• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Iglica i kiepskie z niej nagrody

skarbiec

Wędrowiec
Witajcie
Gram od bardzo dawna na wszystkich światach pod nickiem gaga131399 dlatego ja miałam okazję zdobyć budynki Biblioteki Kamienia Księżycowego - początkujący gracze niestety NIE - a szkoda !
Biblioteka Kamienia Księżycowego kiedyś była dostępna w Iglicy...... dzisiaj niestety poza czasówkami i Fragmentami Zaklęć nic więcej się w niej nie zdobywa .. czasami wpadnie jeden artefakt ....
Na beta raz jeden jedyny w Akademii Magii budynek Biblioteki się pojawił - i to by było na tyle ...
Czy istnieje nadzieja, że BKK może powrócić na salony gry elvenar ??? a jeśli to kiedy ?
 

blazius1

Paladyn
Zestaw Biblioteki wypadł kosztem wprowadzenia do Iglicy starych Artefaktów.
Najpierw należałoby się raczej zastanowić po grzyba są te Artefakty tam wrzucane.
A potem przywrócić tam Zestaw.
Ja bym przywrócił.

Ograniczenie Zestawu do jednej sztuki w mieście i wyrzucenie go z Iglicy podzieliło graczy na dwie nierówne kategorie.
Powstał podział sztuczny i niesprawiedliwy.

W Przygodach zamiast upominków i paciorków dla Indian daliby stare Artefakty.
 

skarbiec

Wędrowiec
Zestaw Biblioteki wypadł kosztem wprowadzenia do Iglicy starych Artefaktów.
Najpierw należałoby się raczej zastanowić po grzyba są te Artefakty tam wrzucane.
A potem przywrócić tam Zestaw.
Ja bym przywrócił.

Ograniczenie Zestawu do jednej sztuki w mieście i wyrzucenie go z Iglicy podzieliło graczy na dwie nierówne kategorie.
Powstał podział sztuczny i niesprawiedliwy.
//
W Przygodach zamiast upominków i paciorków dla Indian daliby stare Artefakty.
I tu masz 100% racji ... początkujący gracze uważają, że maja nierówny start gorszy niż myśmy mieli .... Dla mnie BKK jest bardzo ważna bo daje mi niezbędne do zdobywania fantów w AM - KATALIZATORY
Pomimo wszystko wierzę że BKK zostanie prędzej czy później przywrócona .
Pozdrawiam ;)
//
jak dla mnie dobrze ze tych bibliotek juz nie ma ;)
chyba wole zeby mi arte wypadly niz te biblioteki
Cześć ;)
Weź pod uwagę to, że nie wszystkie budynki wymagające artefaktów z racji ustawicznego braku miejsca i nie tylko - są wstawiane do miast ... dlatego ja przychylam się i pokornie czekam na ponowne przywrócenie BKK w Iglicy -
Pozdrawiam

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Klops

Rozbójnik
Po pierwsze temat w złym dziale, @jarq @Urdur możemy zachować pozory i w miarę dbać o forum póki je mamy? Czy już całkiem skreślamy forum?

Co do użyteczności baterii zestawów bibliotek: jest to indywidualna decyzja każdego gracza (ja osobiście w dalszym ciągu mam postawione) Jednak, od czasu pojawienia się "Tinluga, Gwiezdnego Węża", katalizatory lecące z bibliotek nie są już tak atrakcyjne, jak kiedyś. Wydaje mi się, że ów Tinlug jest właśnie odpowiedzią na ograniczenie nowszych graczy do jednego zestawu biblioteki, więc raczej bym się nie spodziewał powrotu farm BKK.
 

skarbiec

Wędrowiec
Po pierwsze temat w złym dziale, @jarq @Urdur możemy zachować pozory i w miarę dbać o forum póki je mamy? Czy już całkiem skreślamy forum?

Co do użyteczności baterii zestawów bibliotek: jest to indywidualna decyzja każdego gracza (ja osobiście w dalszym ciągu mam postawione) Jednak, od czasu pojawienia się "Tinluga, Gwiezdnego Węża", katalizatory lecące z bibliotek nie są już tak atrakcyjne, jak kiedyś. Wydaje mi się, że ów Tinlug jest właśnie odpowiedzią na ograniczenie nowszych graczy do jednego zestawu biblioteki, więc raczej bym się nie spodziewał powrotu farm BKK.
Tak wiem nie zwróciłam uwagi w jakim rozdziale się znajduje i zaczęłam pisać - mam jednak sporo nadziei że zbyt wielkiego faux pass nie popełniłam
Pozdrawiam
 

Klops

Rozbójnik
Tak wiem nie zwróciłam uwagi w jakim rozdziale się znajduje i zaczęłam pisać - mam jednak sporo nadziei że zbyt wielkiego faux pass nie popełniłam
Pozdrawiam

Nie do końca chodziło o "Ciebie" w tym błędzie, każdemu się zdarza, sam w pośpiechu albo rozkojarzenia czasami wrzucam posty w złych działach, ale kiedyś było sprzątane, najwyraźniej już nie będzie:(
 
Do góry