• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Letnie Przesilenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser878

Guest
Świetnie! Jestem ciekaw, co będą dawały te budynki, poza fajnym wyglądem. Jakieś bonusy? Ludzi? Kulturę?
 

DeletedUser964

Guest
Na serwerze testowym były prawie same budynki kulturowe, choć w jeden dzień pojawiła się Księga Tajemnic (a przynajmniej tak była podpisana nagroda dnia). Wracając do budynków kulturowych, w większości to już istniejące niemotywowalne (czyli niewielkie) dekoracje, którym zmieniono kolory, nazwy i polepszono staty, ale bez przesadyzmu.

Edit. Zapomniałbym o nagrodach za "słoneczka", one rzeczywiście są lepsze, ale dużo ciężej je odblokować. Chociaż to pewnie jest na wiki, więc nie będę jej tu przepisywać.
 

DeletedUser37

Guest
Fajnie fajnie ale nie myślałem ze tak szybko to u nas wprowadza. Mam tylko nadzieje ze wyeliminowali błędy które były na becie, to co się działo w pierwszych dniach to był jakiś cyrk :)

PS: Jakby ktoś chciał zadanka, to proszę o PW.
 

DeletedUser964

Guest
Fajnie fajnie ale nie myślałem ze tak szybko to u nas wprowadza. Mam tylko nadzieje ze wyeliminowali błędy które były na becie, to co się działo w pierwszych dniach to był jakiś cyrk :)

PS: Jakby ktoś chciał zadanka, to proszę o PW.

Do tej pory nie naprawili sporej części błędów. Dzisiaj 2 razy nie dostałem moon splinterów za wykonanie zadania.
 

DeletedUser878

Guest
Teraz widzę. Budynek z ludnością i kulturą. I to nie tak mało. Dobra nagroda. :)
 

DeletedUser192

Guest
pierwsze smieszne questy, a tu nagle "zbierz 9 reliktow" no to sobie pogralem :D
 

DeletedUser110

Guest
Na Relikty trzeba będzie poczekać do turnieju... Mam na myśli graczy z kilkudniowymi zwiadami.
 

sylwiakalk

Wędrowiec
Zebrać Relikty to błachostka w porównaniu z zadaniem gdzie trzeba rozwiązać 20 konfliktów lub posiadać 200 prowincji....
Dodam tylko że wskoczyło mi automatycznie odliczanie prowincji których mam na chwilę obecną 81, czyli brakuje mi jeszcze 119 do zaliczenia zadania....
I co Wy na to?
 

DeletedUser192

Guest
dobrze rozumiem, ze druga linia zadan (ta bez odliczania godzin) jest jednorazowa i idzie ja skonczyc?

pytam bo jak mam codziennie 9 reliktow zdobywac (zwiad 3 dni) to szkoda mojego czasu :p
 

DeletedUser37

Guest
Rozwiąż jeszcze kilka, tak żeby teoretycznie było 10-11/20 jak dalej się nie zmieni to napisz do supportu. Bo 118 prowincji w życiu nie zrobisz do końca eventu.
 

DeletedUser772

Guest
Rozwiązałam wszystkie konflikty w prowincji i zaliczyło mi prowincję a nie konflikty:mad::mad::mad:

Ja rozwiązywałem po kolei konflikty z myślą, że te 6 prowincji jakoś dobiję do 200. Ale w momencie rozwiązania 20 konfliktu zaliczyło mi zadanie - i dopiero wtedy też zmieniła się jego treść :)
 

DeletedUser80

Guest
Taktyka jak widzę jest prosta - uzbierać 140 gwiezdnych i otworzyć najdroższą skrzynię, resztę ignorować.
Chyba że w ostatni dzień wydać resztę:)
Jeżeli nie pasuje dzienna nagroda opuścić otwieranie.
 

sylwiakalk

Wędrowiec
Taktyka jak widzę jest prosta - uzbierać 140 gwiezdnych i otworzyć najdroższą skrzynię, resztę ignorować.
Chyba że w ostatni dzień wydać resztę:)
Jeżeli nie pasuje dzienna nagroda opuścić otwieranie.
Nie jest powiedziane że jeśli otworzysz którakolwiek skrzynię to dostaniesz nagrodę dnia. Dostajesz jedną z wymienionych nagród (% to prawdopodobieństwo otrzymania tej nagrody) +Słoneczne Błyski.
 

DeletedUser37

Guest
Nie bardzo wiedziałem gdzie to napisać, chodzi o konkurs związany z Letnim przesileniem, więc piszę tu ;)

@Dragomira nagrody otrzymamy na jednym świecie czy na wszystkich w których gramy? Jak na jednym to mi proszę dodać na Arendyllu :) Dziękuję.
 

DeletedUser48

Guest
Nie jest powiedziane że jeśli otworzysz którakolwiek skrzynię to dostaniesz nagrodę dnia. Dostajesz jedną z wymienionych nagród (% to prawdopodobieństwo otrzymania tej nagrody) +Słoneczne Błyski.
Akurat ta Kwiatowa Klatka, która wygrałem pojawiła się w magazynku i ..... trzeba ja wykupić za diamenty. Śmiech pusty może ogarnąć, co to za wygrana za którą trzeba płacić, chyba, że coś mi sie pokićkało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry