• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Nadchodzi: Nowy styl forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Hassano

Łucznik
Drago nie bądź aż tak poprawnie polityczna.. tam nie było żadnego wulgaryzmu a tylko ostrzejsze określenie sąsiadów zaa miedzy.. I bardzo mnie ciekawi dlaczego niby nie możesz zrobić sobie zielonego forum.. najlepiej niech cały świat ma ten "siwo koperkowy róż" i wszędzie wszystko będzie wyglądać tak samo.. Właśnie forum powinno być urozmaicone i niepowtarzalne a nie..
 

Azulena

Rozbójnik
Nie byłam dość dawno na Forum, weszłam dziś i .....

Nie wolno używać brzydkich słów, opanuj się, spokojnie, tylko spokojnie....

Jak by to powiedzieć najdelikatniej....

Osoby, które to wymyśliły nie są empatyczne, a do tego mają najpewniej wspaniały wzrok, czego im szczerze zazdroszczę, natomiast nie mają wyobraźni czego im nie zazdroszczę.

Ja mam dużą krótkowzroczność, co sprawia, że lubię duży, wyraźny druk i na papierze i na ekranie, a na ekranie, co powie każdy okulista, dodatkowo aby nie męczyć wzroku, ważne są KOLORY.

Kontrast czerń-biel na czymś w rodzaju żarówki (ekran świeci....) dla oka jest straszny, natomiast nasze "stare" Forum było i ładne i bardzo CZYTELNE.

Bywałam tu rzadko z braku czasu, teraz nie będę zaglądać z braku możliwości czytania bez trudności.... :( :(

Dodatkowo, nie wiem DLACZEGO wszystko to co "moje" zostało przeniesione z wygodnego i logicznego miejsca na górze, na tę dziwaczną "belkę" na dole.

Cały układ Forum jest jakiś inny, nie mam czasu się przyglądać na czym to polega, ale nic nie mogę znaleźć z tego, co znałam.

Naprawdę nie rozumiem PO CO ktoś robi ZMIANY DLA SAMEJ ZMIANY?! :(
Jak nie mają nic sensownego do roboty, to niech przygotują porządną ankietę dla Graczy, niech zapytają co MY byśmy chcieli, żeby "oni" zrobili.

EDIT:
co do samych "skórek" - mam Forum prywatne na portalu oferującym bezpłatne Fora. Mam je 5 lat.

Tam, na BEZPŁATNYM prywatnym Forum (używam Adblock, więc nawet reklama tylko jedna, tekstowa) mam do wyboru około 40 różnych skórek!!!
Niech "oni" sobie obejrzą takie portale albo co, no już zwyczajnie słów brak ....
 

zata

Zwiadowca
Ehh przecież oni sami tej skórki nie robili - macie w stopce kto jest za nią odpowiedzialny - zlecili to tej agencji albo ewentualnie kupili od nich skórke za 30 USD i nanieśli zmiany.
 

Deleted User - 172852

Guest
Mi też pasował stary wygląd i układ forum. Obecny jest nieakceptowalny dla osób z wadami wzroku. A osoby ze zdrowymi oczami niebawem przestaną mieć je zdrowe, gdyż ta żarówa potrafi wypalić dziury na wylot.
Zupełnie nie rozumiem psucia czegoś co jest dobre i sprawdzone.
 

DeletedUser629

Guest
Wypisze co mnie razi w tym wyglądzie forum .... :confused::eek:
- słabo widoczne nicki ... np. @agafi99
- słabo odznaczające się od tekstu ... tytuły tematów
- za jasna ramka główna (ta z awatarem) ... do ramki postów
- emotikonki za "mgłą"
 

Deleted User - 172852

Guest
Może to głupie... Ale chciałam stworzyć nowy temat i okazało się, że nie wiem jak :) Nowy layout albo jest kulawy, albo moje upośledzone oczy czegoś nie dostrzegają :) W każdym razie nie umiem się odnaleźć w tych zmianach :)
Może mi ktoś zdradzić jak tworzy się teraz nowe tematy? Kiedyś był do tego przycisk w widocznym miejscu :)
 

Deleted User - 172852

Guest
@Alex35 uwielbiam twoje motto pod kreską ... hmm samoczynnie uśmiech mi na buzi się pojawia :)

Oj, chyba się zarumieniłam :) Dzięki :) Cieszę się, że na cos się przydaje i że ktoś zwraca na to uwagę :)
Niestety, to nie jest mój wymysł. Takie zdanie znalazłam w jakimś miesięczniku w latach 80-tych :) Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że stanie się to moim życiowym mottem :)
 

Hassano

Łucznik
Jak wejdziesz w dany dział masz poza obszarem forum ... duży + w zielonym kółku po prawej stronie na dole ... :)
chyba nic nie pokręciłam ;)

NIe no miejsce super niema co.. Dobrze że zielone to kółko bo inaczej by nie było widać na tle tych drzew.. A nie jednak sie da :D zróbcie je w odcieniach jak gałęzie za nim to może nie będzie trzeba modów do forum bo nikt nic nie napisze.. Ehhh to sie robi już żałosne bo do tej pory było tylko niesmaczne..
 
Status
Zamknięty.
Do góry