

Rozbójnik
Mam pytanie o nerf Żabiego księcia- czy nerf dotyczy także jednostek przeciwnika? Pytam, bo być może opłaca się zacząć turniej kryształu w czwartek ;)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Ogólnie ta jednostka została "poprawiona" nie ważne gdzie jest użyta.
 
Na dwoje babka wrozyla ;) Zalezy jak sie robi turniej krysztalu. Jesli robi sie mniejsza ilosc prowincji, ale na 4-6 gwiazdek, to lepiej poczekac na znerfienie Zaby do czwartku, ale jesli jakis gracz, ktory sam dysponuje Zaba III, chce zrobic np. tylko 2 gwiazdki na maksa dla pw,, to lepiej nie czekac. Na pierwszych dwoch gwiazdkach najlepiej spisuja sie wlasnie Zaby z ewentualnym wsparciem Zwiadowcow.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Zalezy jak sie robi turniej krysztalu. Jesli robi sie mniejsza ilosc prowincji, ale na 4-6 gwiazdek, to lepiej poczekac na znerfienie Zaby do czwartku
Dotyczy to raczej tych graczy którzy mają misia polarnego lub dwa na 10 poziomie a najlepiej do tego jeszcze zakrzywienie czasu, niestety nie posiadam takich dobrodziejstw dlatego nie mogę czekać do czwartku i zacząłem dziś :)
 

Hassano

Łucznik
Już widze płacz ludzi jak przez przypadek kupią pw za diaxy.. Ależ igó dba o nas żebyśmy nie musieli za dużo sie naklikać przy kupnie pw.. szkoda że w innych miejscach tak chętnie nie chcą skrócić klikadełaka...
A cuda jak stały tak stoją.. już nawet nie mówię o samej apce ale na pc też powinni przerobić totalnie rozdawanie pw aby było bardziej przejrzyste..
O reszcie problemów niema co wspominać bo i tak na nich w pływu nie mamy..
(patrząc na czas po jakim dają wszystkim graczom "łapkowanie" to myśle że sporo z nas nie doczeka upragnionych zmian w tej grze bo po prostu przestaniemy grać.. )
 

visit0r

Paladyn
najbardziej zrypana aktualizacja w dziejach gry
ciekawi mnie ile juz osob pisalo do supportu o zwrot przypadkiem kliknietych diamentow podczas wrzucania w cud
 

Jemsik

Zwiadowca
W apce zostały zamienione ikonki pomocy sąsiedzkiej z mapy z wejściem do miasta gracza. Wcześniej ikona pomocy była pierwsza z prawej i odruchowo szybko się na nią klikało, teraz trzeba będzie się na nowo przyzwyczaić i patrzeć gdzie się klika. Już kilka razy wszedłem tak do miasta zamiast udzielić pomocy. Wg mnie jest to utrudnienie.
 

visit0r

Paladyn
W apce zostały zamienione ikonki pomocy sąsiedzkiej z mapy z wejściem do miasta gracza. Wcześniej ikona pomocy była pierwsza z prawej i odruchowo szybko się na nią klikało, teraz trzeba będzie się na nowo przyzwyczaić i patrzeć gdzie się klika. Już kilka razy wszedłem tak do miasta zamiast udzielić pomocy. Wg mnie jest to utrudnienie.
czyli nalezy dac sobie na luz z udzielaniem pomocy sąsiadom
 

Koval92

Kapłan
najbardziej zrypana aktualizacja w dziejach gry
ciekawi mnie ile juz osob pisalo do supportu o zwrot przypadkiem kliknietych diamentow podczas wrzucania w cud

Ja już sobie prawie kliknąłem ale na szczęście w opcjach jest do zaznaczenia, żeby ostrzegało przed użyciem diamentów
Masakra z tym, oby to cofnęli jak najszybciej
 
Do góry