• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Koszt PW - obnizenie

Popieram

  • TAK

    Głosy: 40 65,6%
  • Nie

    Głosy: 21 34,4%

  • W sumie głosujących
    61
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

marcin10717

Wędrowiec
Witam. Mnie 1 PW kosztuje obecnie 772k złota (aktualnie kończę elfy), codziennie odwiedzając wszystkich sąsiadów stać mnie na zakup codziennie około 7-9 PW, uważam ze cena nie jest wygórowana, dość sprawiedliwa, każdy ma wybór co robi z kasą, jeśli inwestuje w zakup PW musi sie liczyć z tym że ceny rosną. Zerowanie tego co tydzień traci sens, zbyt ułatwia grę, żeby do czegoś dojść trzeba coś poświecić, czas, systematyczność jest ważna...pójście na skróty, otrzymywanie czegoś za "nic"...nie tędy droga...
 

DeletedUser1088

Guest
witam
jestem na nie, odpowiem dlaczego, bo byłoby za łatwo;) zdecydowanie za łatwo.

oto jakie dane przyjąłem:
65 rezydencji max poziom po 5 047/1h co daje 7 873 320/dobę
200 motywowanych wiosek po 31 000 co daje 6 200 000/dobę
30 motywek w ratusz po 104 000 co daje 3 120 000/dobę
czyli razem 17 193 320
razy 7 dni= 120kk golda a za 122kk można kupić 700 PW

nie bawiłem się w wyliczanie, zamiast w ratusz to w kulturę, bo byłoby jeszcze więcej;)
są to bardzo szybkie wyliczenia, bez przecinków z błędem w okolicach 2%, więc proszę się nie czepiać o szczegóły;)

jeśli ktoś to przegłosuje i wprowadzą to, to za pół roku będę miał wszystkie cuda na max 20 poziomie,;)

czy do tego dążycie żeby było aż tak łatwo????????
 

yogi16296

Wędrowiec
witam zagłosowałem na tak choć uważam, że taki reset do zera byłby zbyt wielką łatwizną. każdy gra jak uważa i tak samo z pw. ale drobny reset do jakiegoś poziomu byłby ok. powinien być ustawiony ,,poziom 0,, dla każdej rasy. bardziej mnie martwi długość odkrywania prowincji i brak terenu. pozdrawiam
 

DeletedUser1624

Guest
jestem na tak,bo ich ulepszenia doprowadzają do palpitacji serca a nie do relaksu
 

DeletedUser1628

Guest
Tak czytam, czytam, i widze ze w tej kwestii zdania sa dosc podzielone. Zgadzam sie, ze limit do zera bylby nie do zaakceptowania. Jednak jesli cena wciaz bedzie rosnac, stanie sie to na pewnym etapie rozwoju nieproporcjonalne do codziennych dochodow.
A wiec jakis tam reset mozna by wprowadzic, nie przesadzajac jednak z jego rozmiarem - jak dla mnie, moglby on rowniez miec miejsce raz na miesiac, niekoniecznie raz na tydzien, samo wprowadzenie takiego pomyslu byloby ciekawym udoskonaleniem mechanizmu.
 

DeletedUser171

Guest
Witajcie dzielni elevenarczycy!

Każdy z nas kupuje PW na pasek jego cena czasem już przeraża, dodatkowo są zadania ewentowe w który trzeba kupić PW i jest problem nie każdego na to stać aby sprostać wyzwaniu. Więc zaproponuje dziś wam RESET ceny PW. Jest on w mojej sugestii z korelowany z wysokością Ratusza i ograniczony raz na tydzień. Cena bazowa PW wynosić powinna 5 razy jednorazowa pomoc sąsiedzka udzielona przez gracza sąsiadowi lub członkowi bractwa.
kukaszek20

nie widze tu sugestii "resetu do zera", a do okreslonego poziomu, uzaleznionego od levelu Ratusza danego gracza.... heh

a te 11 glosow na NIE, to chyba od suportu??
 

DeletedUser967

Guest
a te 11 glosow na NIE, to chyba od suportu??
w Supporcie nawet nie ma tyle osób ;) Ja już się wypowiedziałem czemu jestem na nie, ale żeby nie było, że tylko hejtuje to jakiś czas temu wstawiłem propozycję o możliwość zakupu pw za młotki, można i tam zajrzeć ;)
 

DeletedUser1088

Guest
nie jestem supporterem;)
moja aktualna cena za PW to 1,020k/szt.
przy moich dochodach pozwala mi ona spokojnie dokupić 5-10 PW dziennie, w zależności co badam czy rozbudowuję
i akceptuję taką wysokość

musimy sobie zdać sprawę, że ta gra to sztuka wyboru:
budujemy lub kupujemy,
walczymy lub wykupujemy prowincje,
budujemy wysokie poziomy budynków lub kręcimy powtarzalne

w tej grze nie da rady wszystkiego zrobić od razu, na przejście do smoków trzeba poświęcić te 8-10 miesięcy;)
 

DeletedUser174

Guest
w tej grze nie ma wyboru. A z każdą aktualizacją tych wyborów jest mniej

budujemy budynki po dzień albo i dwa... no to nawet jak jednego dnia klikniesz budowę to sory, ale na drugi dzień nie masz co kliknąć do budowy, bo nie masz nudzącego się robotnikna
tylko kupujemy prowincje... chyba, ze z walką czekamy do smoków. Teoretycznie się da. Teoretycznie
budowanie swoją drogą a zadania swoją - te zjawiska nie są połączone albo-albo

dałam łapkę na tak. Może nie reset do zera, może nie co tydzień... ale jak zepsuli kupca to mi cena pw podskoczyła tylko o 300k... do blokady ratusza jeszcze trochę czasu jest, ale cena szybko rośnie. Kiedy pojemność ratusza blokowała zwiad. Dzisiaj pojemność będzie blokować kupno pw. Czy to na pewno o to chodzi?
 

DeletedUser1088

Guest
Dzisiaj pojemność będzie blokować kupno pw.
nie jestem aż takim pesymista;)

pobawię się trochę liczbami
aktualna cena PW to 1.020 k
cena za każde następne PW wzrasta o 500
max pojemność ratusza poz 24 15.400 k
różnica ceny do pojemności 14.380k
czyli pozostało na 28.760 PW
przy wykupie 10PW dziennie to 2.876 dni czyli prawie 8 lat

tak długo nie zamierzam grać;)
 

Luhasz

Wędrowiec
Serwus :) Choćby ten reset miał mieć miejsce raz w roku to jestem ZA! To rozwiązanie ma sens.

Erendyll
Midgard Empire
 

DeletedUser1447

Guest
witam
jestem na nie, odpowiem dlaczego, bo byłoby za łatwo;) zdecydowanie za łatwo.

oto jakie dane przyjąłem:
65 rezydencji max poziom po 5 047/1h co daje 7 873 320/dobę
200 motywowanych wiosek po 31 000 co daje 6 200 000/dobę
30 motywek w ratusz po 104 000 co daje 3 120 000/dobę
czyli razem 17 193 320
razy 7 dni= 120kk golda a za 122kk można kupić 700 PW

nie bawiłem się w wyliczanie, zamiast w ratusz to w kulturę, bo byłoby jeszcze więcej;)
są to bardzo szybkie wyliczenia, bez przecinków z błędem w okolicach 2%, więc proszę się nie czepiać o szczegóły;)

jeśli ktoś to przegłosuje i wprowadzą to, to za pół roku będę miał wszystkie cuda na max 20 poziomie,;)

czy do tego dążycie żeby było aż tak łatwo????????


Popieram wypowiedź kolegi. Chociaż samemu ubolewam nad ceną za książki jaką aktualnie muszę opłacać, to w momencie wprowadzenia "resetu" gracze z dobrze rozbudowanymi miastami stworzą niesamowitą przepaść między nimi a "nowszymi".

Byłbym skory zgodzić się na kilku procentowe zmniejszenie cen książek (ukłon w stronę "klasy średniej i rozwijającej się"), jednak na pewno nie za "resetem" proponowanym tutaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry