• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowe Jednostki Wsparcia (propozycja)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4490
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4490

Guest
Witam wszystkim, mi wyskoczyło pomysł. Jak ułatwić armię.
O Wojska Wsparcia jakby proponuje czy dobrze będzie :p
Można wstawić o 1 budynek wojskowy tak jak Koszary czy Obóz Najemników, może będzie nowa nazwa Warsztat Machin (może Magiczny Warsztat Machin)
Będzie jako osobna jednostki i będzie poza polem nie zaliczy do walki ale tylko można użyć 1 razowo na 1 bitkę. Mogę powiedzieć dla ułatwienia w iglicy.
Koszt machin będzie jak młotki a może dodamy surowce z 1 poziomu.
Te machiny mogą nazwać np.
Mechanizowany Kolos - to dają dla wroga która stracą od 5-25% straty życia w armii (technologia od Krasnoludów)
Jaskiniowy Pająk - dla spowolnienia wrogów (technologia od orków)
Namiot Leczniczy - jak przegrywa bitwę z wrogami mogą wrócić 25% armie wraca do koszar, mogę powiedzieć że nie będzie 100% stratny wojska a tylko 75% stratnej, a reszta wraca zdrowa armia (technologia od kupców)
Smocza Zbroja (Magiczna Zbroja) - daje armie o 10% więcej ochrony (technologia od Smoków lub Konstruktów)

Nie muszą ot tak śpieszyć to mogą dodać do kolejnego rozdziału.

Tak poprostu mi wyskoczyło dla ułatwienia, a jak wy. Możecie podzielić z tą opinią.:)
 

DeletedUser4490

Guest
I to była próba czy zrozumieliście, jednak nie. Następnym razem będzie dobrze. Do ankiety nie był potrzebny :p
Chcę wiedzieć jak wygląda. Jakby mój pierwszy raz.
Kończę ten temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry