• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Elvariańskim Karnawale

Nusion

Kapłan
Ale jaja, no to listę zadań trzeba robić od początku...
Tu oficjalne info z bety
 

Eleanora2

Wędrowiec
Ale jaja, no to listę zadań trzeba robić od początku...
Tu oficjalne info z bety

Ale za to dostajesz na becie drugą platformę :)
 

Nusion

Kapłan
Jeśli chodzi o nowe zadania, to wpisuję je TUTAJ
Początkowe zadania spoko, jak zwykle, ale teraz nagle dostałam zadanie takie
1580506654505.png

Na becie jestem w 15 rozdziale, co oznacza, że musiałam postawić dwie malutkie stalownie bo to jest produkcja 1 dzień możliwa tylko w manu poniżej 24 poziomu...

EDIT

I teraz takie zadanie
1580509521810.png
Czyli musimy mieć każdą z trzech manu żeby to zaliczyć... (to akurat produkcje 3h)
 
Ostatnia edycja:

mayder

Tancerz ostrzy
Jeśli chodzi o nowe zadania, to wpisuję je TUTAJ
Początkowe zadania spoko, jak zwykle, ale teraz nagle dostałam zadanie takie
View attachment 1412

Na becie jestem w 15 rozdziale, co oznacza, że musiałam postawić dwie malutkie stalownie bo to jest produkcja 1 dzień możliwa tylko w manu poniżej 24 poziomu...

EDIT

I teraz takie zadanie
View attachment 1413
Czyli musimy mieć każdą z trzech manu żeby to zaliczyć... (to akurat produkcje 3h)

Rozumiem że te manki nie muszą być rozbudowane?
 

xEasyRiderx

Rycerz
@Nusion rozumiem że w zadaniach 24,25 czy 28, 29 podane w nawiasach wartości są dla rozdziału XV, dlatego moje pytanie czy jest gdzieś dostępna tabelka podająca te wartości dla poszczególnych rozdziałów czy po prostu trzeba poczekać w określone zadanie i wtedy pokazana zostanie aktualna wartość ?
 

Nusion

Kapłan
@Nusion rozumiem że w zadaniach 24,25 czy 28, 29 podane w nawiasach wartości są dla rozdziału XV, dlatego moje pytanie czy jest gdzieś dostępna tabelka podająca te wartości dla poszczególnych rozdziałów czy po prostu trzeba poczekać w określone zadanie i wtedy pokazana zostanie aktualna wartość ?
Nie ma tabelki, tzn. ja o żadnej nie wiem. Ja sobie zapisałam tak dla orientacji moje i nawet nie zauważyłam, że wrzuciłam to razem z zadaniami :D Tak, to dla 15 rozdziału
 

xEasyRiderx

Rycerz
Rozmawialiśmy w bractwie ile potrzeba budynków dla tego event. Policzyłem wstępnie ilość potrzebnych budynków jakie można dostawić. Nie brałem pod uwagę produkcji od 3h poniżej (oprócz manufaktur niebonusowych) ponieważ każdy chyba robi to na bieżąco ale tylko te od 9h w górę.
Poniżej umieściłem wyliczenie w spoiler wg. nowej listy zadań które @Nusion zamieściła tutaj LISTA ZADAŃ może się komuś przyda :)

warsztaty: 5x1d, 2x1d = 7 do tego można doliczyć 16x9h
manufaktury bonusowe: 10x1d, 4x2d = 14 do tego można doliczyć 15x9h
manufaktury niebonusowe: 1x3h, 1x9h, 2x3h, 2x9h czyli potrzebujemy min.3 komplety a max. 6 kompletów
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Tak masz rację już poprawiłem ten błąd - w systemie ponoć wadliwym elementem jest sam człowiek za co bardzo przepraszam :)
nie myli sie tylko ten, co nic nie robi :)

za namowa chrisa zamieszczam ściągę wysłaną w Owieczkach :)

Najważniejsza uwaga dnia: przygotować produkcje 4x 48h w bonusie, a jutro najpóźniej dostawić produkcje na 24h (lepiej dzisiaj i odstawić od drogi dla bezpieczeństwa i złości z powodu przypadkowego zbioru)

Warto przygotować sobie produkcję 3x 9h w warsztacie do zadania 11.

Chociaż potem i tak będzie obowiązkowa (raczej) przerwa do turnieju na zadaniu 18 z uwagi na zadanie na konflikty

Produkcje na 24h będą nam potrzebne w zadaniach 22 + 42 + 82

48h zaskocza nas w zadaniach 31 + 61

warsztaty na 24h będziemy potrzebować do zadań 35 + 65

mamy kilka zadań na krótkie rozbudowy - inwestujemy w małe fabryki (nawet niebonusowe) tartak/ marmur u elfów i marmur u ludziów

jest zadanie na rozbudowę 2x +12 poziom (zadanie 74) -> renowacja na wyższych poziomach załatwia temat lub przygotowane budynki na 11 poziom (można rozpocząć budowę wcześniej i odłączyć budynek od drogi tuż przed końcem budowy -> mankament mamy zablokowanego robola)
 
Do góry