• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Niepotrzebne budynki

Eldemer

Wędrowiec
Mam taką małą propozycje. co sądzicie o tym aby mieć jakiś budynek cos jak market , gdzie można by sprzedawać budynki niepotrzebne które leżakują i są poprostu zbędne a dzięki takiej funkcji można trochę zwolnić ekwipunek z graciarni i przy tym coś zarobić np surowce czy monety , młotki a za rzadkie np jakies zaklecia czy tez diaxy? coś podobnego co jest w force of empires , tam to sie nazywa handlarz antykami, a tu coś podobnego można by zrobić
 

xEasyRiderx

Rycerz
Sądzę że @Eldemer chce po prostu najpierw przedyskutować czy w ogóle ten pomysł się nadaje do innego działu a wtedy moderator może go tam po prostu przenieść i wystarczy tylko dodać ankietę jednak ten pomysł był już wałkowany jak mnie pamięć nie myli i niestety nie spotkał się z akceptacją :)
 

kikimora

Rozbójnik
a to trzeba tłumaczyć co kolega miał na myśli? Taka mała dygresja... scenka z realnego świata. Wczoraj byłam u fryzjera (tak, wiem zdarza się i nie mam powodów do chwalenia się) i w pewnym momencie przybytek odwiedziło dziewczę z jednostką waginoujemną (teoretycznie męski przedstawiciel tzw. gatunku ludzkiego, ale jakoś wam co do tego spore wątpliwości). Dziewczę zakomunikowało, że ono potrzebuje umówić stojące za nią ciele na strzyżenie. Reszta operacji przebiegła sprawnie. Dziewoja zaakceptowała termin wizyty, grzecznie podziękowała i dumna z siebie opuściła lokal usługowy. Jej cień również pokornie podążył jej śladem ku uciesze jednych i zadziwieniu innych (żeby nie nazwać tego zniesmaczeniem). Morał? Niech każdy mówi sam za siebie, bo inaczej to trochę komicznie może wyglądać

A co do tematu. Jak mówiłam sprzedaż budynków już funkcjonuje. A nawet pomijając już ten drobny szczegół, to akurat złota i młotków raczej każdy z nas ma pod sufit, a i biedy towarowej nikt tez raczej nie klepie. Zaklęcia? Hm... Kolejne źródło portalówek? Może nie będę tego komentować. A nad propozycją diaxów też nie będę się pastwić. To o czym tak ogólnie mamy tu dyskutować?
 

Serengeti

Szef kuchni
Mam taką małą propozycje. co sądzicie o tym aby mieć jakiś budynek cos jak market , gdzie można by sprzedawać budynki niepotrzebne które leżakują i są poprostu zbędne a dzięki takiej funkcji można trochę zwolnić ekwipunek z graciarni i przy tym coś zarobić np surowce czy monety , młotki a za rzadkie np jakies zaklecia czy tez diaxy? coś podobnego co jest w force of empires , tam to sie nazywa handlarz antykami, a tu coś podobnego można by zrobić

Ponieważ nie znam tej innej gry, do której się odwołujesz, to nie do końca rozumiem na czym polega twój pomysł.
.Czy chodzi tylko o to, żeby była możliwość wymiany niepotrzebnych budynków na coś innego niż fragmenty zaklęć, jak jest do tej pory?
Czy na przykład, żeby się można było wymieniać na nadmiarowe budynki z innymi graczami?
Możesz doprecyzować? :)
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@Eldemer ja również proszę o doprecyzowanie, czy to luźna dyskusja czy pomysł, bo jeśli to konkretny pomysł to muszę go umieścić w odpowiednim dziale. Weź też pod uwagę wypowiedzi, które już się pojawiły.
 

Lanariko

Szef kuchni
Czy to pomysł, czy dyskusja, to już to było zgłaszane i nie przeszło.
Mamy możliwość przerobienia zbędnych budynków na fragmenty i to właściwie powinno wystarczyć.
Nie wyobrażam sobie wymiany budynków między graczami.
Już widze, tych wszystkich spryciarzy masowo skupujących pomocnicze budynki wojskowe od graczy nieturniejowych, albo wręcz masowo zakładane minikonta tylko po to, żeby handlować budynkami...
I jak rozwiązać różnice poziomów? To nie marmur ze jeden wystawi 200 a drugi 200 000...
a dzięki takiej funkcji można trochę zwolnić ekwipunek z graciarni i przy tym coś zarobić np surowce czy monety , młotki a za rzadkie np jakies zaklecia czy tez diaxy?
Bez tej funkcji też można-budynki przerabiasz na fragmenty a fragmenty w AM na pomocniki, czy nowe budynki...
 
Do góry