• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2929

Guest
Jak zrobiliście już listę odznak jakie się ma zdobyte, to można było zrobić tak żeby była lista całego bractwa żeby można było wiedzieć czego już nie produkować. Tak trzeba wszystko ustalać na czacie. Myślę że to ułatwiłoby wszystkim udział w Przygodzie Bractw
 

Pantherapardus

Wędrowiec
Świetne nagrody super zabawa :). No, ale jestem przekonany, że ogrom ludzi będzie walczył. Bractwa z top 10 - bo tak im zależy na chodzby punkciku oni dla pkt zrobią wszystko będą tłuklli skrzynki za skrzynką brnęli przez śniegi alaski, nie jedli nie pili nie spali - to normalne. "Młode bractwa" i młodzi gracze - bo wszystko jest nowe a i nagrody z punktu widzenia gracza będącego na początku drzewka, wydają się jakieś fajniejsze. Dla mnie - jak zwykle strata czasu - w ogóle wszystkioe te eventy są dedykowane młodszym słabszym graczom. Gracze z końca drzewka są już zbędni, kto tam co już miał wydać to wydał, teraz tylko są obciążeniem - bo trzeba drzewko powięlkszać - . Kase bije się na młodych. .
 

DeletedUser2927

Guest
Pewnie, że tak, pamiętam jak się zajarałam moją pierwszą Przygodą :D. Lista jak najbardziej ma sens tylko wymaga jako takiego zorganizowania w bractwie.
 

Azulena

Rozbójnik
Mam w Bractwie osoby, które nie grały jeszcze wtedy, kiedy były poprzednie Przygody.
Dlatego
zaczęliśmy robić - żeby każdy mógł zobaczyć, co to takiego.

Ale jest problem - Gracze robią odznaki, a ja ich NIE WIDZĘ, na liście posiadanych przez Bractwo odznak, na mapie Przygód.

Czy coś jest świadomie zmienione, czy znowu jakiś błąd???

Napisałam do moich, żeby nie wpłacali odznak sami, ja powiem, czego brak (z tej listy) i wpłacę - a tu figa, widzę tylko swoje!
 

DeletedUser2927

Guest
Kattina, mój komentarz miał na celu wyrazić zdziwienie, że PW będę służyły TYLKO do wpłacania innym graczom na cuda :). Tego się obawiałam i niestety, ponoć tak jest. Dla mnie to ograniczenie, bo wolałabym wpłacić na technologię na przykład albo i nie, widzimisię gracza ;D Też wydaje mi się, że w poprzedniej Przygodzie widziałam tylko swoje odznaki.
 

DeletedUser2264

Guest
Kattina, mój komentarz miał na celu wyrazić zdziwienie, że PW będę służyły TYLKO do wpłacania innym graczom na cuda :). Tego się obawiałam i niestety, ponoć tak jest. Dla mnie to ograniczenie, bo wolałabym wpłacić na technologię na przykład albo i nie, widzimisię gracza ;D Też wydaje mi się, że w poprzedniej Przygodzie widziałam tylko swoje odznaki.

Nie mogłam być pewna czy uważasz to za dobry czy zły zabieg :)) Te PW można wrzucać w cuda sobie lub innemu graczowi.. A to, że w badania już nie to kolejna akcja pod tytułem "za szybko się rozwijacie"..
 

DeletedUser2927

Guest
Domyślam się, trudno to wywnioskować po jednym słowie :). Ojjj, i tak już odnośnie tego rozwijania się uderzyliśmy do modów, bo wkurza mnie/nas koncept drzewek, z których nie można wybierać co się chce rozwijać, tylko trzeba rozwijać wszystko w ostatecznym rozrachunku. Odpowiedź mnie wbiła w bambosze i tak w nich zostałam.
 

DeletedUser1447

Guest
Domyślam się, trudno to wywnioskować po jednym słowie :). Ojjj, i tak już odnośnie tego rozwijania się uderzyliśmy do modów, bo wkurza mnie/nas koncept drzewek, z których nie można wybierać co się chce rozwijać, tylko trzeba rozwijać wszystko w ostatecznym rozrachunku. Odpowiedź mnie wbiła w bambosze i tak w nich zostałam.

W sumie bojkotowałaś już Civilization też? Tam również trzeba wszystko "w ostatecznym rachunku rozwijać" w drzewku nauki. Chyba że zanim jeszcze wszystko rozwiniesz to już nie ma Cie na mapie bo jakiś Ghandi rozbił Cie armią?
 

DeletedUser2927

Guest
Póki co, jeszcze nic nie bojkotowałam, wszystko przede mną ;) Civilization nie znam, mam jedynie porównanie do Foe, i smuci mnie, że tam mogą co nieco omijać w drzewku, że nie wspomnę o produkcji PR na dzień i wydajności Pereł...
 

Azulena

Rozbójnik
Napisałam do Pomocy gry z pytaniem, czemu nie widzę wszystkich odznak Bractwa, już dostałam odpowiedź - byłam pewna, że widziałam wszystkie odznaki, a okazuje się, że nie było tak.

Wpłacać też można tylko swoje odznaki. Czyli jak kogoś nie będzie (nagle coś wypadnie) to jego odznaki przepadną. :(

Była o tym mowa na Forum, po pierwszej Przygodzie, dużo osób pisało, że "Arcy" powinien widzieć wszystko, chyba wzięłam te propozycje Graczy za już zrealizowane...

Bo tak powinno być... przecież to ma być wspólna zabawa, a trochę trudno uzgadniać co kto ma robić, na zasadzie "wszyscy ze wszystkimi" uzgadniają - lepiej, żeby przynajmniej jedna osoba (lepiej więcej - arcy i magowie) miała wgląd ile czego już mamy i co potrzeba.

Jak mnie już nuży to stałe nienadążanie twórców za potrzebami... już się nawet nie irytuję tylko mam coraz bardziej dość...
Jak wyżej pisze SybillaTheCat (super nick :) ) dlaczego w FoE potrafią różne rzeczy zrobić nieco lepiej, a tu nie?
 

DeletedUser2264

Guest
Napisałam do Pomocy gry z pytaniem, czemu nie widzę wszystkich odznak Bractwa, już dostałam odpowiedź - byłam pewna, że widziałam wszystkie odznaki, a okazuje się, że nie było tak.

Wpłacać też można tylko swoje odznaki. Czyli jak kogoś nie będzie (nagle coś wypadnie) to jego odznaki przepadną. :(

Była o tym mowa na Forum, po pierwszej Przygodzie, dużo osób pisało, że "Arcy" powinien widzieć wszystko, chyba wzięłam te propozycje Graczy za już zrealizowane...

Bo tak powinno być... przecież to ma być wspólna zabawa, a trochę trudno uzgadniać co kto ma robić, na zasadzie "wszyscy ze wszystkimi" uzgadniają - lepiej, żeby przynajmniej jedna osoba (lepiej więcej - arcy i magowie) miała wgląd ile czego już mamy i co potrzeba.

Jak mnie już nuży to stałe nienadążanie twórców za potrzebami... już się nawet nie irytuję tylko mam coraz bardziej dość...
Jak wyżej pisze SybillaTheCat (super nick :) ) dlaczego w FoE potrafią różne rzeczy zrobić nieco lepiej, a tu nie?

Bo to chyba działa tak, że albo robicie listę kto co i ile zrobi, albo spontan i radość z przygody dla czystej satysfakcji.. dlatego bractwa nie robią listy, robia PB spontanem, ale satysfakcja jest tak słaba, że następnych PB już im się nie chce..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Choco111

Wędrowiec
Witam wszystkich forumowiczów :)) jestem tu po raz pierwszy i mam pytanie do biorących udział w Przygodach .Zebrałam zaklęcie i zdobyłam jedwab u kupca a mimo to nie zaliczyło mi zadania -nie zdobyłam kapelusza czarownicy ,czy Wam zalicza wszystkie zadania? Szkoda mojego zaklęcia :((
Gram na Felyndral
W okienku po lewej musisz mieć to wyświetlone i po zdobyciu wszystkiego co potrzeba musisz to zatwierdzić :)

Przygoda rozpoczęła się o 12:00 i ma trwać 5 dni, a po północy pokazuje już że 4 dni. Bardzo dziwne zjawisko... Według licznika doba na grze ma 12 godzin :( Chciałabym wiedzieć o której jest koniec? Licznik chodził niepoprawnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry