• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Odrodzeniu Kultu Feniksa

BlossomValvi

Łucznik
To ja napisze :)
Na styk zdobyte 9 artefaktów już bez drugiej podstawy
- ilość recept za nowe arty - około 5
- ilość recept za schematy - jedna wczoraj tuż przed końcem

zero wydanych diaksow bo nie ma na co

w każdym razie ewent spoko znowu podbiłem ilość AW (poziom dobrego turnieju) niemal bezkosztowo a reszta fajnie bo nie było dylematów na co wydawać ;)
 

Magyrna

Zwiadowca
U mnie podobnie :)
- zabrakło 4 piórka do drugiej podstawki, której i tak bym nie postawiła
- 8 artefaktów udało się przemielić na stare, jeden w plecaku czeka na pb, a dziś nawet dostałam w am przepis za artefakty, czyli w sumie 5 mi się trafiło
- za schematy zrobiłam raz, ale przynajmniej jeszcze jeden widziałam i nie użyłam

Dla mnie event git, bo czerwona kura na 10 poziomie i jeszcze mam kilka artefaktów reszty na burzę w przyszłości :) No i 10 jeźdźców feniksa rozwiązało mi doraźny problem z populacją i kulturą w mieście ;)
 

YCKRUL

Wędrowiec
Czyli według wcześniejszych plotek receptury na stare artefakty feniksa będą dostępne prawdopodobnie do następnych PB, co mnie niezmiernie cieszy. Zacząłem przygodę z grą na krótko po wprowadzeniu artefaktu feniksa do iglicy. Bilans: 3 artefakty z iglicy, 4 wymienione podczas eventu (3x za nowe artefakty, 1x za schematy). W plecaku zostało 5 nowych artefaktów - AM w ostatnie dni eventu postanowiła się zbuntować. :p
Przed chwilą w AM wyskoczyła mi receptura która widzę po raz pierwszy od początku gry, stąd myślałem, że... już po ptakach. :)brbrbrbr.jpg
 

Koval92

Kapłan
I co z tego jak nie wyskakują recepty za schematy tym, którzy ich potrzebują?
26 raz mi wyskoczyła recepta za nowe artefakty, 0 za schematy
//0 za schematy odkąd mi wyskoczyło tych 26... Za schematy wyskoczyła mi raz na początku eventu//

edytowano//Urdur


1618762916799.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Serengeti

Szef kuchni
Może dlatego, że wypadły te z przeróbki 2 nowe za 1 stary, które były w trakcie eventu, więc jest większe prawdopodobieństwo, że trafi się na tę recepturę? :)

Słuchałam live'a z Product Ownerem z IG i mówił, że receptury na artefakty za schematy zostają w Akademii Magii i nie ma planów, że zostaną wycofane. Tak więc róbcie artefakty, ewoluujcie feniksy i cieszcie się jak rosną :)
 
Do góry