• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Za kulisami: Turnieje dla Bractw!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser945

Guest
W mojej ocenie przeniesienie środowiska turniejowego z anonimowego, półżywego sąsiedztwa do bractwa jest pomysłem doskonałym. Powinno służyć zwiększeniu integracji i ożywieniu życia bractwa poprzez realizację wspólnego celu.

ALE….

Nagrody przeznaczone tylko dla kilku/kilkunastu graczy w bractwie posiadających magiczne budowle to sabotaż tej idei.

W jakim celu 20 graczy ma zgodnie pracować na nagrody dla 5? Nie przesadzajmy z altruizmem…
 

DeletedUser1088

Guest
podobno ma być szersze zastosowanie dla tych nagród.
tylko poczekamy trochę, ogólnie turniej aktualnie robię dla:
PW - drzewko mam ciągle wypełnione, więc cuda pozostają
relikty - max, nawet do cudów mam prawie maxa
runy - tak, tylko wiecie jak trudno wylosować tę, której potrzeba
pkt - tak, ranking się przyda
nowość - dopóki nie będą miały szerszego zastosowania, to będą się odkładały i tyle (bo manufaktur i warsztatów premium nie kupuję)
 

DeletedUser174

Guest
pierwsza rzecz to trzeba zachecić ludzi do brania udziału w turnieju. To czy jest on dla bractw czy tylko w obrębie sąsiedztwa - jest rzeczą drugorzędną. Przy obecnym systemie walk turnieje są bardzo kosztowne, o straty jedn są naprawdę duże. Ponadto dzisiaj turnieje są bardziej czasochłonne, bo sporo walk niestety trzeba rozegrać ręcznie (lub zapłacić). Kombinacja tych czynników sprawia, ze już sama aktywność w turnieju jest sprawą kluczową.
Biorę udział w turnieju tylko z uwagi na pw. Ograniczam się tylko do kilku prowincji (najczęściej 5-6) i max 4 gwiazki. A zestawiając to z rankingiem to chyba nie tylko ja tak mam, skoro mimo tak znikomej aktywności udaje mi się zając stosunkowo wysokie miejsca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry