• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Letnim Przesileniu

blazius1

Paladyn
W jakim sensie Iglica na becie nie działa? Nie warto tam wchodzić, czy skopaną ma mechanikę, czy skopaną funkcjonalność?
 
Negocjacji jeszcze brak, ale nawet jesli chodzi o sama walke wojskiem
to jeszcze o wieeele za malo wiemy na ten temat. Przede wszystkim trzeba
bedzie urzadzic mala rozkminke i sprobowac zrozumiec, co dokladnie wplywa
na wielkosc oddzialu "iglicowego" na danym etapie Iglicy, bo to wlasnie bedzie
podstawa do jakiegos sensownego planowania. Skoro wielkosc oddzialu
koszarowego ma (podobno) nie miec wplywu na oddzial iglicowy, to ciekawi
mnie co ten wplyw ma. Epoka ? Poziom Koszar ? A moze nie daj Boze bedzie
to liczone jako % od posiadanej ilosci oddzialow ? Tak sobie tylko gdybam,
trzeba to bedzie dokladnie sprawdzic ;) Bez tego ciezko bedzie miec nadzieje
na jakies sensowne przygotowania i na przejscie calej Iglicy, a przy calej swojej
losowosci nagrody ze skrzynek jednak kusza ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Może średnio w temacie, a właściwie nie w temacie, ale jestem zła i muszę szybko zdobyć informację - KTO JEST GŁÓWNYM ADMINEM W TEJ GRZE?
 

DeletedUser4218

Guest
Gdzie w lewym górnym rogu? Szukam i nie widzę aktywnego linku do użytkownicy. Są użytkownicy aktywni teraz i tyle znajduję.
Ne może mi ktoś podać nisku głównego admina? tak po prostu bez zbędnego epatowania swoją ... no :)
 

Nusion

Kapłan
Gdzie w lewym górnym rogu? Szukam i nie widzę aktywnego linku do użytkownicy. Są użytkownicy aktywni teraz i tyle znajduję.
Ne może mi ktoś podać nisku głównego admina? tak po prostu bez zbędnego epatowania swoją ... no :)
W lewym DOLNYM Marto, tak jak wyżej napisałam
Jeśli chodzi Ci o naszego CM to jest nim @jarq
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Jest - dziękuję, ale nie napisali, który główny.
Ale ten jest tym głównym to nie pozostaje mi nic innego, jak pisać do niemieckiej administracji skargę. Orientuje się ktoś, czy można tam pisać do nich po angielsku?
 

mayder

Tancerz ostrzy
Jest - dziękuję, ale nie napisali, który główny.
Ale ten jest tym głównym to nie pozostaje mi nic innego, jak pisać do niemieckiej administracji skargę. Orientuje się ktoś, czy można tam pisać do nich po angielsku?

Mając już doświadczenie z naszym kochanym IG z innej ich gry radzę sobie darować, szkoda nerwów. ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Wystarczy czytac ze zrozumieniem. Na stronie InnoGames jest informacja
w jakich jezykach mozna nawiazac z nimi kontakt. Moze bys sprawdzila
zamiast (tu zacytuje klasyka) epatowac tu swoja... no :)

Krzywda by Ci się jakaś stała jeślibyś odpowiedział tak lub nie?
zamiast epatować tu swoją.. no :)

//

Mając już doświadczenie z naszym kochanym IG z innej ich gry radzę sobie darować, szkoda nerwów. ;)

Niestety, chyba masz rację. Oni są po prostu beznadziejni. Mogliby bardzo dużo osiągnąć, bo chyba mają trochę fajnych ludzi od techniki ale reszta tak psuje sprawę, że aż żal. Beznadziejni...

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
oook jak już pożartowaliśmy (główny admin lol, w spółce o odpowiedniku polskiej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z ponad 400 pracownikami) to wracamy do wątku, czasu coraz mniej w tym ewencie, cozy farm jak trafią za resztki błysków to chyba pójdą tylko na przemiał :p

ogólnie to jestem zadowolony z ewentu, osiągnąłem jakieś 95% tego co zamierzałem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3983

Guest
Dziś ponownie zmieniono nagrodę dzienną na bibliotekę,to tej farmy też może nie być na którą co niektórzy czekają.Nie wiem czy to dobrze czy źle z tymi zmianami w stosunku do bety, choć wielkiej różnicy ta biblioteka nie wniosła,bo błysków to już prawie nikt nie ma.Musze przyznać że na wiosce gdzie zdobyłam 9-10 Stona to go jednak postawiłam,dla PW.
 
Do góry