• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Friends ( Przyjaciele )

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser227
  • Data rozpoczęcia

Przydałaby się zakładka " Przyjaciele " ?

  • TAK

    Głosy: 12 66,7%
  • NIE

    Głosy: 3 16,7%
  • Ale z ciebie Paint-Master !

    Głosy: 3 16,7%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
z tymże przyjaciele to mają być przyjaciele, a nie mulciaki i "znajomi" na 1 łączu :)
 

DeletedUser

Guest
A co jeśli ktoś z kilku łącz korzysta? :D Bo ja gram w domu na jednym, w pracy na drugim i w trasie korzystając z komórki jako modem USB :p
 

DeletedUser

Guest
Ok... Do wątku dorzucam pewną wizualizację:
RmPpl9n.jpg

Co proponuję? W oknie naszego avatara dodatkowy guzik obok gildii otwiera okienko przyjaciół. Widoczne po prawej stronie, z suwakiem do przewijania listy przyjaciół. Po lewej od nicka widzimy wskaźnik aktywności, gdzie globus szary to offline, pełny kolor to online, a ziewanie to nieaktywny od około 10-15 minut, czyli pewnie offline lub AFK. Możliwość usunięcia z przyjaciół gracza to oczywiście krzyżyk. Dalej avatar, pozycja rankingowa, wysłanie wiadomości, brak handlu z graczem (ewentualnie brak ofert tego gracza) lub jego wystawione oferty. Na końcu przejście do jego miasta. Część ikonek można zmniejszyć/zmodyfikować/usunąć i dołożyć inne :)

Oczywiście to tylko taka wariacja na temat interfejsu. Nie jestem grafikiem, więc nieco skorzystałem z grafik wyciągniętych z gry i oczywiście Gimp-a. Więc nie bijcie, bo nie mogę być wszechstronnie uzdolniony :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry