• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Iglica

Czy warto , aby powstały kolejne poziomy w iglicy .

  • TAK

    Głosy: 4 13,8%
  • NIE

    Głosy: 25 86,2%
  • Dodatkowa walka na każdy poziom

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    29

cwirek666

Wędrowiec
Dlaczego nie może być więcej poziomów w iglicy ? Można byłoby zrobić tak , że gdy gracz przejdzie 3 poziom otwiera się następny i tak dalej , możliwość dodatkowych nagród.
 

Poziomek

Rycerz
bo to by bylo pole do naduzyc. Ci ktorzy z latwoscia robia iglice lapali by za jednym razem tysiace diamentow artefaktow i wszystkiego co tam wypada.
 

cwirek666

Wędrowiec
Zrobisz 3 poziom u zostaję 2 dni iglice skończona.
//
W turnieju po 10 skrzynce masz kolejne, w iglicy mogło by być tak samo .

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Poziomek

Rycerz
A gdzie w tym , co piszesz jest nadużycie ?
a to ze wyciagalbys z samego przejscia iglicy np 500 diamentow czy iles to malo? -pozniej odpowiednio wieksza nagroda za gre zespolowa i zrobienie zlota wspolnie 5 poziom (zamiast obecnego 275 diamentow - kolejne 500) waluta jaka sa diamenty stracilaby na wartosci. . Pomijam fakt ze jakby byly nawet 4 czy 5 poziomow to kazdy robiacy iglice mialby zawsze pelny zestaw budynku. - za duzo za dobrze , zbyt niskim kosztem
 

Deleted User - 198835

Guest
Poziomek - jak system na to pozwala , to nie jest to nadużycie - sprawdź w słowniku znaczenie słowa "nadużycie"
Nadużycie jest wtedy , gdy łamie się zasady dla zdobycie korzyści , a jak działa się według zasad , to nie może być mowy o nadużyciach
Nie stosuj wyrażeń , jak nie znasz ich znaczenia
 

Poziomek

Rycerz
Poziomek - jak system na to pozwala , to nie jest to nadużycie - sprawdź w słowniku znaczenie słowa "nadużycie"
do slowa naduzycie mysle mozna podczepic typowa wioske iglicowa ktora robi za 'zdobywce' diamentow ktore wykorzystujemy na glownym miescie . 3 akt, niskie koszta latwosc zrobienia . Czy to bylo w zamysle tworcow? czy dopuszczali oni taka gre - Ja mam zdanie ze nie, ale jest bo jest. Jakby zaczeli dlubac w zmianach okazaloby sie ze nagle graczy zrobiloby sie duzo duzo mniej,a to nie jest dobre dla słupkow i tabelek comiesiecznych :) Idac dalej, zmiany w turniejach jakie weszly moim zdaniem tez mialy na celu ukrucenie procederu grania turnieji przez iglicowki i pozniejszego przerzucania sobie pw.. Masz inne zdanie i opinie na ten temat super-.
Jezeli jakims cudem kiedykolwiek weszlo by takie rozwiazanie to ja spodziewalbym sie takiego ruchu ze strony IG: blokujemy mozliwosc wykorzystania diamentow do obrebu 1 swiata na tym ktorym je zdobyles :) - chcialbys? jak dla mnie odpowiedz nie jest potrzebna:)
 

Deleted User - 198835

Guest
Poziomek - mi pasuje wykorzystanie diamentów na świecie , w którym się je zdobyło , a ty nadal swoje pobożne życzenia uważasz za prawo
Dobrze dla twórców gry , że tak nie jest , bo gra naprawdę straciłaby graczy
A jak uważasz , że ktoś coś nadużywa , to zgłoś to do suportu a nie siej zamęt na forum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
W turnieju po 10 skrzynce masz kolejne, w iglicy mogło by być tak samo .
Ale po 19 skrzynce w turnieju juz nic nie ma, wiec i w turnieju ilosc nagrod jest ograniczona.
Odpowiadajac tak ogolnie na Twoje pytanie, dlaczego nie ma wiecej poziomow w Iglicy - prawie na pewno dlatego, ze wedlug tworcow ilosc i wartosc nagrod za 3 poziomy, polaczona z nagrodami z trybu multi, i tak jest juz bardzo wysoka. Nie tylko zreszta tworcy tak uwazaja, bo wielu graczy, ktorzy staraja sie obiektywnie podejsc do tematu, jest tego samego zdania. Nagrody za cala Iglice + tryb multi sa wszechstronne i naprawde wartosciowe. Fragmenty zaklec, szybkie bonusy, wzmocnienia, magiczne budynki, artefakty - prawie zawsze cos tam wpadnie, co sie moze przydac, jak nie jedno, to drugie. Najwazniejsze sa oczywiscie diamenty i przyspieszacze, a te ostatnie, jak warto zauwazyc, mozna "wymienic" na inne rzeczy w grze. Na szybszy zwiad, na dodatkowo szkolone wojsko, na natychmiastowe rozbudowy itp. Takze wszechstronnosci nagrod nie mozna niczego zarzucic. Co do ich wartosci, tu zdania moga byc oczywiscie rozne. Ja sam reprezentuje poglad, ze nagrody z calej Iglicy (wszystkie razem) sa wrecz na granicy zbyt wartosciowych, ale ta granica nie zostala jeszcze przekroczona. Gdyby bylo ich jeszcze wiecej (szczegolnie przyspieszaczy), to, obiektywnie na to patrzac, zysk bylby zbyt wysoki w stosunku do poniesionych nakladow, a "sila nabywcza" jeszcze wiekszej ilosci przyspieszaczy bylaby zbyt duza, a gra przez to zbyt latwa. Wiem, ze to sie moze wydawac troche dziwne, ale wielu graczy nie lubi zaburzonego balansu gry nawet wtedy, gdy odbywa sie to na ich korzysc :)
 
Ostatnia edycja:

cwirek666

Wędrowiec
Trzeba pomyśleć o czymś nowym , moim zdaniem robi się już trochę nudno .Skończysz iglice w 1 h i czekasz , aż reszta bractwa skończy najgorzej jak 1 osoba robi max , a reszta 1 poziom zamknie .
 

Poziomek

Rycerz
Trzeba pomyśleć o czymś nowym , moim zdaniem robi się już trochę nudno .Skończysz iglice w 1 h i czekasz , aż reszta bractwa skończy najgorzej jak 1 osoba robi max , a reszta 1 poziom zamknie .
to wtedy zmieniasz bractwo sa takie co graja tylko iglice, lub iglice +dobrowolny turniej (tzw iglicowki) sa takie co graja i iglice i turniej na duzym poziomie - Kazdy znajdzie cos dla siebie.
Mnie w samej iglicy denerwuje jej losowosc, i zwrocilem uwage ze spora grupa osob tez na to narzeka. Co jak co ale z 3 bosa, lub powiedzmy nagroda tygodniowa dla calego bractwa za zloto moglaby byc troche lepsza jakas gwarantowana lub te co sa ale z duza wieksza szansa na jej wylosowanie, bo trafienie z 3 bossa 'kolejnych mlotkow' lub 'czaru dla surowcow osady" to troche zart. . widze to np tak: dla gracza zawsze pewny artefakt z 3 pietra,- dla bractwa moze jakis budynek
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
Myślę, że dla wielu osób robienie więcej niż trzeciego piętra mogło by być zniechęcające. Dla wielu osób w ogóle robienie iglicy jest mało opłacalne a nakład w nią włożony jest nieadekwatny do zysków co w mojej ocenie jest błędne. U mnie w bractwie też były takie osoby ale teraz jak zasmakowały dobroci, które daje iglica, nie wyobrażają sobie nie robienia jej na maksa. Nie mniej jednak uważam tak jak @chris07070707, że przesyt tych dobroci nie przyniósł by nic dobrego i mógłby zaburzyć balans gry. Jednakże zwiększenie ilości pięter nie było by nadużyciem o czym z kolei pisze @Poziomek
a to ze wyciagalbys z samego przejscia iglicy np 500 diamentow czy iles to malo? -pozniej odpowiednio wieksza nagroda za gre zespolowa i zrobienie zlota wspolnie 5 poziom (zamiast obecnego 275 diamentow - kolejne 500) waluta jaka sa diamenty stracilaby na wartosci. . Pomijam fakt ze jakby byly nawet 4 czy 5 poziomow to kazdy robiacy iglice mialby zawsze pelny zestaw budynku. - za duzo za dobrze , zbyt niskim kosztem
To o czym piszesz nawet w najmniejszym stopniu nie jest nadużyciem a strategią. A już na pewno zrobienie np 5 pięter nie było by zdobyte niskim kosztem bo aby przejść dwa następne piętra Twórcy by tak je podkręcili, że całą iglicę przechodzili by nieliczni a dodatkowo mogło by to doprowadzić do niepotrzebnych zgrzytów w bractwie. Ktoś by przechodził całą iglicę a ktoś tylko trzy piętra i coś co teraz jest max iglicą stało by się niezbędnym minimum i myślę, że to nie było by dobre rozwiązanie.
@cwirek666 Dołącz anonimową ankietę do pomysłu - Wymaga tego regulamin działu. Teraz to jest tylko dyskusja i nie można zagłosować za lub przeciw pomysłowi :)
 
Ostatnia edycja:
widze to np tak: dla gracza zawsze pewny artefakt z 3 pietra,- dla bractwa moze jakis budynek
Moze jeszcze kupon na darmowa pizze z dostawa do domu ? ;)

Zeby nie bylo, ja sam narzekam na portalowki z bossow, ale trzeba miec pewien umiar w tym, czego sobie zyczymy, zeby nie przekraczac pewnej granicy przyzwoitosci, za ktora zaczynaja sie juz zyczenia z kategorii bezwstydnych, a czasem wrecz bezczelnych. Deal w Iglicy jest taki, ze masz juz wystarczajaco wiele gwarantowanych nagrod w postaci diamentow i przyspieszaczy z trybu multi. Ta cala reszta losowo wypadajacych nagrod to po prostu dodatkowy bonus. Jeszcze cos - takie ustawianie nagrod na sztywno po prostu by nie zadzialalo. Ja np. praktycznie zadnych artefaktow juz nie potrzebuje i co, mam za kazdym razem dostawac smieciowa (dla mnie) nagrode ? Dzieki, w tym przypadku wole juz losowosc, niz gwarantowane nagrody, ktore u mnie akurat sa calkowicie zbedne. Artefakt to tylko przyklad, bo niezaleznie od tego, ktora nagrode ustawimy na sztywno, zawsze bedzie jakas grupa graczy, dla ktorych bedzie ona zbedna i ci gracze beda juz na stale poszkodowani. Moim zdaniem dobrze jest jak jest, jedyna mala zmiana, za jaka bym optowal, byloby usuniecie portalowek z bossow, ale pozostawienie ich w innych skrzynkach.
 

Serengeti

Szef kuchni
Usunięcie portalówek z bossów, a za trzecie piętro pizza w piątek do domu :D
Ja jestem na TAK! :D
#dobra_zmiana

Edit: a żeby było na temat :p
Jestem przeciw dodatkowym piętrom w Iglicy, argumentów powyżej padło wystarczająco.
 

Deleted User - 198835

Guest
W tym temacie , to akurat nie mam zdania , chociaż sam robię tylko 1 piętro
Chociaż jakby była pizza z dostawą do domu za każde piętro , to byłbym za 7 poziomami i robiłbym je wszystkie , a jeszcze przydałoby się wydłużenie iglicy w takim razie do siedmiu dni - codziennie robiłbym jedno piętro , żeby na obiad mieć pizzę :)
 

cwirek666

Wędrowiec
Myślę, że dla wielu osób robienie więcej niż trzeciego piętra mogło by być zniechęcające. Dla wielu osób w ogóle robienie iglicy jest mało opłacalne a nakład w nią włożony jest nieadekwatny do zysków co w mojej ocenie jest błędne. U mnie w bractwie też były takie osoby ale teraz jak zasmakowały dobroci, które daje iglica, nie wyobrażają sobie nie robienia jej na maksa. Nie mniej jednak uważam tak jak @chris07070707, że przesyt tych dobroci nie przyniósł by nic dobrego i mógłby zaburzyć balans gry. Jednakże zwiększenie ilości pięter nie było by nadużyciem o czym z kolei pisze @Poziomek

To o czym piszesz nawet w najmniejszym stopniu nie jest nadużyciem a strategią. A już na pewno zrobienie np 5 pięter nie było by zdobyte niskim kosztem bo aby przejść dwa następne piętra Twórcy by tak je podkręcili, że całą iglicę przechodzili by nieliczni a dodatkowo mogło by to doprowadzić do niepotrzebnych zgrzytów w bractwie. Ktoś by przechodził całą iglicę a ktoś tylko trzy piętra i coś co teraz jest max iglicą stało by się niezbędnym minimum i myślę, że to nie było by dobre rozwiązanie.
@cwirek666 Dołącz anonimową ankietę do pomysłu - Wymaga tego regulamin działu. Teraz to jest tylko dyskusja i nie można zagłosować za lub przeciw pomysłowi :)
Oczywiście można zmienić bractwo .
 

Deleted User - 198835

Guest
Nie mam na ten temat zdania , dlatego bez mojego głosu jest temat :(
 

cwirek666

Wędrowiec
Zmienić bractwo , robić iglicę na max , turniej na 15 skrzyń i co jakiś czas wydarzenia . Takie klepanie w kółko tego samego , a jak idzie wam w wydarzeniu ? Odbierzesz nagrodę i potem są dostępne nowe i tak dalej to jest ok ?
 
Do góry