• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Gracze do naprawy III

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser48

Guest
Gracze naprawieni



Być może trafiasz na różne poziomy Ratusza. Nie możliwe jest żeby zalogował się, a budowa się nie skończyła, gdyż zakończenie budowy działa automatycznie przy wejściu do gry. Ostatnio uruchomił budowę 3 dni temu. Czasami może nam się zdarzyć nie logować przez 3 dni, więc nie widzę powodu do interwencji.
Jako, że w tą grę gram od samego początku, prawie, pozwolę sobie stwierdzić, że ratusz który jest w budowie ma poziom 3 i nie wierzę, że tyle dni to trwa na tym samym poziomie.
jako, że codziennie motywuję CAŁĄ mapę, to wiem że u Setonius
18.02 godz 15:30
19.02 " 15:41
20.02. " 15:04
21. 02. " 14:43 był poziom 3 jak też i poprzednio, czyli cały czas jest ten sam poziom.
Czy jest jeszcze inne wytłumaczenie tego zjawiska?
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
To, że gracz nie logował się przez cztery dni, nie musi oznaczać, że porzucił grę. Nielogowanie się do gry musi trwać trochę dłużej, żeby support miał prawo ingerować @chudya.
 

DeletedUser48

Guest
To, że gracz nie logował się przez cztery dni, nie musi oznaczać, ze porzucił grę. Nielogowanie się do gry musi trwać trochę dłużej, żeby support miał prawo ingerować @chudya.
Koleżanka bazowała na moich ostatnich czterech dniach, które były odpowiedzią na reakcję MuShu22. Proszę cofnąć się do pierwszego mojego postu o tym graczu, ile dni minęło a ratusz na tym samym 3 poziomie bez zmian a później pisać mi o czterech dniach.
Więcej na temat nie będę już pisać, bo nie ma sensu, jak tacy gracze Wam odpowiadają, to winszuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry