• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

http://www.elvenarchitect.com/

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2262

Guest
Service Unavailable
HTTP Error 503. The service is unavailable.
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Sprawdziłam i strona u mnie działa. Tak w ogóle InnoGames nie jest właścicielem tej strony i wszelkie błędy z nią związane trzeba zgłaszać do jej twórców.
 

DeletedUser4269

Guest
Sprawdziłam i strona u mnie działa. Tak w ogóle InnoGames nie jest właścicielem tej strony i wszelkie błędy z nią związane trzeba zgłaszać do jej twórców.
Zara zara.... coś takiego widnieje jako opis tego działu:
"Pomocna dłoń
Masz pytanie na temat gry, a odpowiedzi nie ma w Wiki? Skorzystaj z wspólnej mądrości i zapytaj innych Graczy!"
Przecież Mighty Garoth nigdzie nie napisał/napisała, że IG ma coś wspólnego z tą stroną. A że w wiki pewnie nie ma informacji o tym, że strona Jej/Jemu nie działała no to udał się we właściwe miejsce (przynajmniej w teorii), no bo inni użytkownicy tej strony z założenia są też graczami (a więc i użytkownikami tego forum) a więc mogą na ten temat coś wiedzieć. A ton odpowiedzi udzielonej przez Moderatora może być zinterpretowany jako sugerujący, że Mighty Garoth zrobił coś niewłaściwego.
 
Eee tam, po co sie doszukiwac dziury w calym ;) Ja odpowiedz moda odebralem
normalnie, pewnie to kwestia interpretacji. Przed odeslaniem do tworcow strony
Urdur odpowiedzi udzielila, tzn. ze sprawdzila i u niej dziala. U mnie rowniez dziala,
pewnie to byly jakies chwilowe problemy po stronie sewera.
 

DeletedUser4269

Guest
Pewnie masz racje, ale wrodzona przekora (szczególnie w stosunku do Moderatora) znów dała o sobie znać :)
Skoro nawet chris07070707 stanął był po stronie Moderatora to pozostaje mi tylko przyznać sie do błędu, przeprosić i obiecać więcej nie doszukiwać się u Moderatora (Moderatorki) dziury.
Kurczę mam tylko nadzieje że to z dziurą nie zabrzmiało jakoś zbyt szowinistycznie :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry