• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Aplikacja Elvenar wychodzi 1 listopada!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2573

Guest
No w końcu, teraz nie będę musiał ściągać całej apki od nowa co update :D
 

DeletedUser629

Guest
można było ściągnąć z linku jaki tu ktoś wrzucił ... ja już od jakiegoś czasu ją używam ... :)
 

marcinekk24

Zwiadowca
Wyskakuje mi błąd i nie zainstaluje mi telefon tej gry, bo z niepewnego źródła pochodzi instalka. Poczekam na polską wersję. Jestem cierpliwy.
 

AdamsObbl

Wędrowiec
gram w elvenar na androidzie od wypuszczenia 1.38.0, super było obserwować jak pojawiają się kolejne rzeczy, jednak w aplikacji nadal nie poprawiono notyfikacji, wyświetla notify że zebrano 20 punktów wiedzy kiedy w grze mam 10:Zrzut ekranu z 2017-10-27 17-07-11.png
 

Akaimajo

Wędrowiec
Co do przeglądarki puffin to u mnie nie wyświetlało całego miasta i nie mogłam robić zbiórki z tego co było na obrzeżach. Także z utęsknieniem czekałam na apkę i bardzo się cieszę, że to już :D
A potrzebuję ją tylko do tego, żeby robić zbiory :)
 

DeletedUser821

Guest
W ustawieniach trzeba przełączyć na Teatr i jest całe miasto :)
 

DeletedUser1358

Guest
A czy w oficjalnej wersji będzie chodziło granie w turniejach? I czy przy pomocy sąsiedzkiej będzie możliwość przeczytania opisu miasta? Żeby można było zmotywować to co ktoś chce? :)
A tak na marginesie to aplikacja jest bardzo fajna :)
Pozdrawiam
 

Krzysztof23

Wędrowiec
Narazie jeszcze tego w aplikacji nie ma.
Cieszę się, że po ostatniej aktualizacji nie mam już problemów z połączeniem czatu bractwa:)

@Pepi Ka3eM liczę, że wspomniane przez Ciebie elementy zawitają niedługo w Elvenar mobile.
 

Midi67

Rozbójnik
Przed momentem zainstalowałem, następnie gra pobrała dodatkowo prawie 370MB .... i..... jestem pod wrażeniem płynności działania. Grałem do tej pory na puffinie (bez problemu większość ogarniałem) jednak jak na teraz apka jest ciekawsza. Nie przerzucę się w 100% na mobilną wersję bo jednak ekran laptopa daje większy komfort, oczywiście nie sprawdziłem wszystkich funkcjonalności tej wersji - jednak daję PLUS za wykonanie i działanie ...
 

Krzysztof23

Wędrowiec
Po około miesięcznym przedpremierowym teście aplikacji stwierdzam iż aplikacja prezentuje się dobrze. :)

Podstawowe funkcje gry działają w większości przypadków dobrze.

Mam tylko jeden drobny problem najprawdopodobniej nie wynikający z błędnej specyfikacji mojego urządzenia przenośnego.
W końcy sklep play dopuszcza instalację aplikacji na nim.

A mianowicie gdy jestem zalogowany na polskim serwerze aplikacja po kilku minutach działania wyłącza się i zostaję przeniesiony do pulpitu mego telefonu.

Sytuacja ta nie ma miejsca gdy jestem zalogowany na serwerze beta. Gra wtedy działa płynnie i da się wykonywać czynności związane z prowadzeniem miasta.

@Dragomira proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu i gratuluję zespołowi wydania dobrej gry.
 
Ostatnia edycja:

Axatloc

Wędrowiec
Kilka pytań. Jak zebrać skrzynie po motywacji? Jak odwiedzić członka bractwa i wrzucić mu PW w cud? Jak wejść w wiadomości i napisać i odczytać wiadomość? Jak walczyć w turnieju? Gdzie mogę się dowiedzieć co osoba którą motywuję chce mieć zmotywowane? Jeśli tego nie da się w tej aplikacji zrobić to po jaką cholerę mi ta aplikacja? Brak słów.
 

Krzysztof23

Wędrowiec
@Axatloc większość (jak nie wszystkie) wymienionych przez Ciebie czynności zostanie dodana wraz z nadchodzącymi aktualizacjami gry.:)

Tak jak napisał gracz @skuter @Dragomira wspomniała w najnowszym ogłoszeniu dotyczącym premiery aplikacji w Polsce , że następną funkcją która zostanie dodana będzie obsługa Antycznych cudów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry