• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Letnie Przesilenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1104

Guest
Wielkie dzięki za informację :) skrzynki otwarte, obserwatorium nie wylosowałam (co mnie cieszy), za to posypało się trochę okruchów i udało mi się zdobyć II skałę :D tym pozytywnym akcentem event skończył się dla mnie i czekam na kolejny ;)
 

DeletedUser878

Guest
Witam, od wczoraj jest ta sama nagroda codzienna, mianowicie obserwatorium, jednak za 11 h ma być już niedostępna, natomiast event kończy się za 13h. Czy to znaczy, że na ostatnie 2h pojawi się nowa codzienna nagroda, czy nie będą już dostępne?
Zmiany nagrody już nie będzie. Event się skończył, ten czas, który teraz jest, gracze mają na wydanie resztek księżycowych okruchów, gdyby ktoś nie zdążył.
 

DeletedUser935

Guest
od wczoraj po zdobyciu 9 reliktów prawie całą dobę patrzyłem na 45 okruchów ( jakby zgodnie z czasem,zostało przecież ponad 1 dzień i byłoby zadanie ) miałbym szanse wybrać skrzynie za 50 ale jednak byłyby jakieś tam nagrody... o skale nie pisze bo wszystko chyba zostało napisane, podsumuje, z mojej strony - sam pomysł z Eventem ciekawy i niezły, ale realizacja i komercja delikatnie mówiąc wylały dziecko z kąpielą... pozostał niesmak i spore rozczarowanie...
 

DeletedUser192

Guest
no i po evencie. nie podobal mi sie, ale po kolei:

1. gralem na 2 swiatach, na jednym elfy w epoce orkow, na drugim ludzie w epoce orkow. na zadnym nawet nie przekroczylem polowy do drugiej nagrody, nie mowiac juz o trzeciej. kilka razy udalo sie wylosowac okruchy ale trzeba miec baaaaaaaardzo duzo szczescia zeby zalapac sie na druga nagrode bez kupowania okruchow.

2. codzienne zadania robione zawsze, jednorazowe zadnia - nie zrobilem tylko ostatniego gdzie trzeba podnosic budynki (mam kulture na minusie). wiec za darmo zebralem ile sie dalo.

3. totalnie nietrafiony pomysl z roznymi codziennymi nagrodami za losownie. jak bym wiedzial ze tak to bedzie wygladac, albo wiedzial co kiedy bedzie losowane to bym przyoszczedzil na sensowne losowania (cos do ludnosci), a skonczylem z duza iloscia drobnicy kulturowej 2x1 ktorej nawet nie bede budowal bo mi sie nie bedzie chcialo tego potem przestawiac.

4. na minus tez brak ostrzezenia czy tam odliczania godzin (od 72 godzin czy cos) do konca eventu. jakies tam male losowanie pewnie stracilem. nie boli strata.

podsumowanie: event projektowany pod kupowanie okruchow, z przesadnie skomplikowanym systemem nagrod codziennych i co najgorsze z bardzo mala iloscia sposobow na pozyskiwanie okruchow. a mozna dawac za produkcje okruchy, za motywacje, za walke - za wiele rzeczy. ale nie. od gory wiadomo ile darmowy gracz zdobedzie i kropka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry