• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań: Maskarada

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
staty nagrody głownej mimo iż nie sa może całkowicie bezwartościowe, to jednak nie oszukujmy się szału nie ma. Pomysł z budowaniem niebonusowych fabryk - taaa kreatywność muszki klozetowej w połączeniu z roztropnością sedesu (to może też tłumaczyć ich ciągoty, że tak często każą nam produkować produkty gównopodobne :confused:, bo jak nie nawóz to gnój albo inny obornik - wiadomo ciągnie wilka do lasu... yyy znaczy się kibla :D) a efekt widać na załączonym obrazku
Nagrody za wykonanie zadań... tylko 1pw i bonusy na zwiad 1 min... jak sie czeka 60h to ta 1 min robi wrażenie... szał!!! A że trzeba za to wszystko zapłacić surką to ja chyba postoję. + wygospodarować miejsce na nowe fabryki... a to już bez komentarza, bo cenzuralne określenia nie chcą przejść przez klawiaturę
 

DeletedUser1530

Guest
no cóż już od jakiegoś czasu stwierdziłem że eventy w elvenar to strata czasu, zasobów i towarów. Budynki eventowe to nawet nie jałmużna względem zainwestowanych środków w wykonanie zadań. więc podobnie jak w przeganianiu bydła napisałem że z buraków to u mnie cukru nie będzie, to i w tym evencie Estrella balu nie urządzi
 

Hassano

Łucznik
Wiadomo jak będą finalnie wyglądać zadania do eventu?? bo w sumie lekko sie podszykowałem żeby to w dzień ogarnąć całe a jak mi zmienią drastycznie to oszaleje :D
 

DeletedUser1953

Guest
Był płacz, że trzeba budować manufaktury niebonusowe? - był
Był płacz, że trzeba zapłacić trochę towarów za nagrody - był
Teraz będą zadania satysfakcjonujące płaczków ale kosztem tego, że nie będzie ułatwienia w postaci wiedzy jakie zadania będą
dzięki czemu te zadania będą (być może) stanowiły jakieś, (jakiekolwiek) wyzwanie i gra będzie miała odrobinę sensu (kosztem tego, że znowu znajdą się jakieś płaczki którym się to nie spodoba i będą płakać jak to im źle).
Tym którzy chcą dostać nie wiadomo co za darmo i zawsze kiedy chcą proponuję powrót do pieluszek.
Pozdrawiam wszystkie płaczki
ps.
nagrody w rodzaju skrócenia czasu 1 min faktycznie stanowią sytuację kuriozalną :)
 

Azulena

Rozbójnik
Czy ktoś mi może podpowiedzieć CO jest do zrobienia w tym zadaniu:

Maskarada-5.jpg


JUŻ WIEM. Tłumacz Google. :p :p

EDIT: Następne zadanie: Użyj raz zaklęcia Moc Zasobów. Użyłam. I FIGA. Dziękuję za taki event.
 

DeletedUser1503

Guest
w 6 zadaniu jest bład - trzeba zdobyć, nie użyć mocy zasobów
 

Osteres

Zwiadowca
Znowu ewent niedopracowany :(
Większość zadań jest w j. angielskim.
Jedno z zadań jest błędnie z przetłumaczone. Zamiast "Użyj zaklęcia Moc Zasobów" powinno być "Zdobądź zaklęcie Moc Zasobów"
W dodatku te nagrody... Co mi po nagrodzie skracającej zwiad o 1 min czy też o 3 min nawet jak ich jest kilka?
Zwiad trwa ponad 50 godzin - te kilka minut nic praktycznie nie daje :(
 

DeletedUser1731

Guest
Co za osły zajmują się to gra programiści - KPINA!
Jedno z zdań handluj z hurtownikiem po angielsku.
Zadanie Użyj raz zaklęcia moc zasobów nie działa użyłem kilka razy i du...pa nie ma to jak zrobić coś i od razu dać ale żeby juz w nastepnym zadaniu ciekawe co dalej?
 

DeletedUser1892

Guest
Co za osły zajmują się to gra programiści - KPINA!
Jedno z zdań handluj z hurtownikiem po angielsku.
Zadanie Użyj raz zaklęcia moc zasobów nie działa użyłem kilka razy i du...pa nie ma to jak zrobić coś i od razu dać ale żeby juz w nastepnym zadaniu ciekawe co dalej?
W tym zadaniu jest błąd w tłumaczeniu, już to było poruszane w temacie. Powinno być WYPRODUKUJ MOC ZASOBÓW. Użyj tego zaklęcia będzie dalszym zadaniem w evencie.
 

Azulena

Rozbójnik
Jest błąd w tłumaczeniu. Powinno być "Zdobądź" a nie "Użyj" :)
Dziękuję Drogi Sąsiedzie :) :)

Właśnie przed tym, nim pojawił się event (o którym nic nie wiedziałam, bo do głowy mi nie przyszło najmniejsze podejrzenie, że znowu jakiś event), odebrałam z Akademii to zaklęcie.
W skrzynkach u odwiedzanych Sąsiadów akurat same zaklęcia - te pozostałe.

Może przez ten czas, kiedy będzie mi się robić to zaklęcie w Akademii, ktoś poprawi tłumaczenia... Ale event w zasadzie już "spalony", więc mogą nie poprawiać. :(
I gdzie to słynne niemieckie "Langsam, langsam, aber sicher"....
 

DeletedUser1953

Guest
Nosy do góry robaczki dzisiaj o 20:00 startuje turniej będzie można to zaklęcie zdobyć w 1, 4, 7, 10 i każdej kolejnej prowincji turniejowej :)
 

DeletedUser1517

Guest
Czy ktoś mi może podpowiedzieć CO jest do zrobienia w tym zadaniu:

Maskarada-5.jpg


JUŻ WIEM. Tłumacz Google. :p :p

EDIT: Następne zadanie: Użyj raz zaklęcia Moc Zasobów. Użyłam. I FIGA. Dziękuję za taki event.



Nieczęsto coś piszę ale poziom niechlujstwa w tym evencie jest po prostu żenujący. No chyba, że teraz w eventach dochodzi dodatkowa trudność z pseudotestem na inteligencję ;P

Tak sobie trochę ulżyłam, nie bierzcie tego zbytnio do siebie, po prostu poprawcie "ludzie władni" :)

pozdrawiam i miłego rozkodowywania zagadek ;)
 

DeletedUser1953

Guest
klepnij jedną ofertę u hurtownika i będzie po zadaniu. Nawiasem mówiąc nie znam angielskiego :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry