• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Linia zadań: Urocze Drzewko

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Hassano

Łucznik
Po prostu robisz event bo i tak niema nic innego do roboty a budynek będzie sobie leżał w inwentarzu..
 

DeletedUser192

Guest
Po prostu robisz event bo i tak niema nic innego do roboty a budynek będzie sobie leżał w inwentarzu..

robienie eventu wymaga logowania sie dosc czesto, a granie smokow to u mnie logowanie co 20 godzin bo szybciej nie da sie produkowac... :D

glowna nagroda bez many? szkoda zachodu.
 

gamin

Rozbójnik
Event można zrobić "przy okazji", zawsze to jakieś urozmaicenie, ale nagroda i tak będzie zalegać w inwentarzu jak kilkanaście innych bo jest za słaba żeby ją wykorzystać w mieście.
 

DeletedUser629

Guest
Też miałam nie robić tego eventu .... ale poświęcę swój cenny czas ... i troszkę się pobawię ... a kulturkę wymienię na tą nieużyteczną ... bo jakoś jeszcze mi się ostała z epoki przedlodowcowej :D:D
Bardzo nie lubię jak mi coś zalega w inwentarzu, bo i po co ma tam być jak nigdy jej nie postawię ... więc robię "czystkę" .... stawiam ją - nacieszę się nią i ... kasuję :p
 

DeletedUser1870

Guest
fajnie jakby ktoś dał linka do listy zadań albo ją wprowadził, byłoby prościej. Fajnie wiedziec co bedzie potrzebne.
Co to jest " co w trawie piszczy" ? bo ja akurat nie wiem.
 

DeletedUser1297

Guest
124 kultury w mojej epoce kontra 85 (bodajże) z budynku z drzewka (w przeliczeniu na "kratkę"). Nie przekonuje mnie to ale stuknę ten event...

Dlaczego w Elvenar nie ma takich motywacji jak diamenty w FoE? To naprawdę zniechęca...
 

jakub357

Łucznik
Dlaczego w Elvenar nie ma takich motywacji jak diamenty w FoE? To naprawdę zniechęca...

O jakiej motywacji w formie diamentów w FoE mówisz? Czy można je jakoś uzyskać za eventy?
Pytam, ponieważ jeśli jakieś rozwiązanie zostało wprowadzone do FoE, to zapewne jest też możliwym, aby uświadczyć czegoś podobnego w Elvenarze. W sumie to wszystko od Innogames jest niemalże na jedno kopyto, czytaj - ten sam Dział Marketingowy.
 

DeletedUser1297

Guest
Gram w tę grę (Elvenar) jakieś pół roku. I jeszcze nie zdarzyło się bym z zadań czy z eventu wygrał diamenty. Po prostu takich wygranych nie ma. Dlaczego? To właśnie zniechęca...

W FoE diaxy wpadają mi co chwilę. I jest na bieżące "wydatki". A gram tylko na 3 światach. Wszystko....
 

DeletedUser449

Guest
Dzisiaj ukończyłem 20 zadań. Pozostało mi ostatnie. Mimo to, eventu nie ukończę jeszcze przez co najmniej kilka dni, gdyż wymagane jest rozwiązywanie konfliktów na mapie świata, co oznacza że trzeba czekać na ukończenie trzech zwiadów.
Dla mnie to nie problem, w końcu mam jeszcze 11 dni. Ale to zadanie jest bardzo trudne do wykonania przez graczy posiadających duże ilości prowincji. Zwiad potrafi trwać przecież nawet pięć dni.
Przetrzymywanie już zbadanych prowincji nie jest dla mnie rozwiązaniem, gdy prowincje są potrzebne nie tylko w przypadku powiększeń miasta, ale i pozyskiwania boskich ziaren.
Przy okazji - zadanie 16, czyli zbadanie technologii zaliczyło mi automatycznie. Jestem w XI rozdziale.
 

DeletedUser629

Guest
Tak odnośnie diaxów to dorzucę do pieca :D
Tak masz tu racje ... dostaje się te diamenciki ... jak dłuższy czas nie wchodzisz na grę... może jakiś - miesiąc ...< drapie się po głowie>
ale chyba nie po to tu jestem... żeby raz na miesiąc wejść w grę tylko po to ... aby otrzymać diamenty ... chyba Obsługującym się cosik pomieszało .. :(
ale na pocieszenie ... całkiem nieźle też się gra bez diamentów ... albo z małą jej ilością ;) :D
 

DeletedUser967

Guest
Ja właśnie zakończyłem event i spokój mam. Nagroda główna wiadomo - do niczego, ale kilka dodatkowych pw i zaklęć wpadło w trakcie.
 

jakub357

Łucznik
Tak masz tu racje ... dostaje się te diamenciki ... jak dłuższy czas nie wchodzisz na grę... może jakiś - miesiąc ...< drapie się po głowie>
ale chyba nie po to tu jestem... żeby raz na miesiąc wejść w grę tylko po to ... aby otrzymać diamenty ... chyba Obsługującym się cosik pomieszało .. :(
ale na pocieszenie ... całkiem nieźle też się gra bez diamentów ... albo z małą jej ilością ;) :D
no tak, ale wiele fajnych elementów, jak ciekawe budynki, są dostępne tylko za diamenty...
 
Status
Zamknięty.
Do góry