• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Ewolucji Feniksa

Wojtek 55

Wędrowiec
Wygląda na to że traci się w czarownikach portalowe na rzecz pw i dopiero na niziołkach portalowe wracają,wiec chyba się nie opłaca wydawać 32 renowacji,tym bardziej że traci się 50% do ataku !:(
 

DeletedUser3575

Guest
Wygląda to jak błąd w tabeli bo dziwne by to było gdyby tylko w tej epoce Feniks nie miał bonusa i nie dawał portalówek. Przecież masę osób jest teraz w smokach a nie było larum na forum że mają gorzej. Może ktoś kto ma feniksa w smokach mógłby wkleić staty?
 

DeletedUser3033

Guest
hmm a ja nie wiem czy dyskusja ma sens bo feniksy będą zmieniane staty jeszcze wiele razy
a tak z ciekawości co z nowymi graczami już po evencie ?
nowi dostaną feniksy na start ?
hmm chyba tylko ja widzę że te feniksy to na kolanie wymyślone
 

Nusion

Kapłan
W sumie zwykła produkcja złota w smokach to 384000, to co widać na moim screenie to ilość wraz z premią kultury (+230400)
 

DeletedUser3475

Guest
Mam pytanie, pewnie bardziej do staffu, ale może któryś z graczy będzie wiedział.
Czy w akademii magii w zakładce tworzenie będą dostępne feniksowe budynki?
 

DeletedUser1775

Guest
Mam pytanie, pewnie bardziej do staffu, ale może któryś z graczy będzie wiedział.
Czy w akademii magii w zakładce tworzenie będą dostępne feniksowe budynki?

feniksowe budynki? jeśli chodzi Ci o jajka, to nie, jajka są z eventów :)

p.s. staff to mi się jakoś z czym innym kojarzy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3475

Guest
wiem, że to było z eventów, ale w akademii magii trafiają się chyba przedmioty z eventów niektóre, albo mi się wydaje
 
Do góry