• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o wydarzeniu Zakazane Ruiny

Leonesa

Wędrowiec
Ja chcialem zasygnalizowac ze niektore zadania dla nowych graczy - naprawde nowych sa dosc trudne do przejscia juz na dosc poczatkowym etapie: jedno z takich zadan sprawiajacych duza trudnosc to: zadanie nr 9. gdzie trzeba walczyc i zwyciezyc 3x - lub nakarmic zwierzaka . Na wczesnym etapie - nakarmic zwierzaka sie nie da bo gracz go nie ma, a walczyc i zwyciezyc 3 x nie jest tez tak latwo.
Mam to samo i nie mogę dalej przejść, zwycieżyć nie mogę bo za trudno ,stoję i nie wiem na co czekam....!
 

Charlene

Szef kuchni
Mam to samo i nie mogę dalej przejść, zwycieżyć nie mogę bo za trudno ,stoję i nie wiem na co czekam....!
Trudno, żeby świeży gracz miał zrobić wszystkie zadania eventowe. Poza tym kto powiedział, że Twórcy zapewniają każdemu graczowi nagrody? Jest wybór- albo robisz zadania, albo kupujesz walutę, albo nie bierzesz udziału. Co do tego zadania to jest alternatywa i też było o tym wspomniane - produkujesz karmę i przepalasz są na fragmenty jeśli nie możesz wygrać walki( akurat to też da się rozwiązać dostawiając odpowiednia ilość wzmocnień) Jak komuś zależy to znajdzie sposób na zrobienie zadań.
 

LadyAkima

Wędrowiec
Ja brałam zawsze te najdroższe i wpadło mi 700 dodatkowej waluty (na starcie miałam jakieś 4200). Podobnie jak u Nusion, wychodzi mi, że będę musiała na koniec dokupić pakiet 500 waluty, żeby skompletować zestaw.
 

Elik2

Zwiadowca
Dlatego się pytam bo nie zauważyłem takiego stwierdzenia jak dowolne konflikty w żadnym zadaniu....

EDIT: A to nie wiem jestem dopiero przy 71...
 

ryjuwka

Rozbójnik
EDIT: A to nie wiem jestem dopiero przy 71...
[/QUOTE]
a to dziwne ja jestem po zadaniu 68 i mam blokadę
//
mam pytanie
Czy ktoś wie dlaczego na https://elvengems.com/ nie ma rozpisanego obecnego ewentu.
odkąd gram w tą grę to zawsze tam był rozpisany aktualny ewent.
Nie chcę snuć teorii spiskowych ale może dlatego, aby nie było widać ilości punktów za poszczególne zadania.
Uważam że Charlene ma rację i nie ma możliwości skompletowania nagrody głównej bez diamentów.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Charlene

Szef kuchni
mam pytanie
Czy ktoś wie dlaczego na https://elvengems.com/ nie ma rozpisanego obecnego ewentu.
odkąd gram w tą grę to zawsze tam był rozpisany aktualny ewent.
Nie chcę snuć teorii spiskowych ale może dlatego, aby nie było widać ilości punktów za poszczególne zadania.
Uważam że Charlene ma rację i nie ma możliwości skompletowania nagrody głównej bez diamentów.
Po prostu nie jest aktualizowana. Tak jak przerwano wstawianie nowych ras, tak widocznie nie mają czasu, żeby kontynuować eventy. Poza tym oni zawsze późno wstawiali te posty eventowe-informacje się miało z innych źródeł dużo wcześniej.
 

ryjuwka

Rozbójnik
Po prostu nie jest aktualizowana. Tak jak przerwano wstawianie nowych ras, tak widocznie nie mają czasu, żeby kontynuować eventy. Poza tym oni zawsze późno wstawiali te posty eventowe-informacje się miało z innych źródeł dużo wcześniej.
to racja
prawie wszystkie informacje o ewentach można znaleźć na forum w zakładce pomocna dłoń/ewenty i wydarzenia.
ale nigdzie nie ma podanych ilości waluty za zadania ( były na https://elvengems.com/ )
 

ryjuwka

Rozbójnik
Nusion dziękuję
//
Więc policzyłem:
- z zadań dostajemy 3853 waluty
- z codziennego logowania 21dni x 30 = 630
- zbierane z miasta policzyłem 21 dni X 30 = 630 ( ale chyba jest ok 25 )
- dodatkowe 300 za zrobienie 20 i 59 zadań
- 100 na maila ( mało kto chyba dostaje bo ja nie )

wyszło mi 5513
gdybyśmy cały czas mieli miejsca mocy za 22 waluty to jesteśmy w stanie zgromadzić 259 punktów
mi średnio wyszło do tej pory na S1 24 waluty więc zdobędę 230 punktów


połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Charlene

Szef kuchni
Cudów nie będzie i jak ktoś myśli, że przechytrzy system, to niech zejdzie na ziemię. Nikt bez dokupowania waluty nie zdobędzie kompletu budynków. Można co najwyżej świadomie wybierać ,,skrzynki" w losowaniach i tym samym mniej wydać na dodatkową walutę ;) W kolejnym evencie przewiduje, że nie dość, że dadzą bardzo losowy system losowania, to jeszcze zrobią taką samą linię nagród głównych.
 
Do góry