• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser629

Guest
@najamoon ... gratki że tak dobrze się dobraliście i jesteście otwarci :)
... no cóż za bardzo mnie ludzie zawiedli tu w grze .. jestem w top2 na Arendyllu :)
i nie mam zamiaru zmieniać Bractwa tu mi bardzo dobrze, wreszcie znalazłam to Swoje miejsce w szeregu :);):rolleyes::cool:
 

Rudolf

Zwiadowca
Oj muszę ze swoimi pogadac, bo jak idziemy po trupach do celu, to jest to trochę nie wygodne takie chodzenie. Może odpuścimy sobie, żeby nas top2 przegonili, bo oni po trupach nie chodzą, oni trupy omijają.
 

DeletedUser1863

Guest
nie chodzi o kłótnie , ale o wyrównanie szans , duuużych bractw i tych które dopiero zaczynają gre , dlaczego by nie zrobić koszyków ? bractwa od 1 do np: 50 , 51 d0 100 . wtedy te mniejsze bractwa też miały by szanse na nagrody które już w momencie startu ewentu są przeznaczone dla czolowych bractw . pozdrawiam elwenarowców
 

DeletedUser1496

Guest
Hej :)
Już gdzieś w poście na forum żartowałam, żeby zorganizować to na wzór rozgrywek w piłkę nożną, zorganizować ekstraklasę, I ligę, II ligę, może III ...
Może się okazać, że ten pomysł - żart przypadłby niektórym do gustu.:rolleyes:;)
Tak poważnie, to chciałabym, żeby więcej bractw było "ładnie" nagradzanych, nie tylko pierwsza trójka, to byłaby motywacja do większego zaangażowania się, no i oczywiście zachęta do lepszej współpracy w bractwach. :)
I oczywiście bardzo proszę IG, żeby przynajmniej postarało się "wyrównać szanse" - o tym też już gdzieś wspominałam :p
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser1550

Guest
Na ta chwile przygody sa nieatrakcyjne,jesli chodzi o nagrody i czas stracony na zdobycie odznak. To tez trzeba zmienic, bo nie ma motywacji,oprocz pomocy bractwu . A potem ,mimo wlozonego czasu traci sie zdobyte odznaki...
 

DeletedUser1964

Guest
nie chodzi o kłótnie , ale o wyrównanie szans , duuużych bractw i tych które dopiero zaczynają gre , dlaczego by nie zrobić koszyków ? bractwa od 1 do np: 50 , 51 d0 100 . wtedy te mniejsze bractwa też miały by szanse na nagrody które już w momencie startu ewentu są przeznaczone dla czolowych bractw . pozdrawiam elwenarowców

A czy nie będzie problemu dla bractw, które znajdą się - odpowiednio - na 50 i 51 miejscu? Znów będzie płacz "bo trafiliśmy z najlepciejszymi" :D
 

Azulena

Rozbójnik
Gram od lat.. dokładnie od 15 czerwca 2013 roku ;) w grę niemieckiej firmy Playata, zupełnie innego typu niż Elve.

Tam są "pojedynki" pomiędzy Graczami, jest Liga do tego - Liga to jest właśnie taki podział, jaki by można zastosować tutaj. Jak w powyższych propozycjach.
Bractwa można sklasyfikować (WYŁĄCZNIE na potrzeby Przygody, na codzień nie chcę być klasyfikowana!), oczywiście napisać kawałek kodu, aby to się odbywało automatycznie.
Czyli w jednej Przygodzie Bractwo było by np. w Lidze 4, a w następnej w Lidze 5 - albo 3. ;)
Zmiana pozycji w Lidze (używam ten nazwy umownie) w trakcie trwania Przygody, nie zmieniałaby przyporządkowania do grupy Bractw biorących udział w Przygodzie.

Klasyfikacja to oczywiście pozycja w rankingu, a grupa Bractw (np. ta umowna Liga 5 lub 21) to grupa startująca do nagród dla swojej "Ligi".

Każdy wyższy poziom w "Lidze" miałby do podziału nieco lepsze nagrody, aż do najwyższego poziomu i najlepszych nagród.

Ponieważ "nagrody" to pixele, które nie mają żadnej wartości realnej, naprawdę nie rozumiem, czemu nie miało by ich być dużo więcej.

Tak, aby nawet całkiem malutkie Bractwa mogły się ścigać w ramach swojej "Ligi" o fajną nagrodę.
 

jakub357

Łucznik
Ponieważ "nagrody" to pixele, które nie mają żadnej wartości realnej, naprawdę nie rozumiem, czemu nie miało by ich być dużo więcej.

Ponieważ, po co iść graczowi na rękę i dawać mu coś za wysiłek włożony w grę, co oni rozumieją za darmo - skoro owy gracz może wydać pieniążki, kupić diamenciki i tym sposobem zwiększyć przychód IG?
 

DeletedUser2014

Guest
Dokładnie tak. Nie można dać zbyt wiele, bo wtedy mniej się zarobi. To po prostu biznes. ale czy można ganić firmę za to że chce zarobić? Każdy z nas lubi pieniążki. jeśli nie chce się wydawać kasy na grę to po prostu można grać bez diamentów. tyle że wtedy ma się tyle ile sie ma. tak, gram bez diamentów i dobrze mi z tym :p
 

Azulena

Rozbójnik
Ponieważ, po co iść graczowi na rękę i dawać mu coś za wysiłek włożony w grę, co oni rozumieją za darmo - skoro owy gracz może wydać pieniążki, kupić diamenciki i tym sposobem zwiększyć przychód IG?

No właśnie, największy problem z IG to ich pojęcie o marketingu.
Marketing w wydaniu IG to jak "inteligentny inaczej".
Ceny diamentów zawrotne, w przypadku serwerów polskich mające się nijak do poziomu dochodów.

Ja uważam, że wydawanie pieniędzy na grę, którą "ktoś" przecież robi, utrzymuje, aktualizuje, itd., itp. jest OK.
Na moje inne gry wydaję pieniądze, jak najbardziej - nie często i nie wiele bo mnie nie stać. Ale co jakieś 2 m-ce coś tam sobie zawsze kupię.
W tamtych "innych" Grach wiele osób tak ma - oczywiście, są tam też dzieciaki, co mają bogatych rodziców. Ale większość Graczy to dorośli ludzie, oglądający każdą złotówkę przed wydaniem.
Gry to rozrywka - każdy ma inne rozrywki, ale każdy gotów jest przeznaczać na nie cześć budżetu.
Ale chodzi o to, JAKĄ część...

Wszystkie moje inne gry mają ceny dostosowane do lokalnego rynku - tylko IG nie umie tego zrobić. Wydawcy moich innych gier znają starą jak handel zasadę - lepiej zarobić 1 złotówkę niż NIC. Tylko IG woli NIC niż 1 złotówkę. No to ode mnie mają NIC.

Kupiłam diamenty przez 1,5 roku 3 razy, najmniejszą ilość - ale kiedy je kupiłam i wydałam w grze, zorientowałam się, że nie dość iż są strasznie drogie, to ich wartość w grze jest o wiele niższa, niż waluty za złotówki w moich innych grach. DNO.

Przepraszam za zbyt długi wywód, w zasadzie nie na temat..... Ale to się łączy z nagrodami za Przygody. Trzeba Graczy ZACHĘCAĆ DO GRY, a nie stale odstraszać, dołować, irytować i obrażać. :(
 

DeletedUser1865

Guest
Będę miał trochę inne zdanie od większości tutejszych wpisów. Cały Turniej Bractw, który ja określam mianem Wyścigu Szczurów, można sobie spokojnie odpuścić. Pierwsza trójka dostaje po jakiejś nagrodzie, następnych 47 po ochłapie, a powyżej 50-go miejsca nic Za to trzeba nabudować całą masę niebonusowych manufaktur. To niemal taki sam gniot jak poprawka 1.39, gdzie zabrano nagrody z Dzwonnicy/Latarni. Z pomocą Sąsiedzką już dawno przestałem odwiedzać kogokolwiek z sąsiadów. Szkoda czasu i energii. Powiem szczerze. Takie "wynalazki" Szanowni Autorzy Gry mogą sobie wsadzić w miejsce, w którym plecy kończą swą szlachetną nazwę. Przeporwadziłem głosowanie w swoim Bractwie i wspólnie podjęliśmy decyzję. W TAKIE GNIOTY NIE WCHODZIMY!!!
 

DeletedUser1530

Guest
no dobra dorzucono zaklęcia i szybki bonus z PW.
tylko po co. gracze którzy mają miasta z budynkami 20+ lvl mają tego na pęczki. Czy wam tak ciężko wymyślić coś nowego a co by nie trafiało się w turnieju. podejrzewam oczywiście że punktów orientacyjnych będzie więcej i do ich otwarcia potrzeba będzie więcej odznak. Akurat mieszkam w pobliżu lasu to zapraszam do siebie, bo ja nie jestem jeleń a z tego co słyszę od myśliwych jest ich tam całkiem sporo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Azulena

Rozbójnik
Po przeczytaniu w "Trąbce" o nowej edycji Przygód, przyszłam zobaczyć co nowego w nagrodach...

No cóż, to coś do PW, które można przechować w inwentarzu, może być fajne... o ile jeszcze coś fajnego potrafią wymyślić...

Ale co poza tym?

Moje miasto jest aktualnie całkiem nie gotowe na tę "rozrywkę", całe wolne miejsce, czekające na nową wersję Przygód, zostało już zajęte przez budynki elfickie - nie będę teraz tego burzyć, to by już była przesada.
Końcowa nagroda z ostatniego eventu zajmuje masę miejsca, zresztą część "zestawu", który mam, również.
Pewnie to właśnie pod kątem Przygód, zrobili to takie ogromne - żeby zachęcić do zburzenia tego dla potrzeb Przygody... :p

Ogólnie - dziękuję, postoję, nie warto.

Wielka szkoda, że nie będę mogła porobić czegoś razem z moim Bractwem, ale cóż, naprawdę nie mam czego zburzyć tym razem. :(
 
Do góry