• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Iglicy Wieczności i równowadze gry

Koval92

Kapłan
Mi dzisiaj obrodziło w 4 niebieskie skrzynki, dwie złote i rezydkę, wszystko z pierwszego piętra ;)
chyba tak na święta ;)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Ja nie przyspiszeszam juz iglicy, robie sobie w takim tempie jakim otwieraja sie wrota. Musze zrobic zapas przyspieszaczy, bo widac ze obcieli je calkowicie z eventow.
 

Koval92

Kapłan
W tym tygodniu po prostu potok portalówek u znajomych ze wszystkich skrzyń, już przekleństwa po bossach na czacie to norma...
 

Koval92

Kapłan
No u nas pogrom, po 2 bossy portalówki, z fioletowych same portalówki, to nie ma sensu to nie jest żadna nagroda dla każdego nie-początkującego
 

Tajniakos

Paladyn
U mnie na 3 światach w sumie 2x50%, glownie diaxy i czasówki.

Mi wczoraj wyjątkowo obrodziło :) rezydka/10% portalówka/125 diamentów. trafiła się też 50% portalówka, wrota i biblioteka I troszkę drobnicy do zestawu biblioteki :) W poprzednim tygodniu portalówki irytowały bo aż z dwóch bosów wypadły ale jak to się mówi, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)
 

Koval92

Kapłan
Może też za bardzo życzeniowo na to patrzymy, racja...
Każdy by chciał 3 dżiny co iglicę ale też bez przesady

Myślę po prostu, że są lepsze alternatywy dla tej portalówki, bo ona naprawdę nie ma żadnej wartości dla kogos, kto juz ma ich 500 albo skończył ostatni rozdział, a inne nagrody mają uniwersalny użytek dla każdego, czy początkującego czy bardzo zaawansowanego
Szczególnie, że cała masa mniejszych portalówek jest po drodze.

Może zamiast niej jakieś fajne pop/kulty powinny być? albo 10% szansy na studnię życzeń?
Mogli by dać 0.5% szansy na ten zajazd grawitacyjny... Tylko teoretyzuję oczywiście
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Mi wczoraj wyjątkowo obrodziło :) rezydka/10% portalówka/125 diamentów. trafiła się też 50% portalówka, wrota i biblioteka I troszkę drobnicy do zestawu biblioteki :) W poprzednim tygodniu portalówki irytowały bo aż z dwóch bosów wypadły ale jak to się mówi, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)
w lekkim amoku klikałam iglice, więc średnio pamietam nagrody. ale za bosa wpadł zbrojmistrz, wiec iglice uwazam za udana
 

mayder

Tancerz ostrzy
To już zależy od tygodnia. Często mam tak że portalówki lecą jak głupie, a czasami zamiast nich jest coś co bardziej się przydaje. W zeszłym tygodniu z 3 światów miałem 2 rezydki, warsztat, dwóch zbrojmistrzów no i kilka portalówek, do tego czasówki, diaxy i teleporty. Natomiast 2 tygodnie temu na samym Arendyllu wyleciało mi trzech zbrojmistrzów z jednej iglicy. Zależy od szczęścia, a przez to że portalówki lubią wypadać najczęściej to średnia nagród z iglicy jest właśnie nimi wypełniona.
 

DeletedUser174

Guest
To już zależy od tygodnia. Często mam tak że portalówki lecą jak głupie, a czasami zamiast nich jest coś co bardziej się przydaje. W zeszłym tygodniu z 3 światów miałem 2 rezydki, warsztat, dwóch zbrojmistrzów no i kilka portalówek, do tego czasówki, diaxy i teleporty. Natomiast 2 tygodnie temu na samym Arendyllu wyleciało mi trzech zbrojmistrzów z jednej iglicy. Zależy od szczęścia, a przez to że portalówki lubią wypadać najczęściej to średnia nagród z iglicy jest właśnie nimi wypełniona.
ubić dziada! a ja się cieszę jak głupia z jednego zbrojmistrza :D
 
...a przez to że portalówki lubią wypadać najczęściej to średnia nagród z iglicy jest właśnie nimi wypełniona.
... i dlatego wlasnie portalowki powinny definitywnie zniknac jako nagroda z bossa. Argumentacja, ze dla niektorych graczy portalowka to cenna nagroda, jakos do mnie nie przemawia. Z rozmow z graczami na roznym stopniu rozwoju wynika, ze nawet juz w tych poczatkowych rasach goscinnych portalowek maja az za duzo (z roznych zrodel), za to w Iglicy jest im o wiele trudniej, niz zaawansowanym graczom z konca drzewka. W przejscie Iglicy musza wlozyc jeszcze wiecej wysilku, wiec nawet dla graczy z tej grupy portalowka za bossa to wylacznie rozczarowanie. Taka opinia to opinia wiekszosci graczy, niezaleznie od stopnia ich rozwoju, wiec moze tworcy w koncu "uslysza" i wezma pod uwage ich opinie. Tryb multi jest swietny, ale portalowki z bossa to taka lyzeczka dziegciu w ogolnie bardzo udanym elemencie gry, jakim jest Iglica. Gra powinna cieszyc, a nie frustrowac ;)
 
Mam taki pomysl, czym tworcy powinni zastapic portalowki z bossa.
Pozycje "zysk portalu" w skrzynce z bossa mogliby zastapic pozycja "losowa sekretna skrzynka" (biorac pod uwage wszystkie trzy: niebieska, zlota i fioletowa). Szansa na sekrtetna skrzynke z bossa powinna byc taka sama, jak obecnie szansa na wylosowanie portalowki. Jesli z tej losowej sekretnej skrzynki wypadnie wtedy portalowka - trudno, wtedy da sie z tym zyc. Po prostu mialo sie naprawde pecha :) Ale bylaby tez szansa na inne nagrody, chocby na 3 Katalizatory z niebieskiej skrzynki, jesli ze skrzynki z bossa nie wpadlo nic bardziej cennego niz wlasnie ta sekretna skrzynka.
 

DeletedUser4244

Guest
uff ,weszla nowa rasa ,huraaaaa,w koncu przydadza sie znienawidzone przez wszystkich rozwinietych graczy portalowki(nie kwestionuje tu tego ze nowym gracza bardzo sie przydaja)..........ale co to sie stalo ,INNO wymyslilo sobie inny sposob na rase i portalowki mozna sobie wsadzic gleboko do schowka,przeciez to czysty sadyzm ,to jak dac dziecku lizaka ktorego nie moze rozpakowac.
Rozumiem ze zamysl jest taki aby za szybko rasy nie zrobic .
Moje pytanie brzmi wiec czemu tak uparcie jestesmy tymi portalowkami karmieni?
 
Do góry