• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Letnie Przesilenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser449

Guest
Akurat ta Kwiatowa Klatka, która wygrałem pojawiła się w magazynku i ..... trzeba ja wykupić za diamenty. Śmiech pusty może ogarnąć, co to za wygrana za którą trzeba płacić, chyba, że coś mi sie pokićkało.
Naprawdę? Akurat mi jej nie odblokowało, więc sprawdzić nie mogę - zadanie "spleć zaklęcie" mi to uniemożliwia.
Zarówno dzisiejsza codzienna, jak i "wielkie nagrody" są na poziomie ~117 kultury oraz populacji na kratkę, a więc całkiem nieźle. Lecz jeśli wszystkie należy budować za diamenty... ktoś z bety mógłby rozproszyć wątpliwości? Czy wszystkie nagrody wymagają diamentów do ich postawienia?
 

DeletedUser945

Guest
załóżmy, że otworzyłam złotą skrzynie i wylosowałam 50 pkt wiedzy
mam 10 miejsc
czy to znaczy, ze 40 ksiag mi przepadnie?
 

DeletedUser48

Guest
załóżmy, że otworzyłam złotą skrzynie i wylosowałam 50 pkt wiedzy
mam 10 miejsc
czy to znaczy, ze 40 ksiag mi przepadnie?
Nie przepadnie, zwracam honor jeżeli chodzi o KwiatowąKlatkę, pojawiła się nowa zakładka w inwentarzu i tam jest do postawienia jako wygrana, moje niedopatrzenie i wielkie przepraszam.
 

DeletedUser192

Guest
mam nadzieje, że zadanie: ulepsz 3 budynki na 4 poziom lub wyżej będzie działało z budynami produkcyjnymi wróżek :p bo jakoś tak wyszło, że mam -31000 kultury :p
 

DeletedUser772

Guest
mam nadzieje, że zadanie: ulepsz 3 budynki na 4 poziom lub wyżej będzie działało z budynami produkcyjnymi wróżek :p bo jakoś tak wyszło, że mam -31000 kultury :p
Pff, nie zaliczyło mi rezydencji i warsztatu... to co zaliczy jako rozbudowanie budynku?
 

DeletedUser

Guest
Otwarłem kilka skrzyń i nagrody za ich otwarcie ani widu ani słychu...
 

DeletedUser964

Guest
mam nadzieje, że zadanie: ulepsz 3 budynki na 4 poziom lub wyżej będzie działało z budynami produkcyjnymi wróżek :p bo jakoś tak wyszło, że mam -31000 kultury :p

Powinno zadziałać, niezależnie od typu budynków, w końcu 4 poziom to 4 poziom.

Najbardziej opłaca się otwierać skrzynkę za 140, bo proporcjonalnie daje najwięcej słoneczek i pozwala najszybciej odblokować najlepsze nagrody, które są dają dwukrotnie więcej ludzi i kultury, niż na becie.
Lista bodajże 21 zadań krąży już gdzieś w internecie, więc nie ma problemu, aby przygotować się do nich z wyprzedzeniem.
 

DeletedUser1043

Guest
Lista bodajże 21 zadań krąży już gdzieś w internecie, więc nie ma problemu, aby przygotować się do nich z wyprzedzeniem.
A mogłbyś ją tu zapodać, bo nie mogę jej znaleźć (albo nie wiem jak szukać).
 

DeletedUser37

Guest
dwukrotnie więcej ludzi i kultury, niż na becie.
Wszystko zależy w którym rozdziale jesteśmy tu a w którym na becie, im dalej jesteśmy w grze tym lepsze staty budynków (przynajmniej tych głównych) chyba że coś zmienili to przepraszam.

Przykładowo:
Skała Venara I: beta IV rozdział 380 i 380, tu w V 460 i 460, w VIII 940 i 940
Skała Venara II: beta IV 570 i 570, tu w V 690 i 690, w VIII 1400 i 1400
Skała Venara III: beta IV 950 i 950, tu w V 1150 i 1150, w VIII 2300 i 2300
wymiary takie same

@KozaK69 wysłałem Ci wiadomość z zadaniami, tu nie wiem czy mogę je zamieścić.
 

DeletedUser964

Guest
Wszystko zależy w którym rozdziale jesteśmy tu a w którym na becie, im dalej jesteśmy w grze tym lepsze staty budynków (przynajmniej tych głównych) chyba że coś zmienili to przepraszam.

Że też na to nie wpadłem :/ Ale dzięki za informację.

A mogłbyś ją tu zapodać, bo nie mogę jej znaleźć (albo nie wiem jak szukać).

Mógłbym, ale nie jestem pewny, czy nie zostanie to źle odebrane przez władze, więc prosiłbym o jakąś oficjalną zgodę.

No i mam jeszcze pytanie do graczy z bety, po 21 (czy coś koło tego) zadaniu nie mamy możliwości wykonywania kolejnych niedziennych misji. Czy po prostu jest ich tylko 21, czy to wina jakiegoś błędu? Na becie mam trochę ponad 1000 moon splinterów i mam dość małe szanse, aby odblokować tym wszystkie eventowe budynki.
 

DeletedUser37

Guest
No i mam jeszcze pytanie do graczy z bety, po 21 (czy coś koło tego) zadaniu nie mamy możliwości wykonywania kolejnych niedziennych misji.

U mnie też po 21 zadaniu się skończyło. Mogliby dodać jakiś komunikat na koniec, coś na styl, gratulacje ukończyłeś wszystkie zadania związane z letnim przesileniem albo coś podobnego. ;)
 

DeletedUser580

Guest
Mógłbym, ale nie jestem pewny, czy nie zostanie to źle odebrane przez władze, więc prosiłbym o jakąś oficjalną zgodę.
Przy poprzednim konkursie wkleiłam bez niczyjej zgody. Nie bądź mięczak, wklejaj. Zobaczysz, wszystko będzie dobrze.

Z innej beczki: jak to pięknie, że dzięki Konkursowi wszyscy zapomnieli, że mają prowincje obstawione Orkami, grzyby hoduje się tygodniami, a drzewko technologii jest zablokowane przez obligatoryjne odkrycie cudów wszystkich typów. Elvenarowe nastroje wróciły do normalności, a wszystko dzięki księżycowym okruszkom. Jakie to śliczne. Jakie zmyślne. ;)
 

DeletedUser925

Guest
Mam problem w przypadku zadania dobowego w letnim przesileniu.
Dzisiejsze zadanie było dosyć proste. Zarówno partner jak i ja od razu go wykonaliśmy. Potem partner zbierał swoje surowce po 9 godzinach i zaliczyło mu [sic!] kolejne zadanie które będzie odblokowane i widoczne dopiero za 15 godzin. O co chodzi?
Po zebraniu wszystkich surowców u mnie nic takiego sie nie wydarzyło, a on ma zieloną fajkę obok zadania, że już wykonane. Czy to błąd?
 

DeletedUser626

Guest
Proszę o kontakt z supportem, niech Twój partner opisze co się stało, sprawdzimy to :)
 

zata

Zwiadowca
Potwierdzam - u mnie również po zbiorze surek zadanie wyświetliło zielonego "ptaszka" jako zaliczone ale po chwili zniknął i odlicza czas dalej - nagrody nie dostałem :)
Więc zapewne jutrzejsze zadanie to zbierz określoną ilość dóbr (u mnie to były 3h zbiory).

-----------------------------------------------------
Bug na becie ma status confirmed :p
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry