• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań na aplikacji: Crash i nieumarli!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3033

Guest
hmm bez koloryzowania pisz a tak przy okazji odśwież gre jak nie pomogło to pudu nie będzie więc pisz :)
 

Tajniakos

Paladyn
Zakończyłem linię zadań i .... nie dostałem nagród z eventu...Czy czekać do jego formalnego zakończenia czy pisać do suportu, co radzicie?

NIe pomogło nawet odinstalowanie i ponowna instalacja.
@Mirandis jak nie masz budynków w inwentarzu i nic innego nie pomogło to nie ma na co czekać tylko pisz do suportu ponieważ nagrody powinny w nim się znaleźć zaraz po ukończeniu lini zadań z iventu :)
 

Lanariko

Szef kuchni
wiem ze mnie za chwile tutaj zlinczujecie ale jak czytam te marudzenie o prowincjach to mnie trafia...
młodzi gracze wiadomo że nie maja z nimi problemu, a ci bardziej doświadczeni?
no kluczowym słowem jest tu "doświadczeni"
doświadczeni przeszli juz niejeden event i wiedza że praktycznie w każdym są prowincjie do zaliczenia, jaki problem jest posiadanie 2-3 prowincji po zwiadzie, ale nie podbitych?
kto powiedział ze prowincje trzeba podbijac natychmiast?
podbijasz puść od razu nastepny zwiad - tak zeby zawsze był zapas.
jakikolwiek event by to nie był czy na apce czy w kompie, to wiadomo ze kiedyś on będzie i wiadomo ze na 90% potrzebne beda prowincje na mapie... do tego nawet nie trzeba spoilerów
 

Tajniakos

Paladyn
jakikolwiek event by to nie był czy na apce czy w kompie, to wiadomo ze kiedyś on będzie i wiadomo ze na 90% potrzebne będą prowincje na mapie... do tego nawet nie trzeba spoilerów
@lanariko dlaczego mielibyśmy Ciebie zlinczować? Napisałaś to co myślisz i każdy ma tutaj do tego prawo a w tym co napisałaś/eś jest sporo racji
Ja popełniałem na początku gry właśnie ten błąd w gonitwie za ekspansjami i to się przy iventach mściło bo nie miałem odkrytych prowincji a zwiad trwa już około 40 godzin. w chwili obecnej ucząc się na swoich błędach mam 30 odkrytych prowincji czekających na podbicie. Jak potrzebuje troszkę miejsca w mieście to je podbijam ale cały czas staram się robić tak żeby nie mieć ich mniej jak 10 co wystarcza w razie potrzeby :)
 

DeletedUser3324

Guest
Nagrody jednak się znalazły....:) To ja jestem chyba trochę nieuważny.
Uwaga: nagrody same nie spadają do zasobnika budynku po ukończeniu ostatniego zadania. Musiałem wejść w banner eventu i tam odkliknąć "zakończ zadanie" i dopiero wówczas oba budynki eventowe wskoczyły :)
Tak że - dziękuję za szybką reakcję suportu i objaśnienie co i jak. Byłem przekonany że zakończenie ostatniego zadania robi coś automatycznie. Jak widać - przekonanie błędne.
Dzięki!
 

DeletedUser3332

Guest
No niestety, ilość konfliktów do rozwiązania jak i ilość reliktów do zdobycia (co jest związane z kolejnymi konfliktami do rozwiązania) przerosła mnie. Reszta zadań w miarę OK, ale w/w to lekka przesada, a szkoda bo szło nieźle. Boli jednak fakt ze dochodząc do ostatniego zadania nic ciekawego się nie zdobyło :(
 

Bija

Zwiadowca
No niestety, ilość konfliktów do rozwiązania jak i ilość reliktów do zdobycia (co jest związane z kolejnymi konfliktami do rozwiązania) przerosła mnie. Reszta zadań w miarę OK, ale w/w to lekka przesada, a szkoda bo szło nieźle. Boli jednak fakt ze dochodząc do ostatniego zadania nic ciekawego się nie zdobyło :(

Ja odpadłam na przedostatnim zadaniu...
Jestem początkująca, a i tak nie do przejścia bez diaxów... Chyba że coś źle robiłam?
 

DeletedUser110

Guest
Akurat ilość reliktów nie była zaporowa, bo trwał turniej. Co prawda trzeba było przechodzić z kompa na fon, ale problematyczne to zadanie nie było. Zaliczało relikty zdobywane na turnieju.
 

DeletedUser110

Guest
Konflikty faktycznie były grubą sprawą. Przyznam, że pomagałem sobie przyspieszeniem zwiadu tymi "pomocnikami" po 20 i 14 godzin. Z tym, że je właściwie zmarnowałem - budynki będące główną wygraną leżą w worku.
 

DeletedUser3324

Guest
Spoilery do eventu poszły z wyprzedzeniem, warto mieć w zanadrzu zawsze 2-3 prowincje nie podbite. Moim zdaniem event prosty, do szybkiego ogarnięcia, a turniej zgrał się idealnie z zadaniem na relikty :)
 

Bija

Zwiadowca
Co mi po odkrytych prowincjach (mam ich z 10) jak jestem za słaba żeby je podbić :) także dla początkujących moim zdaniem nie do przejścia.
 

Tajniakos

Paladyn
Co mi po odkrytych prowincjach (mam ich z 10) jak jestem za słaba żeby je podbić :) także dla początkujących moim zdaniem nie do przejścia.
Bija i tutaj jesteś w błędzie bo akurat ten ivent dedykowany był głównie początkującym graczom, którzy nie mają jeszcze podbitej dużej ilości prowincji co się wiąże z długim oczekiwaniem na zwiad a i walki w prowincjach na początku nie są bardzo ciężkie. Jedynym ograniczeniem może być mała ilość kasy i młotków dlatego warto klikać w mapkę a i bractwo w wymianie towarów i w motywkach na pewno pomoże o ile w takowym jesteś. Zależy jaką strategię obierzesz w ivencie
 

visit0r

Paladyn
Co mi po odkrytych prowincjach (mam ich z 10) jak jestem za słaba żeby je podbić :) także dla początkujących moim zdaniem nie do przejścia.
pierwsze 10 prowincji powinno byc do podbicia jednostkami ktore dostajemy w gratisie po wykonaniu jakiegos dziwnego zadanka z głównej linii zadań, jeśli dobrze pamiętam to jest po 100 jednostek 3 typów, a wystawiasz do walk po 5 i zazwyczaj nie giną
 

Bija

Zwiadowca
Bija i tutaj jesteś w błędzie bo akurat ten ivent dedykowany był głównie początkującym graczom, którzy nie mają jeszcze podbitej dużej ilości prowincji co się wiąże z długim oczekiwaniem na zwiad a i walki w prowincjach na początku nie są bardzo ciężkie. Jedynym ograniczeniem może być mała ilość kasy i młotków dlatego warto klikać w mapkę a i bractwo w wymianie towarów i w motywkach na pewno pomoże o ile w takowym jesteś. Zależy jaką strategię obierzesz w ivencie

Jestem w bractwie, mam odkrytych 58 prowincji z czego 45 zdobytych, zrobiłam błąd na samym początku ze chcialam ekspansji wiecej i podbijalam jak glupia, i teraz nie wytwarzam aż tyle towaru żeby je w miarę szybko podbijać. Nie mam miejsca zeby rozbudowywać. Jestem na 3 rozdziale dopiero i skutkują błędy z 1 i 2 rozdziału.

A bractwo mam mało aktywne, na 25 osób aktywnych jest może ze 4-5 i to nie na tyle żeby coś wymieniać :(
 

visit0r

Paladyn
Jestem w bractwie, mam odkrytych 58 prowincji z czego 45 zdobytych, zrobiłam błąd na samym początku ze chcialam ekspansji wiecej i podbijalam jak glupia, i teraz nie wytwarzam aż tyle towaru żeby je w miarę szybko podbijać. Nie mam miejsca zeby rozbudowywać. Jestem na 3 rozdziale dopiero i skutkują błędy z 1 i 2 rozdziału.

A bractwo mam mało aktywne, na 25 osób aktywnych jest może ze 4-5 i to nie na tyle żeby coś wymieniać :(
Zmiana bractwa czasami pomaga, na kasację nieaktywnych kont która od razu zwiększy obroty na rynku nie ma co liczyć ;(
 
Status
Zamknięty.
Do góry