• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Kult Feniksa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Gathran

Wędrowiec
Badziew jak nic coraz mniej zadań coraz gorsze nagrody ! widać jak nas support szanuje ! nikomu nie polecę tej gry i te ciągłe tandetne promocje , na jednostki etc !
 

DeletedUser2262

Guest
Czy są już jakieś informacje nt "Studni życzeń" - co oprócz diamentów będzie można zdobyć i w jakiej ilości?
PS Poprawcie mnie, bo jeśli dobrze zrozumiałem to od chwili postawienia w mieście "żywotność" budynku będzie wynosić 100dni?
 

DeletedUser1530

Guest
Ale świetnie się składa w całym evencie zdobędę 70 niebiańskich esencji. reszty zadań nie zamierzam wykonywać bo to tylko strata czasu dla mnie. nagrody nijak nie mają wartości dla mnie bo powoli staję się graczem militarnym a w tym evencie nie będzie nawet terenów stratega orków . nie ma się o co zawzinać.
 

Azulena

Rozbójnik
"Zestaw" budynków - a gdzie ja mam go postawić?
Zdobywanie ekspansji na mapie odpada, dawno zawędrowałam daleko od mojego miasta i mam wyłącznie "bardzo trudne". Zresztą wiadomo, ilość ekspansji jest ograniczona.

Można wymieniać stare budynki eventowe na nowe, ale pod warunkiem, że są LEPSZE oraz dokładnie tego samego rozmiaru....

Co do "Studni Życzeń", to jest w FoE od dawna. Jeśli będzie dokładnie taka sama, warto. ;)
 

DeletedUser2868

Guest
Mnie się wydaje że studnia będzie aktywna tylko 100 dni bo w kolejnym dużym evencie będzie znowu do zdobycia(są 3 w ciągu roku więc było by to logiczne), a jak będzie naprawdę warta zachodu to znowu trzeba będzie poklikać, a jak ktoś nie ma czasu to może wydać jakieś diamenciki... z czegoś przecież muszą żyć :D
 

DeletedUser110

Guest
Co Wy o 100 dniach....?
Zrzut_ekranu_2018-03-17_o_19.38.31.png

Chyba, że w polskim napisie jest błąd?
 

DeletedUser626

Guest
Błąd jest w napisach, zgłoszę do poprawy. Studnia będzie miała trwałość 100 dni.

Przy okazji, studnia jest zależna od rozdziału, więc i tak będzie się nadawała do wymiany, gdy tylko pojawi się w którymś evencie. A pojawiać się będzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Nigdzie nie mogłem znaleźć najnowszego filmiku, jak się później okazało, jest niepubliczny i zatrzeżony tylko dla osób rozporządzającym linkiem. Oczywiście w końcu do niego dotarłem. Jest w nim informacja o, zwanej po polsku, Studni Życzeń - czyli budynku 3x3, produkującym Złoto, Zasoby, Towary z Manufaktur, Punkty Wiedzy, lub Diamenty (według osób z forum Elvenar US). Z samej natury budynek jest mimochodem kuszący, bo w tej grze koło diamentów nie można przejść bez jakiegoś stosunku. Nie trudno też zauważyć, że jest to kopia budynku o tej samej nazwie, Studnia Życzeń, z innej gry firmy InnoG. - FoE.
Różnica polega na tym, że elvenarowską Studnię Życzeń skiepścili. Mówiąc to mam na myśli, że u nas ten budynek wygasa po 100 dniach. Lecz dzieje się jeszcze coś. W FoE budynek ten zmienia swój rozdział automatycznie, a u nas, niestety wraz z czasem zapada się w cień swojej dawnej świetności i jest po prostu rupieciem, produkującym 2k monet codziennie przez 100 dni, do wywalenia.
Mam takie marzenie, żeby z diamentowego zbioru z takiej Studni Życzeń, który z całą pewnością będzie wysoce prawdopodobny, wypadało po 100 diamentów z szansą 30%. Lecz nawet w FoE, gdzie znajduje się oryginalna wersja tego budynku, mamy 50 diamentów. Z jaką szansą? Tamtejsi gracze już to obliczyli i średnio 3 Studnie Życzeń, w ciągu 5 tygodniu, powinny dać jeden zbiór diamentów. Obliczał to jakiś rozżalony gracz, któremu przez 172 dni diamenty wypadły z 3 studni łącznie tylko raz. Podnosząc to do potęgi trzeciej, mocą tostera, udało się obliczyć szansę na zdobycie diamentów posiadając 3 Studnie: 2,9701%. Czyli dla jednego zbioru, przy jednej Studni, szansa wynosi niespełna jeden procent. No, akurat żeby w ciągu 100 dni zdążyło pyknąć.
 

DeletedUser1447

Guest
Może i o studnie powalczę, bo mimo wszystko może być ciekawa. Chyba, że nagroda dzienna miałaby opiewać w ilości 2 diamentów, to wtedy nie dziękuję :D


Gdzieś przeczytałem, że pewne nagrody z losowania odpadły, czy to prawda ??
 

DeletedUser3083

Guest
A mnie interesuje podstawowa rzecz, czyli lista zadań, bo bez niej trudno ocenić event.
 

DeletedUser2264

Guest
Szkoda, że czat padł zaraz po wejściu eventu.. :( @Dragomira, czy masz jakieś dobre wieści, czy trzeba poczekać na kolejną aktualizację?

Nieaktualne, czat wrócił :) Huraaaa :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry