• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowe Turnieje - nowe osobiste rekordy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser174

Guest
Ojoj jak mnie tu długo nie było... trzeba to zmienić :D

Jakkolwiek to brzmi to mogę powiedzieć tylko jedno: są bractwa i są Owce. I są dobre bractwa. Nawet bardzo dobre. zorganizowane, poukładane itd. I są Łowiecki. Po prostu.

Te dwa ostatnie dni to było prawdziwe szaleństwo. Jak tylko pojawiły sie zapowiedzi o zmianie systemu turniejów prawie natychmiast podjęliśmy w bractwie decyzję, że te 19 skrzynek musi być nasze. No jak nie Owce to kto? Przecież są jakieś granice przyzwoitości :D

Informację o terminie wejścia nowego systemu w turnieju przyjęliśmy z wielką ulgą... i strachem w oczach, bo przecież przygody na karku. Ig zrobiło nam naprawdę brzydkiego psikusa tą kumulacją. Jako bractwo z wpisaną do statutu niechęcią do przygód zamknęliśmy mapy w 27h... z czego najwięcej czasu zajęło nam czekanie, aż się wszyscy zameldują. Można? Można. Jakby ktoś miał wątpliwości, to zapewniam, ze dalej nie lubimy przygód.

Niesieni sukcesem z zakończenia wydarzenia szumnie zwanego przez niektórych Przygodami rozpoczęliśmy klikanie turnieju. Emocje sięgały zenitu. Wszyscy w blokach startowych napompowani adrenaliną i to wyczekiwanie na sygnał startu. Ostatnie przypomnienia o nakarmieniu feniksa. Sprawdzenie wzmocnień z nadzieją czy wystarczy... Po tych tygodniach wyczekiwania i oszczędzania sił byliśmy na głodzie. wybiła 19.00. Czas start! Machina ruszyła.

pierwsze skrzyneczki padały jedna po drugiej. 40k parę minut po 19 już było rozklepane. Można już było zacząć liczyć skrzynki, bo wcześniej to nie miało sensu :D 11...12...13... Była moc! Niesamowite emocje, które dosłownie uskrzydlały. Przy tej 16-17 skrzynce już było lekko czuć, że ta górka jest coraz wyższa i wyższa. Jak byliśmy już w 18 skrzynce wiedzieliśmy, że meta jest blisko i jest w zasięgu reki. Wiedzieliśmy, że damy radę. I wiedzieliśmy, ze już nie ma odwrotu. I nie kiedyś, ale tu i teraz! Po północy 19 skrzynka rozstała rozbita! Zrobiliśmy to :) Z czystym sumieniem i z dumą za dobrze zrobioną robotę poszliśmy spać... przynajmniej w teorii, bo z tej radości to jakoś chęci do tego spania było mało :D Niesamowita akcja :)))

podsumowanie jest bardzo krótkie. Mogę z dumą ogłosić, że Czarne Owce jako pierwsze bractwo na polskich serwerach (i nie tylko polskich dla jasności) zdobyło 19 skrzynek w tym turnieju. I dokonaliśmy tego w kilka godzin, więc rekord czasu tez nieskromnie wpisuję na nasze konto. W bonusie z pełną odpowiedzialnością mogę napisać, że @chris07070707 pobił swój własny rekord w wyniku indywidualnym (nie chce dzielić skóry na niedźwiedziu, więc nie będę pisać o rekordzie świata przez zakończeniem turnieju... jeszcze :p). A wisienką na torcie są zakończone przygody.

Jak mówiłam. Są bractwa i są Owce.

PS w imieniu swoim i reszty Owieczek bardzo dziękuję za już otrzymane gratulacje

edit:
a wiecie co? dodam jeszcze cytat z oficjalnego ogłoszenia zamieszczonego przez @jarq :D
Bonusowe skrzynie mają być trudne do osiągnięcia, stąd ilość wymaganych punktów cały czas rośnie. Jako wyzwanie na dłuższą metę, nie spodziewamy się, że nawet najbardziej zatwardziałe w boju Bractwa turniejowe zbiorą wszystkie skrzynie już w pierwszych tygodniach po ich wprowadzeniu.
Bractwom może to zając kilka tygodni. Nam wystarczyło kilka godzin ;)
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Temat został założony przeze mnie, aby wszyscy mogli pochwalić się swoimi osiągnięciami w nowym systemie Turniejów. Nie krępujcie się i wrzucajcie tu swoje osiągnięcia! W pierwszej kolejności gratuluję Owieczkom(dlatego kopiuję tu post Kiki z działu bractwa), bo były pierwsze i gratki dla Apokalipsy(post przeniesiony z innego tematu)! Jesteście wielcy :)
 
Ostatnia edycja:

Izabella600

Wędrowiec
Dziekuję bardzo w imieniu Apokalipsy za gratulacje :)
Serdeczne gratulacje dla Owieczek , dla Smoków i dzisiaj w nocy do 19-stu skrzynek dołączyło bractwo ROLLO z S2 ! Tez serdeczne gratki . Jeszcze widzę ,ze pare bractw walczy o te 19 skrzynkę i trzymam za Was kciuki !
W każdym razie przegladając wszystkie serwery doszłam do wniosku ,ze jak narazie to polskie serwery sa górą ! Wiwat Biało - Czerwoni !! :)
I fajne jest tez to ,ze w dalszym ciagu umiemy pełnymi garsciami czerpać radość z tej gry .
 

Tajniakos

Paladyn
Owieczki pozamiatały turniej :D Nie dość, że zdobyły jako pierwsze bractwo 19 skrzynek to dodatkowo zdobyły tyle pkt, które zapewniły by im następne 19 :D Wielkie gratulacje! :)
Gratki należą się też, Dragonsom, APOKALIPSIE i ROLLO którzy dokonali ze swoimi towarzyszami rzeczy wręcz niemożliwej i również zdobyły 19 skrzynek :) Wielki szacun za wolę walki :)
 
Ostatnia edycja:

Paracelsus

Wędrowiec
a tak się wszyscy bali mitycznych 19 skrzynek :)))
Faktem, łatwo nie jest ale jak się ktoś zafiksuje to i w 4,5 godziny zrobi :)

przy okazji gratulacje wszystkim, którzy weszli na nowy turniejowy szczyt
gratulacje i życzenie by się udało dla tych, którym ciut zabrakło do tego szczytu. Będą kolejne turnieje i kiedyś się uda.

Jeśli w temacie to rekordy:
1. Owce pierwsze z 19. skrzynkami i to pierwszego dnia turniejowego
2. Chris niewiarygodny osobisty - 31860
3. Owce pierwszy rekord punktowy w turnieju według nowych zasad. - 371406
4. Mój osobisty rekord punktowy - 15k
5. Wszystkie Owce w pierwszej setce turniejowej :)
6. Sam nie wiem ile Owiec zrobiło swoje rekordy osobiste.
7. To mój najdłuższy post na forum :)))))
 
Do góry