• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Letnim Przesileniu

SandDiuna

Tancerz ostrzy
@chris07070707
...
Ciekawe czy w tym roku będzie jakikolwiek zestaw z eventu... Wiem, że będzie zestaw z iglicy nieskończoności... Główny budynek będzie 4x4 i będzie dawać zwoje, fragmenty zaklęć i 1 katalizator co 24h.

W ogóle gdyby zrobili tak, że te budynki ewolucyjne jak się stykają to dają jakieś dodatkowe bonusy... xD Wszyscy by stawiali.
Tez jestem ciekaw, czy bedzie jakis zestaw na miare tego z karnawalu.
A do Twojego pomyslu jest swietny, myslalem o takim czyms, ze np 3 feniksy obok siebie podnosza sasiadow o 33% do maksa 66%. To by bylo cos naprawde ciekawe i wiele osob by stawialo nawet stonehage. Ktore mowiac szczerze jest srednie. Nawet jakbym zdobyl artefakty na 10 poziom( a nie zdobylem na glownym) bym go nie postawil
 

DeletedUser4063

Guest
wydaje mi sie, ze patrzac tak calosciowo wiekszosc graczy jest raczej zadowolona ze
zmian wprowadzonych w ciagu ostatniego roku, a gracz bardziej zadowolony chetniej
przeciez wyda realna kase.

zgodze sie z druga cześcią zdania, co do zadowolenia to u siebie w bractwie nie zauważyłem, dominujące narzekania to to że budynki dające produkcje dają ten sam towar z T3, że krasnoludy czy orki są zrypane bo się dłuugo stoi w rozwoju, a mnie zapieniła zmiana na nagrodach dziennych względem bety bez żadnych info.
jak ktoś siedzi w domu, ma 3 miasta i sobie gra co kilka h to luz, ale są tacy co mają jedno miasto, chodzą do pracy, i dla nich takie krasnoludy to jest dopust boży-zobaczcie sobie na których rozdziałach dominują ghost towns.

nie wiem jaki bedzie kolejny event i jakie nagrody ale ja mam na razie tylko feniksa, chatki many, i typowe użytkowe-mlyny, biblioteki, studnie i inne czasowe-i chyba będę mielił kolejne nagrody główne jak leci-syrenka na pewno jest do przemiału.
 

DeletedUser174

Guest
sandvinik wybacz, ale masz wypaczone wyobrażenie o grze. Nawet wiem z czego ono wynika... młodziutkie konto to i oczekiwania są inne. Z perspektywy czasu mogę Ci z ręką na sercu powiedzieć, ze akurat krasnale to jedna z najprzyjemniejszych ras, która do dnia dzisiejszego wspominam z sentymentem. Nawet orki miały swój urok (a robiłam je bardzo dawno temu jak nikt nawet nie śnił o takim wynalazku jak portalówka). Wskazywanie powiązania pomiędzy trudnością określonej rasy a ilością miast widm jest demagogią, którą niebywale prosto można zdemaskować. A stanie w rozwoju... no ja Cię proszę... ludzie przez miesiące stoją w rozwoju bo mają ścianę na drzewku. A stanie na drzewku jest elementem rozgrywki. Umiesz planować nie masz przestojów (nawet bez portalówek). Nie umiesz to cóż... pozostaje narzekanie. Wybacz, ale dzisiaj pojęcie przestoju w drzewku nie istnieje w sytuacji gdy są portalówki. Możesz przejść całą epokę ograniczając się tylko do budowy portalu i bez budowy choćby jednego budynku rasowego... serio są granice psioczenia

Do tego gdzie masz info o nagrodach dziennych? gdzie masz napisane że beta to wyrocznia i musi być tak jak tam? To może mi wyjaśnij co Cię tak zapieniło, bo ja naprawdę nie ogarniam kuwety... tym bardziej że nagroda została zmieniona na teoretycznie lepszą, więc tym bardziej nie rozumiem

Jestem chyba znana z narzekania. Miałam nawet miano największej marudy i zrzędy. I oczywiście wiele kwestii mi sie nie podoba, ale to na co Ty akurat zwracasz uwagę do tych kategorii nie podchodzi. Dzisiaj gra jest niebywale prosta. Może nawet staje się zbyt łatwa. A i tak źle...

i to ja kikimora bronię gry przed napastliwymi komentarzami... koniec świata!
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
zgodze sie z druga cześcią zdania, co do zadowolenia to u siebie w bractwie nie zauważyłem, dominujące narzekania to to że budynki dające produkcje dają ten sam towar z T3, że krasnoludy czy orki są zrypane bo się dłuugo stoi w rozwoju, a mnie zapieniła zmiana na nagrodach dziennych względem bety bez żadnych info.
jak ktoś siedzi w domu, ma 3 miasta i sobie gra co kilka h to luz, ale są tacy co mają jedno miasto, chodzą do pracy, i dla nich takie krasnoludy to jest dopust boży-zobaczcie sobie na których rozdziałach dominują ghost towns.

nie wiem jaki bedzie kolejny event i jakie nagrody ale ja mam na razie tylko feniksa, chatki many, i typowe użytkowe-mlyny, biblioteki, studnie i inne czasowe-i chyba będę mielił kolejne nagrody główne jak leci-syrenka na pewno jest do przemiału.
O nie!! krasnoludki to jedna z najlatwiejszych ras w grze. Wlasnie na jednym miescie farmie je skonczylem a na drugiej farmie jestem juz w polowie. Jak zooptymalizujesz wszystkie 3 miasta to bedziesz im dziennie poswiecac maks 10-15minut, rano i wieczorem i koniec. Orki sa trudne, mysle ze sa w zamysle przygotowaniem na smoki i dalej. Kazdy z nas pracuje i znalezienie 2-3 minut zeby kliknac produkcje z telefonu to nie jest zaden wyczyn. Jesli gra Cie w miare cieszy to nic sie nie stanie zebys jej poswiecil 10-20 minut dziennie. Zamiast programu w TV.
 

DeletedUser2262

Guest
oczywiscie wszystkie zadania zrobione
i ta kuszaca promocja 100 blyskow za 12.99 ;p
@visit0r wydaje mi się że niebawem pojawi się wyzwanie z możliwością wygrania Artefaktu, ale to podejrzenie wynika z tylko i wyłącznie z podobnej sytuacji z poprzedniego eventu
 

mayder

Tancerz ostrzy
Tak jak wyżej poprzednicy napisali, krasnale to bardzo przyjemna i przede wszystkim łatwa rasa. Ja sam osobiście oprócz krasnali bardzo lubię elfy, mimo tego że dochodzi mana to i tak ten rozdział jest bardzo przyjemny (głównie przez czasy produkcji w rasowych budynkach :p)
 
mogę przebić!
ilość błysków 14
najtańsza skrzynka 41 (jest jeszcze 57 i 142)
ilość brakujących kwiatków : 1
nagroda: studnia

i co?
Jak to co ? :p
Odzalujesz oczywiscie te 500 diaksow z Tworzenia.
Nie mozna przeciez pozwolic, by pokonal Cie jakis jeden
glupi kwiatek... ;)
Wyjdziesz tak naprawde na zero, bo oczekiwany zysk
z jednej studni w czasie 100 dni to wlasnie dokladnie
500 diaksow.
 

DeletedUser4063

Guest
@kikimora i inni
napisałem wyraźnie że to nie ja marudzę na krasnoludy tylko gracze w bractwie, temat był o satysfakcji z gry. co do mojego zapienienia-faktycznie-nie miałem doświadczeń że beta to beta a w realu mogą byc zmiany, przyjąłem to do wiadomości. krasnoludy wydaja sie fajne tylko dlatego że kolejne rasy są pokręcone.

i napisze drukowanymi: JEŚLI GRACZE TRAFIAJĄ NA ŚCIANE TO SĄ TACY CO ODCHODZĄ-mniej graczy, mniej potencjalnych kupujących diamenty, mniej hajsu na gre-mniej rozwoju gry.

za łatwa?? to niech dadzą trudne eventy, albo coś skomplikowanego ale drzewko rozwoju nie powinno być ze ścianami, a minimum nie z wysokimi ścianami
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
@kikimora i inni
napisałem wyraźnie że to nie ja marudzę na krasnoludy tylko gracze w bractwie, temat był o satysfakcji z gry. co do mojego zapienienia-faktycznie-nie miałem doświadczeń że beta to beta a w realu mogą byc zmiany, przyjąłem to do wiadomości. krasnoludy wydaja sie fajne tylko dlatego że kolejne rasy są pokręcone.

i napisze drukowanymi: JEŚLI GRACZE TRAFIAJĄ NA ŚCIANE TO SĄ TACY CO ODCHODZĄ-mniej graczy, mniej potencjalnych kupujących diamenty, mniej hajsu na gre-mniej rozwoju gry.

za łatwa?? to niech dadzą trudne eventy, albo coś skomplikowanego ale drzewko rozwoju nie powinno być ze ścianami, a minimum nie z wysokimi ścianami
to uwazasz ze poczatek powinien byc jeszcze latwiejszy? A nie wziales pod uwage ze trudnosc ras goscinnych jest stopniowana? Po to zeby przygotowac nas na te dalsze. Obecnie jestem w zywiolach i widze ze bede dlugo w nich bo nikt w okolicy nie robi/nie sprzedaje platyny.
Skad przekonanie ze wszystko w obecnym swiecie musi byc podane na tacy, musi byc proste jak konstrukcja cepa? Przez takie przekonanie obecnie gry komputerowe wygladaja jak wygladaja. Samoprzechodzace sie latwe badziewia, no bo jak za trudne to sie gracz odbije...
 

Koval92

Kapłan
W ogóle słyszałem, że kolejny event z syrenką ma być wstępem do większego... RATUNKU nie ma przerwy w eventach
 

Koval92

Kapłan
Gdzie ja upchne te wszystkie kolejne studnie?:)

Żebyś się nie zdziwił/a jeśli studni nie zobaczymy już do końca roku xD Chociaż to wątpliwe, nie wiem ale dostali ostatnio z tymi studniami pozytywnego szału, dwa wielkie eventy plus jeszcze teraz dodatkowa studnia do nagrody z syrenką
 
Do góry