• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Kult Feniksa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3033

Guest
W skład zestawu wchodzi 5 budyneczków te trzy główne nagrody do tego latarnia która jest dzisiaj i pawilon . A tak dodam jak się dowiedzieć jakie są ciekawe nagrody a jakie zbędne to proste te ciekawe rzadziej wypadają a te zbędne za pierwszym podejściem :)
 

DeletedUser2879

Guest
W skład zestawu wchodzi 5 budyneczków te trzy główne nagrody do tego latarnia która jest dzisiaj i pawilon . A tak dodam jak się dowiedzieć jakie są ciekawe nagrody a jakie zbędne to proste te ciekawe rzadziej wypadają a te zbędne za pierwszym podejściem :)
Dziękuje Tobie bardzo :)
aczkolwiek mam kolejne "głupie" pytanie.... w oficjalnym ogłoszeniu nie widziałam by były wypisane te itemy więc skąd wiadomo że akurat te?

Edit. dobra popatrzyłam na obrazek w OO i widzę te itemy aczkolwiek mogliby je wymienić z nazwy... Takie jakieś te ogłoszenia tutaj są... hm... okrojone :(
 

DeletedUser1865

Guest
Fenix. Totalnie fajfusiaty Event. Jak na razie, najgorszy z dotychczasowych. Trzy wejścia po 140 i trzy razy skrócenie czasu x 2. Czy w tym Evencie nie ma innych nagród??? A może potraktować całość ciepłym moczem?
 

DeletedUser

Guest
studnia życzeń? 1% szans na diamenty i to aż 10 sztuk? toż to szkoda miejsca na te 3x3... szansa na nagrody główne tylko jeśli wydamy całą esencję na największe jajka i to tylko w dni o podwójnych piórkach, zbierając wszystkie jajka z miasta, a i tak zabraknie około 1100 esencji... no chyba, że od razu chodziło o to żeby gracz płacił złotówkami
 

DeletedUser1447

Guest
Czy w przypadku gdy jest zadanie "przeprowadź zwiad 2 prowincji lub wybuduj 2 budynki na poziom 10" jest możliwość zrobienia 1 zwiadu i wybudowania 1 budynku?
 

DeletedUser1447

Guest
Nie, tak nie zalicza, albo dwa zwiady, albo dwa budynki

Ciulowo strasznie w takim razie xDDD

wulgaryzm//Urdur


Edit:

Nusion jednak byłeś w błędzie, właśnie zaliczyło mi zadanie z budynku, chociaż wcześniej miałem zaliczone za zwiad.

Urdur - Myślę że wyraz napisany przez Ciebie na zielono jest większym wulgaryzmem niż wyraz zastosowany przeze mnie. Dlaczego to tak ??

ciul

wulgarnie:
1. wyzwisko używane w stosunku do mężczyzn; skurwysyn, chuj;
2. członek męski; fiut
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser875

Guest
a co to za jaja że losuje nagrodę dnia z 25 procentową szansa a pięć razy z rzędu losuję nagrody z 13 procentowej szansy coś z tym nie jest w porządku i to taką samą
 

DeletedUser1490

Guest
Tak, tak u mnie to samo. Losowane są nagrody o niższych % szansy !
No i czy u kogoś również nie otwiera się Elvenar ?
 

visit0r

Paladyn
Tak, tak u mnie to samo. Losowane są nagrody o niższych % szansy !
No i czy u kogoś również nie otwiera się Elvenar ?
ktos twierdzil ze za kazdym razem musi zostac wylosowana nagroda z najwyzsza mozliwa szansa trafienia ?? generalnie to juz bylo omawiane na forum, kazde losowanie to kazdorazowo losowa szansa na dana nagrode, % sie nie sumuja, 4 losowania nie dadza 100% na wygranie dziennej nagrody
 

DeletedUser3049

Guest
Mam pytanie odnośnie setu budynków, przykładowo mam 3 główne budynki z setu oraz latarnie czy połączenie ich da mi 4 bonusy? czy będę potrzebował jeszcze pawilonu jaku 5 budynek? bo nie wiem czy wydać esencję na pawilon którego na dobrą sprawę nie potrzebuję jeśli dostane bonus z tych 4 budynków.
 

DeletedUser1496

Guest
Nie jestem pewna jak będzie tym razem, ale jeśli poprzedni event jest jakimś wskazaniem, to wygląda to następująco:
jeden budynek musi być podłączony do drogi, bonus z linku jest aktywowany przez dołączenie drugiego budynku, ile różnych budynków uda Ci się podłączyć do wybranego, tyle bonusów tam aktywujesz. I ważne - muszą to być różne budynki, takie same nie aktywują bonusów.
Możesz podejrzeć jak to wygląda ze starego eventu - na Felyndral na moim koncie :)
 

DeletedUser110

Guest
A ja mam ewent z głowy.
Zrób produkcję stali, drewna i marmuru 3h. To mnie zniszczyło.
Stal robię normalnie, drewno mógłbym, bo mam 2 fabryki na potrzeby produkcji Kauczuku, ale...
nie postawię mikrofabryczki marmuru o wielkości 1x2.
Czemu? Miejsce na pewno wygospodarujesz - ktoś mógłby napisać.
Miejsce to by się jakoś pewnie wygospodarowało. 1x2 to nie brzmi jakoś strasznie.
Tyle, że na postawienie takiej mikrofabryczki 20 ludków potrzeba. Mając populację -24.665 tego nie da się zrobić.
To są skutki ograniczania ekspansji z badań i blokady ekspansji z mapy.
Wielkie dzięki dla IG :oops:
Proszę tylko nie pisać, że mogłem przed ewentem popatrzeć na spojlery i zawczasu tę mikrofabryczkę postawić.
W żywiołaki wszedłem przed spojlerami ewentowymi i - jak już pisałem tu czy tam - jedynym rozwiązaniem braku miejsca na żywiołacki przemysł było zburzenie Rezydek.
Rozumiem, że ma być trudno na pewnym etapie, ale... to już się robi ewidentny sygnał: żeby sobie pograć dalej, musisz zapłacić :(
Niech Ci co płacą mają przewagę, ja to akceptuję. Ale gracze "niediaksowi" niech też mają szanse na dalszy rozwój. Oczywiście wolniej i przesuwając się w rankingu w dół, ale niech będzie na ten rozwój szansa. A nie: STOP - dalej bez płacenia nic nie osiągniesz.
 

DeletedUser1496

Guest
Tyle, że na postawienie takiej mikrofabryczki 20 ludków potrzeba. Mając populację -24.665 tego nie da się zrobić.
To są skutki ograniczania ekspansji z badań i blokady ekspansji z mapy.
Tak niestety to będzie pewnie wyglądać niedługo i u mnie i u wielu innych, na razie jestem w Niziołkach.
Dlatego pomysł z ekspansjami za schematy popieram .... czym się tylko da :)
Tylko @Dragomira - pospieszcie się, zanim ludzie w sumie troszkę przywiązani do tej gry .... zaczną po prostu odchodzić :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry