• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań: Maskarada

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

jakub357

Łucznik
Jeżeli evet kończy się o północy to przedłużenie go do 3 nad ranem zdecydowanie zrekompensuje problemy które wystapiły.

>>Oni<< nie szanują Naszego czasu.
Eventy do 3 w nocy, konkursy o 12 w południe w środku tygodnia... Nic, tylko robić event do 3:00, potem pójść spać na 8h do 11:00, żeby następnie wstać i rozwiązać krzyżówkę.
 

DeletedUser2278

Guest
wezcie wy sie ogarnijcie z tymi powalonymi zadaniami z maskarady, w jednym chcecie 26 reliktow a za chwile w nastepnym kolejnych 14 reliktow
co mam wam to se z tylka wyczarowac????????
wprowadzcie cos takiego aby kazda odwiedzina u sasiadow lub bractwa dawala jakis prezent a co za tym idzie relikty a nie wymagacie reliktow nie wiadomo skad
 

Hassano

Łucznik
Też wam sie zawiesza gra gdy wejdziecie w inną zakłądke na necie i potem wrócicie do miasta? Po powrocie nic sie już nieda kliknąć musze odświeżać strone
 

Elelkal

Rozbójnik
Też wam sie zawiesza gra gdy wejdziecie w inną zakłądke na necie i potem wrócicie do miasta? Po powrocie nic sie już nieda kliknąć musze odświeżać strone
Ten problem jest znany już od kilku miesięcy, dotyczy on przeglądarki a nie gry, także zgłaszanie tego nic nie da. Jedyny działający sposób to zmiana przeglądarki na inną lub zainstalowanie starszej wersji przed wprowadzeniem tej "technologii" powodującej zawieszanie się gry( ale tutaj ryzykujemy bezpieczeństwem, także warto się zastanowić czy gra jest tego warta). Na chwilę obecną błąd występuje na Chrome oraz Firefox. Podobno też na Microsoft Edge, na Operze nie pamiętam. Na pewno błąd nie występuje na Maxthonie.
Poza tym flash zniknie z internetu w 2020 więc wcale nie zdziwiłbym się gdyby nie mieli zamiaru naprawiać tego błędu. W sumie może w ten sposób wymuszą przejście na html5.
 
Ostatnia edycja:

jakub357

Łucznik
Ja muszę odświeżać dwukrotnie. Za pierwszym razem strasznie się zacina, laguje. Dopiero za drugim działa dobrze, na jakiś czas. Gram na IE.
 

DeletedUser80

Guest
Proponuję przed zmianą okna kliknąć na ikonkę w prawym dolnym rogu forum/wiki i zostawić na wyborze.
 

DeletedUser1778

Guest
Też wam sie zawiesza gra gdy wejdziecie w inną zakłądke na necie i potem wrócicie do miasta? Po powrocie nic sie już nieda kliknąć musze odświeżać strone
Nie wiem jak jest u innych, ale u mnie w chrome naprawia sie kiedy zwiększe rozdzielczość do 110% i ja przywrócę na 100%. Nie pamiętam jak to odkryłem, ale działa.
 

DeletedUser646

Guest
Główna nagroda nie jest warta robienia tych zadań... W przemarszu stad nagrody były OK, ale tu... szkoda czasu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry