• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

konkretne odłamki runów do cudu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2934
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2934

Guest
Witam,
nie znalazłam nigdzie informacji - czy wiadomo w jaki sposób można zdobyć konkretny odłamek run/run do konkretnego cudu np. złotej otchłani ? pomijam pomysł wrzucania PW w cud danego gracza i czekania aż go rozbuduje by nagrody uzyskać. czy znajdę gdzieś wykaz zawierający informacje, które prowincje należy ukończyć żeby taki run uzyskać na mapie świata oraz w turnieju? czy jest to niezależne od niczego i całkowicie losowe?
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Rodzajów prowincji jest 9, cudów 24.
Można by się pokusić i zbieranie informacji, z jakiej prowincji jaką runę kto dostał, ale wydaje mi się, że tutaj w grę wchodzi też to, jakie cuda masz odblokowane. Np. będąc w 5 rozdziale raczej nie dostaniesz runy do Wież Dobrobytu z podboju prowincji, z kolei z turnieju często dostaje się runy i do tych cudów, które ma się jeszcze zablokowane przez badania.

Teraz, będąc w rozdziale czarowników, dostałam runę strażnicy za prowincję kryształu. Nie wiem, czy ktoś zbierał i próbował analizować tego typu dane, z mojego punktu widzenia jest to całkowicie losowe.

PS. Nagrodę za pomoc w cudzie dostajesz wtedy, gdy zapełni się pasek PW, nie przy/po jego rozbudowie.
 

DeletedUser2934

Guest
Dzięki za sugestie.
Może pokusze się o małe obserwacje w tym temacie i może coś ciekawego z tego wyniknie.
Masz rację, nagrody są wtedy gdy zapełni się pasek PW.
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Ogólnie ze zdobywanych prowincji otrzymujesz runy do cudów które masz odblokowane... myślę że jest to losowe... więc im więcej masz odblokowanych cudów tym mniejsza szansa na trafienie konkretnej runy... inwestowanie książek w cuda innych graczy jest bardziej opłacalne w perspektywie czasu... wkładasz książki do konkretnych cudów i otrzymasz konkretne runy... polecam wyszukiwanie cudów na ukończeniu i tam inwestowanie książek w ilościach gwarantujących runy... ( można to robić np. wymiennie wewnątrz bractwa ) - na pewno jest to nieco czasochłonne. Pozdrawiam.
 

DeletedUser2017

Guest
W dobrych bractwach tzw. łańcuszki czyli inwestowanie w cuda innych graczy działają sprawnie i szybko oraz są bardzo opłacalne. Można uzbierać brakujące runy inwestując swoje PW w konkretny interesujący ciebie cud. Turnieje też są dobrą opcją na zbieranie szybko całych bądź odłamków run jednak podobnie jak w zdobywaniu zwykłych prowincji jest to kwestia losowa.
Na twoim miejscu nie martwiłbym się o Złotą Otchłań ponieważ losowo najwięcej właśnie wpada run w ten cud :D
 

DeletedUser

Guest
W dobrych bractwach tzw. łańcuszki czyli inwestowanie w cuda innych graczy działają sprawnie i szybko oraz są bardzo opłacalne. Można uzbierać brakujące runy inwestując swoje PW w konkretny interesujący ciebie cud. Turnieje też są dobrą opcją na zbieranie szybko całych bądź odłamków run jednak podobnie jak w zdobywaniu zwykłych prowincji jest to kwestia losowa.
Na twoim miejscu nie martwiłbym się o Złotą Otchłań ponieważ losowo najwięcej właśnie wpada run w ten cud :D
podkreślmy ważną informację (i piszę to bez cienia kpiny itp)
W dobrych bractwach
jeszcze bardziej podkreślmy
W dobrych bractwach
to nadal za mało
W dobrych bractwach

a dla reszty

SĄSIEDZI

 

DeletedUser174

Guest
dobre bractwo to nie jest jakiś wyśniony mit. To nie yeti. Jest naprawdę dużo dobrych bractw. A że w nich trzeba coś robić... cóż...
 
Dodam że w dobrych bractwach jest duża rotacja. To cecha szczególna dobrych bractw.
Niekoniecznie, na to nie ma reguly. Dobre bractwa z bardzo niska rotacja
wcale nie sa rzadkoscia. Przy czym nie stawialbym znaku rownosci pomiedzy slowem
"dobre", a "silne". Jest sporo bractw z raczej srednimi wynikami, prawie stalym skladem,
ktore spokojnie moznaby okreslic mianem dobre.
W tym konkretnym przypadku mowimy o mozliwosci zdobywania run,
a do tego wystarczy po prostu bractwo, w ktorym wspolpraca dobrze sie uklada.
 

DeletedUser2017

Guest
Widzę że chyba nie wszyscy zrozumieli o co chodzi -zabawne :D
Pisząc dobre bractwo mam na myśli takie w który gracze współpracują między sobą ponieważ w bractwie to jest gra zespołowa nie indywidualna. Chyba po to wstępujemy do bractwa inaczej można grać solo bądź szukać takiego gdzie nie za bardzo trzeba coś robić a wystarczy tylko tam być - taki paradoks :)
Jeśli już @Rithven czepiasz się tego zdania podkreślając go na różne sposoby a pod spodem pisze "sąsiedzi" to wiem co masz na myśli ale tego nie komentuję ponieważ to ty tak grasz i to twoja sprawa. Odpowiedziałem tylko na pytanie @kulkru w jaki sposób może zdobyć runy a takich sposobów znam wiele i nie mam zamiaru na dyskusję po za tym czego dotyczy temat topika.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry