• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Manufaktury

  • Rozpoczynający wątek Joszim
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
No i wydało się ;) Dziękuję UL, zrobię sobie z tego podpis :p
 

DeletedUser

Guest
Nie, Ul nie, ale ktoś inny baaardzo! Już nie będę miła o_O

PS. Dla spamerów - TOP SECRET
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9

Guest
Hehe z takim podpisem nikt ci nie podskoczy :D

Ale wyczulem w ostatnim poscie groze :eek::eek:
 

DeletedUser13

Guest
Podsumujmy... Ktoś się naraził. Nie będziesz już miła dla tego kogoś. Ale nie powiesz nam bo - jesteśmy spamerami, a dla spamerów to tajemnica, dobrze ogarnąłem...? :eek::eek::eek:
 

Lamiiaa

Zwiadowca
mam zadanie " wyprodukuj serię powieści" tylko że moja fabryka zwojów takich cudów nie robi :p

pewnie złe miejsce na pytanie ale zadałam :oops:
 

DeletedUser9

Guest
Wiec albo to kolejny przyklad "genialnego" tlumaczenia albo jest to w innym miejscu - dodam tylko ze ja nigdzie do tej pory czegos jak "seria powiesci" w grze nie widzialem. Moze musisz do sklepu isc jakas powiesc kupic? :confused::confused:
 

DeletedUser14

Guest
Chyba chodzi o produkcję 1-dniową :p

Po angielsku to "Multiple novels", więc w sumie pasuje do serii powieści...
 

DeletedUser9

Guest
Multiple novels a Dziennik Maga

Nie bede komentowal tego kto to tlumaczy...pewnie google translatorem lecieli bo inaczej nie uwierze.... :)
 

Lamiiaa

Zwiadowca
Wiec albo to kolejny przyklad "genialnego" tlumaczenia albo jest to w innym miejscu - dodam tylko ze ja nigdzie do tej pory czegos jak "seria powiesci" w grze nie widzialem. Moze musisz do sklepu isc jakas powiesc kupic? :confused::confused:
może nie masz bonusa do zwojów :D no to pozostaje mi samej coś nabazgrać :)
 

DeletedUser9

Guest
Lamiiaa sęk w tym ze wlasnie mam ten bonus :D :D :D

Tylko pytanie, gdzie Dziennik Maga przypomina "serie powiesci"? No comment.
 

DeletedUser14

Guest
Cóż, inwencja twórcza wzięła górę i powstało takie działo :rolleyes:

Ależ przypomina - takie same obrazki :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser9

Guest
Jak juz wziela inwencja tworcza to niech wezmie wszedzie a nie wprowadzaja graczy w blad durnym tlumaczeniem z pomoca google translatora.
 

Lamiiaa

Zwiadowca
żadna z opcji w produkcji zwojów nie przypomina mi serii powieści, teraz robię 3 godzinówkę, a na noc uruchomię 9h .. metodą prób i błędów a dojdę co to ta seria powieści :) nagrodą jest 100 zwojów ..a przy moim poziomie to huu huuuu towaru po kokardę :D
 

DeletedUser9

Guest
Uwazaj, bo tutejszymi tlumaczami gry jeszcze sie okaze ze chodzi o produkcje desek albo 3h młotkow :confused::confused::confused::confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry