• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Za kulisami: Elvenar staje się mobilny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2076

Guest
No cóż - widać do wersji przenośnej też wykorzystują niewol... znaczy się praktykantów z wymiany studenckiej. Przy okazji widać jak oni się biedaki ustawiają na przenośność - zanim gra dobrze tam zagości będzie miała oceny 1,5 :D
 

DeletedUser2022

Guest
Link do aplikacji jest na becie udostępniony, a tutaj wam się nie chciało? czy może oczekujecie że każdy będzie szukał godzinami linku?

Aplikacja jest NIEZGODNA z moim urządzeniem. LG K10 (2017) Dual sim LTE.
Dodajcie zgodność bo pobrać się nie da!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Christo

Rozbójnik
Link do aplikacji jest na becie udostępniony, a tutaj wam się nie chciało? czy może oczekujecie że każdy będzie szukał godzinami linku?

Aplikacja jest NIEZGODNA z moim urządzeniem. LG K10 (2017) Dual sim LTE.
Dodajcie zgodność bo pobrać się nie da!
A masz oficjalne ogłoszenie, że w PL jest już dostępna?
 

Christo

Rozbójnik
Chodziło mi bardziej o udostępnionym linku, a nie zgodności. Link może i na becie jest, ale tutaj nie ma i nie będzie, bo nie ma jeszcze aplikacji pod PL. Mój błąd.

Co do zgodności apki to idź na BETE i tam miej pretensje.
 

DeletedUser2022

Guest
Chodziło mi bardziej o udostępnionym linku, a nie zgodności. Link może i na becie jest, ale tutaj nie ma i nie będzie, bo nie ma jeszcze aplikacji pod PL. Mój błąd.

Co do zgodności apki to idź na BETE i tam miej pretensje.
Nie, będę pisał tutaj po Polsku, mam od tego polski team aby zgłosili iż ich aplikacja jest niezgodna z moim androidem 7.0
 

Christo

Rozbójnik
Nie, będę pisał tutaj po Polsku, mam od tego polski team aby zgłosili iż ich aplikacja jest niezgodna z moim androidem 7.0
I co z tego, że jest ich? Polski team nie ma obowiązku nic w tym momencie robić (chyba, że ich dobra wola), bo to nie jest apka pod PL. Idź na odpowiednie forum, gdzie Cie wysłuchają. Bye
 

DeletedUser626

Guest
@Rycerski Mogę zgłosić problem, jeśli znajdujesz się na terenie Wielkiej Brytanii lub Francji, pobierasz aplikację legalnie ze sklepu i nie działa. Jeśli jednak pobierasz ją z linka, z terenu Polski to masz dwie podstawowe opcje:
1. Oficjalny sklep poinformuje Cię, że wszystkie Twoje urządzenia są niezgodne z aplikacją, właśnie dlatego, że z terenu Polski nie możesz jej pobrać (legalnie). Urządzenie może działać bardzo dobrze, gdy aplikacja będzie już dostępna dla PL, ponieważ "niezgodność" polega tylko na niewspieranej lokalizacji.
2. Piracka wersja może odrzucić Twoje urządzenie, ponieważ cóż.... jest piracka i IG nie ma na nią wpływu.
 

DeletedUser2022

Guest
Nieodpowiednie zachowanie.
[Fragment usunięty przez moderatora]

@Rycerski Mogę zgłosić problem, jeśli znajdujesz się na terenie Wielkiej Brytanii lub Francji, pobierasz aplikację legalnie ze sklepu i nie działa. Jeśli jednak pobierasz ją z linka, z terenu Polski to masz dwie podstawowe opcje:
1. Oficjalny sklep poinformuje Cię, że wszystkie Twoje urządzenia są niezgodne z aplikacją, właśnie dlatego, że z terenu Polski nie możesz jej pobrać (legalnie). Urządzenie może działać bardzo dobrze, gdy aplikacja będzie już dostępna dla PL, ponieważ "niezgodność" polega tylko na niewspieranej lokalizacji.
2. Piracka wersja może odrzucić Twoje urządzenie, ponieważ cóż.... jest piracka i IG nie ma na nią wpływu.

Jest to oficjalna aplikacja ze sklepu Google Play.
Ale faktycznie przez wyszukiwarkę nie mogłem jej znaleźć,
pojawiła się dopiero po wejściu w link który umieszczony jest na forum bety.
Jeśli faktycznie jest to spowodowane przez blokadę dostępu dla kraju z którego się loguję, to postaram się wejść przez proxy czy coś..
ok, załatwione.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser629

Guest
@Rycerski a co tak tu szalejesz hehe ... w Polsce jeszcze nie jest udostępniona ta apka - chwilowo tylko dla Polaków za granicą :)
Ale do rzeczy,
weszłam w apke i pisze że jest aktualizacja i bez niej nie da rady wejść na grę, ponieważ u Nas w store play jest niedostępna
Więc weszłam jeszcze raz w ten link co wrzucił @kopsta na 3 stronie i od nowa pobrałam i się zaaktualizowało i działa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
@Rycerski a co tak tu szalejesz hehe ... w Polsce jeszcze nie jest udostępniona ta apka - chwilowo tylko dla Polaków za granicą :)
Ale do rzeczy,
weszłam w apke i pisze że jest aktualizacja i bez niej nie da rady wejść na grę, ponieważ u Nas w store play jest niedostępna
Więc weszłam jeszcze raz w ten link co wrzucił @kopsta na 3 stronie i od nowa pobrałam i się zaaktualizowało i działa :)
aktualizacja (o ile masz na mysli ver 1,39) troszke pogorszyla działanie motywowania sasiadów na mapie ;( moim zdaniem dostep do menu bractwa odwiedzaniej osoby nie jest az tak bardzo wazny aby jego kosztem obnizac predkosc rozdawania motywek
 

DeletedUser629

Guest
@visit0r taką wersję mi aktualizowało z któregoś tam września, ale na store play była aktualka z początku października nie wiem czy jest jeszcze jedna czy tylko ta 1.39
a ja zastanawiałam się co takiego wprowadzili nowego, nie robię motywacji - i tak po paru sąsiadach gra się resetuje... zbieram i nastawiam manki i robię " przewijanka " zadań ;)
muszę sprawdzić na spokojnie ... bo kliknęłam na ratusz i potem nie mogłam pozbyć się tych ikonek na dole do ratusza ... musiałam resecik gry zrobić ... ponadto po wylogowaniu się z gry aplikacja nie chce się wyłączyć ... minimalizuję okno i zamykam .... może coś źle robię ... kompik mam obstukany, a telefon do niedawna miałam tylko do rozmowy ... więc jestem laik :D
Jakieś podpowiedzi ? będę wdzięczna :)

Brakuje tu postów ... czy mi się wydaje ;)
 

visit0r

Paladyn
@visit0r taką wersję mi aktualizowało z któregoś tam września, ale na store play była aktualka z początku października nie wiem czy jest jeszcze jedna czy tylko ta 1.39
a ja zastanawiałam się co takiego wprowadzili nowego, nie robię motywacji - i tak po paru sąsiadach gra się resetuje... zbieram i nastawiam manki i robię " przewijanka " zadań ;)
muszę sprawdzić na spokojnie ... bo kliknęłam na ratusz i potem nie mogłam pozbyć się tych ikonek na dole do ratusza ... musiałam resecik gry zrobić ... ponadto po wylogowaniu się z gry aplikacja nie chce się wyłączyć ... minimalizuję okno i zamykam .... może coś źle robię ... kompik mam obstukany, a telefon do niedawna miałam tylko do rozmowy ... więc jestem laik :D
Jakieś podpowiedzi ? będę wdzięczna :)

Brakuje tu postów ... czy mi się wydaje ;)
uzywam chinskiego telefonu wiec troszke inaczej moze dzialac, z tego powodu moje wskazowki moga byc mylace dla osoby ktora posiada normalnego androida, uzywalem wersji dzialajacej do srodowego popoludnia, wieczorem zaktualizowano aplikacje i juz nie mozna bylo sie polaczyc za jej pomoca z serwerem, wymagana byla aktualizacja po ktorej sie pojawily po kliknieciu na nazwe uzytkownika na mapie 2 ikony do wyboru; bractwo i motywacja (moje wlasne okreslenia nie zwrocilem uwagi na to jak sa opisane) ktorych wczesniej nie bylo, telefonu uzywalem tylko do szybkiego motywowania sasiadow i zmiany produkcji bedac poza domem
 

Tajniakos

Paladyn
Witam
Również pobrałem sobie elvenar na androida telefon samsung note 3 i powiem szczerze ze byłem zaskoczony szatą graficzną.
Interfejs przejrzysty i intuicyjny. Gra działa bardzo płynnie oraz nie ma potrzeby jej resetowania w związku z zawieszaniem apki.
Motywowanie na mapce stało się przyjemnością i nawet po aktualizacji 1.39 motywuje się i tak o niebo szybciej niż z przeglądarki komputera choć faktycznie brakuje informacji co gracze chcą aby im motywowano. Jak w każdej aplikacji tego typu są niedociągnięcia ale po to tutaj piszemy żeby takie rzeczy zgłaszać a mianowicie jest problem z akademią magii w której nie da się załadować czaru do produkcji oraz nie można w cuda załadować PW. Fajnie że po aktualizacji można motywować bractwo bo tej funkcji bardzo brakowało choć można było robić to z poziomu powiadomień. Czekamy na czat oraz na możliwość brania udziału w turniejach oraz iventach :D wtedy byłbym w pełni zadowolony ale i tak aplikacja spełnia swoje podstawowe funkcje i ułatwia grę w chwili kiedy musimy na dłużej wyjść z domu. Jakby ktoś wiedział gdzie można pobrać apkę na Iphona 6s plus to byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1445

Guest
dlaczego na mobilce
1. nie widze czata?
2. nie moge zrzucic PW do cudaka?
3. nie widze eventu, zadan, orzechow, (ale po zebraniu produkcji zaliczylo mi zadanie eventowe), to juz zobaczylam na lapku
4. nie dostaje kuferkow
kto wie i powie ???
aplikacja pobrana ze sklepu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 172852

Guest
dlaczego na mobilce
1. nie widze czata?
2. nie moge zrzucic PW do cudaka?
3. nie widze eventu, zadan, orzechow, (ale po zebraniu produkcji zaliczylo mi zadanie eventowe), to juz zobaczylam na lapku
kto wie i powie ???

Już o tym było mówione :) Aplikacja nie jest jeszcze doskonała (nie jest do końca gotowa). Brakujące funkcje są w opracowaniu, ale IG chciało jak najprędzej dać aplikację graczom. Stąd te niedogodności :)
 

Krzysztof23

Wędrowiec
Aplikacja jest super i spełnia się w 100% jeżeli chodzi o przeznaczenie.
Czekam z niecierpliwością na oficjalną premierę aplikacji w Polsce.:)

Odnośnie ostatniego komentarza @mirage nie widzisz wymienionych w swoim komentarzu funkcji gry ponieważ nie zostały one jeszcze zaimplementowane do aplikacji:)
 

DeletedUser1445

Guest
Już o tym było mówione :) Aplikacja nie jest jeszcze doskonała (nie jest do końca gotowa). Brakujące funkcje są w opracowaniu, ale IG chciało jak najprędzej dać aplikację graczom. Stąd te niedogodności :)

Aplikacja jest super i spełnia się w 100% jeżeli chodzi o przeznaczenie.
Czekam z niecierpliwością na oficjalną premierę aplikacji w Polsce.:)

Odnośnie ostatniego komentarza @mirage nie widzisz wymienionych w swoim komentarzu funkcji gry ponieważ nie zostały one jeszcze zaimplementowane do aplikacji:)


ze jest super to fakt, to moze po 2 latach gry doczekam i reszty :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser629

Guest
U mnie po aktualce działają już koszary ... ale rzeczywiście zostały utrudnione odwiedziny sąsiadów ..
nie wiem jeszcze czy można bractwo motywować ... ale sprawdzę :)
Aplikacja jest super i spełnia się w 100% jeżeli chodzi o przeznaczenie

jak dla mnie to 70 % i czekam na resztę :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry