• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowe Turnieje - nowe osobiste rekordy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

Tajniakos

Paladyn
Turniej marmuru za nami i choć nigdy nie pisałem o naszych osiągnięciach bo tak spektakularnych może jeszcze nie mieliśmy, ale teraz jestem to winny wszystkim tym, którzy zapracowali sobie na ten nasz mały sukces :) Mam przyjemność wraz ze swoim bractwem dołączyć do zacnego grona tych bractw, którym udało się zdobyć 19 skrzynek po zmianach w turnieju :) Udało nam się ostatecznie wykręcić 175614pkt :)
Chciałbym podziękować całemu bractwu za wkład i zaangażowanie w ten turniej i korzystając z okazji chciał bym również pogratulować wszystkim ich osobistych rekordów zarówno tych większych jak i tych mniejszych, a było ich nie mało :)



11333.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Udało nam się ostatecznie wykręcić 175614pkt :)
brawo!!! gratulacje :))) super, ze udało się Wam zasypać wszystkie skrzyneczki. Fantastyczna robota. Mam nadzieję, że świetnie się bawiliście w tym wyzwaniu :))) Bardzo sie cieszę że Wam się udało. Takie małe sukcesy zawsze cieszą

Wszystkim rekordzistom też gratulacje za wynik oraz zaangażowanie i poświęcenie. Wspaniała robota!

Tylko życzyć dalszych sukcesów :)))
 

Tajniakos

Paladyn
Dziękuję z bractwem ślicznie wszystkim za gratulacje :)

Mam nadzieję, że świetnie się bawiliście w tym wyzwaniu :))) Bardzo sie cieszę że Wam się udało. Takie małe sukcesy zawsze cieszą
@kikimora zabawa okraszona emocjami była przednia :) Te emocje ożywiły całe bractwo :)
Na bieżąco śledziliśmy sytuację na serwerach i Wasz entuzjazm oraz wyniki bardzo nam się udzieliły :)
tak ogólnie to gratki należą się też @Nusion i jej ekipom z s2 i s3 :) Pozamiataliście ten turniej :)
Oczywiście i ja z naszym bractwem dołączam się do tych gratulacji :) @Nusion z @chris07070707 wraz z bractwem pozamiatali turniej ale co dla nas też było bardzo budujące i dodawało nam skrzydeł to fakt, że przez cały turniej nas dopingowali wierząc w nasz sukces i za to im bardzo dziękuję :) Kiki i Wam też gratuluję wyniku, który robi spore wrażenie :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Dzięki :)
Ale to nie ja pozamiatałam, tylko moje bractwa :D
oj tam oj tam ;) Jaki Pan (Pani się nie rymuje :p) taki kram ... czy jakoś tak ;)

@kikimora zabawa okraszona emocjami była przednia :) Te emocje ożywiły całe bractwo :)
Na bieżąco śledziliśmy sytuację na serwerach i Wasz entuzjazm oraz wyniki bardzo nam się udzieliły :)
to miłe uczucie być czyjąś inspiracją :) Super, ze udało się Wam osiągnąc zamierzony cel i to jeszcze w tak fenomenalnym stylu :)))
 

Paracelsus

Wędrowiec
Witajcie w elitarnym Bractwie 19. Skrzyni :) :) :)
Fajnie wygląda elvenarowski wszechświat z najwyższej górki ??
Pierwszy etap za Wami, teraz czekają kolejne wyzwania czyli powtórzenie szczytu w kolejnych turniejach :)
Trzymamy kciuki za następne bractwa, które ostrzą sobie ząbki na dołączenie do elity. Nie jest łatwo ale fajnie :)
 

Shirleyka

Wędrowiec
a tak się wszyscy bali mitycznych 19 skrzynek :)))
Faktem, łatwo nie jest ale jak się ktoś zafiksuje to i w 4,5 godziny zrobi :)

przy okazji gratulacje wszystkim, którzy weszli na nowy turniejowy szczyt
gratulacje i życzenie by się udało dla tych, którym ciut zabrakło do tego szczytu. Będą kolejne turnieje i kiedyś się uda.

Jeśli w temacie to rekordy:
1. Owce pierwsze z 19. skrzynkami i to pierwszego dnia turniejowego
2. Chris niewiarygodny osobisty - 31860
3. Owce pierwszy rekord punktowy w turnieju według nowych zasad. - 371406
4. Mój osobisty rekord punktowy - 15k
5. Wszystkie Owce w pierwszej setce turniejowej :)
6. Sam nie wiem ile Owiec zrobiło swoje rekordy osobiste.
7. To mój najdłuższy post na forum :)))))
Gratuluję wszystkiego najbardziej długości posta :)
 

Charlene

Szef kuchni
Trochę późno, ale chciałabym zwrócić uwagę na szalony wynik Blondyny z S2, który zrobiła na stali :

34 560 punktów

Ogromne gratulacje :) nie wiem czy to nie najwyższy wynik turniejowy na S2, jaki kiedykolwiek został zrobiony.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Zastanawiałam się czy pisać ten post, ale co tam.
Dziś zdobyliśmy nasze pierwsze 19 skrzyneczek :D
Padło przy tym sporo osobistch rekordów, 9 upartych wojowników znalazło się w pierwszej 50:cool:, a każdy włożył w ten turniej kawałek serca i mnóstwo emocji.
Wspólnie rośnijmy dalej w siłę ;)

AVE S.P.Q.R
 

Tajniakos

Paladyn
Brawo! 19 skrzynek to wielkie wyzwanie dla całego bractwa, duży sukces i radość z osiągniętego celu :)
@Aslana gratulacje dla całego bractwa oraz dla wszystkich rekordzistów :)
173028 takie wyniki cieszą oko :)
 
Do góry